Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witajcie Kobietki:) Ja odrazu z gory przepraszam!!musialam sie usunac z tego w forum bo myslalam,ze moze tak przestane myslec o 2 ciazy!!i jakos sie wszytko ulozy i zajde w ciaze,ale niestety nadal sie nie udalo @ mi sie znowu spoznia i niemoge zrobic kolejnych badan i zaczac leczenia:(!! psychicznie jestem troche zmeczona!! bylam w polsce 3 tyg w lipcu pojechalismy na wesele przyjaciol,a w ostatni dzien przed wyjazdem zmarl moj wujek ktory byl mi bardzo bliski i dosc mlody bo mial 44lat a byl dla mnie bardziej jak starszy brat, noi niestety na pogrzeb czekalismy 2 tyg poniewaz znalezli go samego w domu wiec potrzebne bylo przeprowadzenie sekcji i tu musielismy czekac!!wiec mialam duzo nerowo stresow i zalamania!!:( na nk pojawiam sie czasami ale czest moj maz zaglada z przyzwyczajenia juz i zaglada tez mna moja strone!!mnie jakos nie ciagnie ostatnio do netu!!(ale dlugo tez nie mialam netu w domu,a u kogos to zawsze na chwilke) mysle o Was czesto i zastanawiam sie co u Was czy sa jakies kolejne ciaze:) trini - Tobie slonko tez sie napewno uda niedlugo doczekac upragnionej dzidzi:) voltare-3mam mocno kciuki, czas szybk minie a Ty bedziesz niedlugo opisywac jak samopoczucie w ciazy:) pozdrawiam Was Kochane Wszystkie bez wyjatkow!!:-) ciezko jest nadrobic wszystko co pisalyscie bo duzo tego!! paziu -dobrze zrozumialam bedziesz miala synka? Adrianka?? sliczne imie buziaki ps.mam nadzieje ze nie jestescie na mnie zle?!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto dziękuje za pocieszenie👄 Cytrynkofajnie że się odezwalaś, mam nadzieje że będziesz nas częściej odwiedzała:-) Co do tego że któraś przestaje pisać bo wydaje jej się że się uda to moim zdaniem nie jest tak do końca. Podam swoj pzrykład: Ja chciałam oszukać mój mózg i dlatego przestałam tutaj pisać ale też nie zaglądalam na żadne fora, portale itp dla dzieci, nawet pokasowałam w ulubionych wszystkie stronki o dzieciach. I tak naprawde trwalo to rok i też nie udawało się. Powiem wam tak szczerze że w tym cyklu co się udało chyba najwięcej myślalam o tym czy się uda bo w tym samym cyklu dowiedziałam się o ciąży mojej bratowej(więc jak miałam nadal nie myśleć) jak już myślałam że się nie udało to poprostu myślałam że zwariuje-zresztą może pamiętacie jak pisałam tutaj o tym ze chyba adoptujemy itd,itd. Jak dla mnie poprostu tak musiało być a to nie magia forum. Dobranoc kobietki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) No i koniec tygodnia:) Cytrynka - przecież nie musisz się tłumaczyć - obecność na topiku nie jest obowiązkowa i nie ma Ci się kojarzyć z \"podpisywaniem listy obecności\" ;) Każda z nas trafiła tutaj z tego samego powodu i każda wcześniej czy później przeżywała i pewnie jeszcze nie raz przeżyje jakiś kryzys - to normalne - zwłaszcza, jeżeli się czegoś tak bardzo pragnie... Zaglądaj po prostu kiedy będziesz miała ochotę 🌻 Przykro mi z powodu wujka :( martyniu - mam nadzieję, że wszystkie złe sny i przeczucia się nie sprawdzą i będziecie się dobrze bawić, wrócicie wypoczęci, uśmiechnięci i zdasz nam tutaj obszerną relację i sama napiszesz, że było warto:) A wiadomość smskiem oczywiście puszczę jak tylko będę znała wynik:) pazia - ocho - jakieś stresiki się pojawiają;) Ale to pewnie normalka - w końcu znajdziesz się niedługo w zupełnie nowej roli - ale na pewno świetnie się w niej sprawdzisz:) Będziesz super-mamą:) I na pewno wynagrodzisz synusiowi to, że tak długo musiałaś na niego czekać;) Marta - i sprawdza Ci się ten monitorek owulacyjny? Potwierdzałaś kiedy jego wskazania jakimś monitoringiem? Ciekawa jestem jaka jest skuteczność takich wynalazków... karolcia - no nie mów, że do tej godziny nie zdążyłaś się jeszcze wyspać:P Ale dobrze, że już jesteście:) Mam nadzieję, że to koczowanie na lotnisku to tylko przypadek a nie z winy biura podróży... jadira - chciałabym tak mieszkać blisko Krakowa, żeby móc sobie do niego ot tak wyskoczyć:) Po Wrocławiu to jest drugie miasto, które mi się podoba:) Miłego wieczoru! