Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witam!!!! Karolciu26-zaraz wyśle Ci zdjęcia jeszcze raz. Co do pracy to zrozumiałe,że nowe miejsce i otoczenie mogą przerażać,ale Ty jesteś super babeczka i zaraz Cię polubią:) Olwad-śliczne zdjęcia dziękuje,a brzusiu super-głaskanko Paziu i Martuś24-ten programik i przeróbkę zdjęć zawdzięczam naszej Marty-ni i jej instrukcją.Wysłałam wam wszystko na NK.To nie tajemnica❤️ Paziu-jak po wizycie????? Anisik2-szaleństwa na panieńskim były ,a foteczki gdzie...hi hi Pazurki zróbcie i szalejcie na całego na weselisku,oj wiem co to gorączka przed ślubna[dobrze,że mam to za sobą]. Wycałuj Olusie👄i super,ze ma apetyt niż jak byś miała się martwić,że nie je. Ja dziś kiepsko sie czuję,i na dodatek ta @ przyjechała ehhhh:( Ściskam obecne i nie obecne i nasze topikowe maluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie, wszystko ok, rozmiary i wogóle, maluszek rośnie:-) Jadirko dziękuje, zaraz sobie wejde na ta stronke i poszperam:-) Anisik zdjęcia obowiązkowo, jak nie z panieńskiego to z weselicha!!! Olawd ja chyba stawiam na chlopca:-) A tak wogole ciesze się że wszystko u was dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - dziękuję za zdjęcia, to byliście na jakimś weselu - niewiem, pewnie była mowa ale przez nieobecność niedoczytałam :) śliczny brzuszek, a siostra bardzo do ciebie podobna :) Jadirko - tym razem fotki się otwierają, piękne :D niewiem czy konkurs nt wieku już rozstrzygnięty, ale ja daję ok 30 lat kuzynce :D a twój synek pewnie w nerwach jak ja, bo nowa szkoła też :P Paziu no to całe pół kg, super, że wszystko dobrze. Voltare - trzymam nadal kciuki, nie puszczam. Tak mi się wydaje ze to oczywiste ze się uda, to musi być prawda 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu ciesze sie ze wszystko ok i Adrianek to juz kawal chlopa:):):) Jadirko dziekuje za wiadomosc na naszej klasie -pozdrawiam👄 Ja upieklam szarlotke i teraz stygnie, a ja jem obiadek a na deser bedzie kawa z szarlotka:) Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziulek-to super wieści i takie miały być,wygłaskaj Adrianka od cioci. Martuś24-widzę,że ty już dałaś sobie rady z programikiem-ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczynki:-) Maluszek już wygłaskany od cioć:-) Jadirko ja też sobie poradziłam i się bawie ale nie amm nowych zdjęć więc narazie na nk nie wstawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu-dziękuje za komplementy,dietka skończona i w 4 miesiące 14kg mniej-mam teraz 54kg.Teraz uczę się ten efekt utrzymać.Mam nadzieje,ze mi się uda. Mój synek jest rozkojarzony,biega po polu i nie myśli o Bożym świecie. Ale to już niebawem i zejdzie na ziemię. Powiem Ci szczerze,że ja stresuje się tym bardziej niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu---brakuje mi tylko łóżeczka , poscieli i przyborów toaletowych ... :-P a ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jeszcze pare ciuszkow bo nie mam wszytskich ale czekam bo ma mi dać koleżanka po swoim synku więc niechce narazie kupować. Łóżeczka, kosmetyków, pościeli, kocykow(mam tylko jeden-cieply do wózka), leżaczka i pewnie jeszcze pare rzeczy o których zapomniałam. A będziesz kupowała tak na wszelki wypadek butelki?? A od września zaczynam prac:-) te wszystkie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jaką kupujesz pościel??? Bo ja niewiem te wypełnienia co są po 40 zl na allegro to niewiem czy są dobre, natomiast słyszałam o ferretim dobre opinie ale maja rozmiry 100*135 więc za duże do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko opanowalam ten programik, i sciagnelam Picase2 ale musz nad nim popracowac bo chyba jest trudniejszy do opanowania:)👄 Olawd dziekuje za zdjecia - brzusio sliczny i Ty pieknie wygladasz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam picasa ale narazie jeszcze niewiem o co w nim chodzi, zmykam do jutra, dobranoc. ps. Voltare coś się nie odzywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Karolciu miłego dokształcania:-) i dla wszystkich miłego wtorku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!!!!! Mnie dzis nie bedzie na forum bo ide do pracy:) Zycze Wam milego dnia i do uslyszenia jutro👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka:) Wróciłam z badań i czekam na maila z wynikami - moje napięcie sięga zenitu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABY MOJE KOCHANE - BETA: 72,5mlU/ml :D Oczywiście dopóki nie ujrzę na USG pukającego serduszka to i tak nie uwierzą, ale i tak poryczałam się ze szczęścia 😭:D😭:D Dziękuję Wam wszystkim za trzymanie kciuków!:D Idę ryczeć dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - super, gratuluję, wiedziałam, że tak musi być 👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️ 👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️ 👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️ 👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️ 👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️ hhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×