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak sie wczoraj położyłam spać przed 15 to się obudziłam o 8 dziś :) ale się wyspałam. Opóźnienie raczej nie z winy biura, nic nam nie chcieli powiedzieć, ale przypuszczamy że jakieś wzmożone kontrole techniczne po tym wypadku samolotu, o którym dowiedzielismy się na lotnisku bo nikt wcześniej nie wiedział :( Sam wyjazd się raczej udał, najmniej jesteśmy zadowoleni z hotelu, juz napewno nas tam nie zobaczą; ale pozatym sam kraj, wycieczki, przede wszystkim gwarantowana pogoda były w porzadku :) zaraz powysyłam wam fotki, no i lece prać górę ciuchów, paa. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi że zostałam usunięta z listy staraczek... :( To że nie piszę nie oznacza że Was nie czytam. :( Nie miesiaczkuje od czerwca, bo przestałam brać leki . Odpoczywam od nich... poprostu. A moze to i dobrze że zostałam wykluczona z grona. W sumie to trudno zniesć, że mnie wciaż się nie udaje. To forum założyła Pazia przed dwoma laty..Jej juz się udało..czego z całego serca gratuluję. Lecz to nie zmienia faktu, że ja nadal nie mam dziecka. A czas mija. Trynitko_27 Czasem jak Ciebie czytam zastanawiam sie gdzie Ty znajdujesz siłę na to wszystko. Jesteś bardzo dzielna. Pozdrawiam Was serdecznie. Ps. moja mama jest po operacji czuje się całkiem nieźle. Centrum Onkologii w Warszawie to dobry szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Karolcia - ale super zdjęcia, Wy też widzę opaleni, uśmiechnięci... Widoczki extra, hmmm aż się rozmarzyłam;) A na jednym hotelu świat się nie kończy i pewnie następnym razem traficie na coś lepszego. Dobrze, że cała reszta bez zarzutu:) Lenka - porządki w tabelce nie miały na celu wykluczenie kogokolwiek z naszego grona - co więcej kilkakrotnie nawet zapraszałyśmy do naszego grona nowe osoby, aby samodzielnie nie musiały borykać się z problemem. Ty akurat okazuje się, że nas podczytujesz, ale było kilka takich osób, które wpisały się tylko na chwilkę, wymieniłyśmy się fotkami i na tym znajomość się skończyła. I nie wiadomo co się z tymi dziewczynami dzieje - czy w końcu doczekały się upragnionej ciąży czy nadal się starają, czy chcą się czasem do nas odezwać, czy nie... Jeżeli nadal jesteś z nami (Ty, jak również inne dziewczyny) wpisuj się z powrotem i tyle;) Pisałyśmy, że tabelka po prostu będzie tworzona od nowa i jak \"zguby\" nasze się znajdą to są tutaj mile widziane;) Cieszę się, że mama dobrze się czuje 🌻. Moja mama też jest po operacji onkologicznej - to już prawie 5 lat... I wiesz co - dopiero teraz chyba po tej operacji zaczęła wreszcie robić coś dla siebie i więcej o sobie myśleć - wychodzić bardziej do ludzi, jeździć częściej do sanatoriów, bardziej dbać o zdrowie... Wcześniej pewnie nie zwracała uwagi na tak \"błahe\" sprawy... Buziaki dla wszystkich - zmykam jakiś obiad machnąć:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depra Master
Mam problem.Robiłam to po raz pierwszy i boję się,że jestem w ciąży.Nie chcę mojemu ukochanemu życia przez to zniszczyć.Tylko ja chcę mieć dziecko,ale nie teraz.Jakaś rozerwana jestem...Mam tylko 20 lat!I to niecałe!Jak poznać po tygodniu od stosunku,że się jest w ciąży?Poradźcie coś.Powiedzcie wszystko,co wiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzień po stosunku to niestety o wiele za szybko na stwierdzenie czegokolwiek...:O Najdokładniejszy test jest w stanie wykazać 6-dniową ciążę. Zaznaczam - ciążę, a nie 6 dni od stosunku. Od stosunku do zapłodnienia zwykle trochę czasu musi upłynąć. Od zapłodnienia do zagnieżdżenia się zarodka - kolejne kilka dni, bo też nie każdy zarodek z miejsca się w tej macicy zagnieżdża. I dopiero wówczas można mówić o ciąży. W miarę dokładne wskazanie testu uzyskasz w dniu planowanej miesiączki, ewentualnie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Karolciu zdjecia super i Wy rowniez pieknie sie prezentujecie👄 Voltare ten monitorek to dziala na zasadzie testow owulacyjnych, a jak wiadomo niektorym testy owulacyjne pokazywaly II kreski i udawalo im sie zajsc w ciaze , a innym nie pokazywaly, lub pokazywaly a w ciazy nie sa......wizyte u ginka mam w pazdzierniku wiec jezeli nie zajde w ciaze to biore sie za badanka ...a jajniki dzis w nocy to tak mnie bolaly ze szok.....pierwszy raz od jakiegos czasu tak mocno czulam jajniki w okolicy owulki....teraz pozostaje tylko czekac👄 Paziu glaskanko dla brzuszka i 👄 dla Ciebie Jadirko 👄 i milego weekendu zycze Tobie i Twojej rodzince:) Cytrynko 👄 i pozdrawiam serdecznie Lenka kiedy tylko bedziesz miala ochote to wpisuj sie do tabelki z powrotem i zagladaj do nas czesciej👄 Martynia pewnie juz sobie odpoczywa ze swoja rodzinka👄 Dla wszystkich niewymienionych przesylam po bukiecie🌻 i po 👄 i zycze Wam milego i udanego weekendu, ja niestety pracuje dzis i jutro:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Lenko nawet niewiesz jak się ciesze że napisałas, wiedziałam że nas czytasz, zresztą pare dni temu o tobie pisalam:-) Przykro mi że nadal nic z tego-chciałabym cię pocieszyć ale nie potrafie:-( bo nie będe w kółko i to samo pisała... Dobrze że z mamą wszystko wporządku. Mojej mamy znajomy miał w tym szpitalu zabieg też wszystko wporządku bez komplikacji:-) Karolciu zdjęcia super, poczułam się jakbym to ja tam byla ;-) Depra poczekaj tydzien i zrob test albo za jakieś 3,4 dni leć na bete, życze powodzenia aby się skończylo jak najlepiej dla ciebie. Wszytsko inne juz napisala Voltare. A my wieczorkiem jedziemy po wózek:-D kupimy za pare groszy używany od znajomej-znajomych deltima focusa+fotelik i inne gażdzety, podobno w super stanie. Już nie moge się doczekać, zdecydowaliśmy się na ten wozek bo pewnie za rok i tak będe kupowała jakiś lekki wózeczek wiec szkoda nam wydać 1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy robicie
dam ci rade sprobuj wtedy kiedy chlopak nie bd chcial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne popołudnie:-) Widze że cisza na topiku, pozdrawiam i do jutra papapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Paziulku,no istna pustka,ale cóż niedzielka czas na odpoczynek. Karolciu-zdjęcia przepiękne,jest co podziwiać. Dziękuje za pamięć. Całuski dla całej reszty👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ale u mnie dzisiaj zimno - brrr. Rano było ślicznie - zaliczyliśmy dopołudniowy spacer, a teraz zachmurzyło się i wieje - aż się nie chce nic robić - właśnie się obudziłam, spaliśmy z K. prawie 2,5godziny:P Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-dobrze,ze odpoczywasz i się dotleniasz. Spacerków w Twojej okolicy to ja Ci zazdroszczę. Co do pogody u nas 23st.na termometrze ,ale wiaterek jest taki przeszywający. A moje dziecko poszło z kolegą na ryby.... Zmykam na herbatkę z cytrynka,BUUZZZZIOLEEE👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadira - a ja zaliczyłam czekoladę z mlekiem - taką kosmiczną dawkę - pół na pół:P Ale miałam ochotę na coś słodkiego, a akurat nic w domu nie było, a do sklepu w taką pogodę nie pójdę - nie ma mowy! Spróbuję Ci coś wysłać na maila, ale jest to dość duży plik, więc trochę pewnie potrwa nim się załaduje. Jak się uda, to dam Ci znać i zajrzyj na pocztę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirka - jeszcze jedno - w jakim programie robisz takie "sztuczki" jakie zrobiłaś np. z tym zdjęciem które dzisiaj dodałaś na naszej klasie? (to z ramką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw KFI
nic nie piszecie a POTEM JAK DZIEWCZYNY ZROBIA PORZĄDEK Z TABELKĄ TO NAGLE WSZYSKIE SIĘ ODZWAYJĄ I JESZCZE JAKIE OBURZONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ U mnie dzisiaj szaro-buro ok 16 st. Voltare masz jutro już sądny dzien??? Jadirko wczoraj niedziela ale dzisiaj poniedziałek i znowu nikogo nie ma, może poźniej dziewczyny się pojawią:-) Ja popołudniu ide do gina, zobacze jak malutki rośnie:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie powoli kończy się wakacyjna laba :( byłam już dziś w nowym miejscu pracy, gdzie za tydzień zaczynam :) zobaczymy jak będzie, trochę się stresuję bo nie lubię takich nowych sytuacji, gdzie nikogo nie znam, ale mam nadzieje że będzie ok. Voltare, to jutro robisz betę??? Jadirko - jakbyś mogła przyślij mi jeszcze raz zdjęcia ze slubu twojego taty, niby mail dostałam ale wyskakuje mi jakiś błąd i nie otwierają się zdjecia. Paziu - daj znać jak było u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dam znać. No to Karolciu juz po labie, ja też nie lubie zmieniać otoczenia bo nigdy niewiem jak mnie przyjmą ale zawsze (prawie zawsze) okazuje się ze ludzie są fajni i niepotrzebnie się stresuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!!!!!!!!! Paziu czekamy na wiesci od gina👄 Karolciu bedzie dobrze w pracy zobaczysz, swietnie sobie dasz rade:)👄 Voltare trzymam mocno kciuki za jutrzejsza bete👄 Olawd👄 i zagladaj i pisz czesciej:) Jadirko super te zdjecia na naszej klasie, ta w ramce super....jak Ty to robisz??? Jezeli to nie tajemnica to tez poprosze maila z instrukcja👄:) Dla calej reszty przesylam po 👄 Dzis bede caly dzionek na necie , wiec mam nadzieje ze dziewczynki sie pozniej odezwa:) Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie znikam bo zaraz szwiagierka przychodzi więc pewnie odezwe się o 18. Jadirko ja też poprosze te instrukcje o zdjęciach na maila. Zresztą jak się robi collage ze zdjęć? w jakim programie itp?? bo ja to ciemna masa jestem do takich spraw a bym się pobawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko zmienie tabelke:-) Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 01.09.08 Karolcia_26.................28...............27......... ...........09.08.08 Marta24/USA................25..............16........... ....... .10.09.08 Voltare ......................31..............75.................... ??? Justynka24..................25.............24........... ... .......18.08.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........23............ .......26.12.2008 olawd/uk.................... .28............18..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 01.09.08 Karolcia_26.................28...............28......... ...........04.09.08 Marta24/USA................25..............16........... ....... .10.09.08 Voltare ......................31..............75.................... ??? Justynka24..................25.............24........... ... .......18.08.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........23............ .......26.12.2008 olawd/uk.................... .28............18..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku mam takie zaleglosci w czytaniu was ze niewiem kiedy nadrobie je u mnie wszystko ok . maluszek sie rozpycha - choc to dopiero "motylki" ale nie moge sie doczekac kiedy sie urodzi :-D 12go wrzesnia mam wizyte u lekarza wiec mam nadzieje ze sie dowiem jaka plec mojego maluszka . duze buziaczki dla was kochane - teraz jestem u rodzicow do polowy wrzesnia wiec mam nadzieje ze bede teraz z wami na biezaco 👄 Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 01.09.08 Karolcia_26.................28...............28......... ...........04.09.08 Marta24/USA................25..............16........... ....... .10.09.08 Voltare ......................31..............75.................... ??? Justynka24..................25.............24........... ... .......18.08.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........23............ .......26.12.2008 olawd/uk.................... .28............19..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Ale mnie i Oli mam nadzieję nie skreslicie z listy:P U nas juz zaczeło się odliczanie do wesela siostry. W domu robota idzie pełna parą , bo bedziemy miec gości przyjezdnych. W tamta sobote byłam na panieńskim, troche poszalałam, pierwszy raz od ponad półtora roku:P A dzis juz zaczęła się nerwówka. I ciągle cos , a to fryzjer, a to paznokcie:) Jadirko szkoda ,ze nie mieszkasz blizej, to bym sie do Ciebie usmiechnęła, bo troche sie boje , mi i siostrze robi młoda dziewczyna, co niedawno dopiero zaczęła sie w to bawic:(Zobaczymy. A Ola szaleje coraz bardziej, apetycik tez po morzu dokazuje:) Voltare ja cały czas trzymam kciuki:) Buzka dla wszystkich, lece do porządków, póki córa z tatusiem na spacerku:):)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×