Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Karolciu ale one strasznie są slodkie, ja lubiłam takie bloki nugety biale, różowe, troche ciągnące ale też za duzo nie dało się zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, proszę jak się tutaj słodko zrobiło - a ja właśnie wygoniłam męża po chipsy:P Nie to, żebym już jakieś smaki ciążowe czuła:P, ale jakoś tak mnie naszło... I jeżeli chodzi o ich zawartość kaloryczną - to...hmmm.... :P Nie wiem, o której jutro wrócę ale dam znać na bank:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kazda się zasłodziła i uciekła;-) A ja mam pytanie do mam. Do łóżeczka 120/60 która jest lepsza pościel 120/90 czy 135/100?? bo ja już niewiem. Ktoś mi odradzał tą większą że jest za duża do takiego łóżeczka ale jak jest w praktyce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu ja mam ta mniejsza posciel-jestem zadowolona mimo iz Lenka nie sypia wcale w łózeczku;) karolciu bylismy w Kołobrzegu pogoda super prawie cały czas ciepło a dwa dni nawet goraco:) ja tez chetnie wpraszam sie na hałwe;) voltare jutro bede myslec cały dzien-czuje blizniaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki martyniu, ciekawe czy tym razem twoje przeczucia się sprawdza co do voltare:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu po twoich zdjęciach z Tunezji, oglądalam swoje hmmm wspomnienia są piękne:-)..... I nawet znalazlam na nk znajomych z Tunezji:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no - zaklinajcie, zaklinajcie:P Byłabym chyba wniebowzięta jakby oba maleństwa ze mną zostały!:D Już się nie mogę doczekać \"podglądanek\";) paziu - ja się nie zasłodziłam - ja coś dzisiaj cały dzień bardziej na słonym jadę;) Właściwie to dzisiaj większość dnia spędziłam w wyrku - z książką:P Po raz drugi zabrałam się za romansidło pt. \"Mnich\", które kiedyś udało mi się wygrać na aukcji allegro:P Bo właściwie to od czasu do czasu trzeba sobie poczytać coś całkowicie oderwanego od rzeczywistości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Voltare extra by było jakby to były bliźniaki miałabyś już sprawe z głowy z ciążami;-). trzymam kciuki za bliźnięta chłopca i dziewczynke:-D A ja czekam na mame bo ma mi przywiesc śliwki, mam straszną ochote na jakieś owoce. Ciesze się że jutro już poniedziałek, przynajmniej mniej nudów i mężuś w domu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do książek to zabieram się niedlugo za czytanie "język niemowląt" może coś mi się z tego przyda tylko najpierw musze wydrukować bo z kompa nie wygodnie czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu - czytaj - jak już sama ujrzę czarno na białym co tam we mnie piszczy, to będę pytać wszystkie doświadczone mamuśki i te bardzie doświadczone ciężaróweczki;) o wszystkie warte polecenia książki i elementy wyprawki dla maleństwa. Wiem, że to jeszcze mnóstwo, mnóstwo czasu, ale muszę sobie wszystko zebrać razem do kupy, wyciągnąć jakąś \"średnią\" i dopiero wówczas zabrać się za kompletowanie wszystkiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare masz racje z wyprawką to wcale nie jest takie proste (oczywiście jak ktoś ma kupe kasy to wszystko jest proste) a tak to warto pochodzić, pooglądać. Ja to mam 1000 pomyslów na minute i co chwile co innego mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu - dlatego chciałabym poznać zdania różnych osób, nie zawsze to co mi się może podobać będzie akurat tym czymś najlepszym albo najbardziej praktycznym;) A w ogóle to mi się podoba wszystko!:P Ale o tym wszystkim zacznę myśleć dopiero od jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś wróciłam z wypoczynku nad naszym cudownym Bałtykiem.. Zmęczona zaglądam i co widzę ? ... Voltare gratuluję :-) Nabrałam ochoty na leczenie. Na urlopie byłam ze swoim chrześniakiem- miałam nadzieję że mi się ode chce dzidzi trochę, bo on niezły rozrabiaka jest. Ale nic z tego ;-) . Wracam i dopisuję się ponownie do tabelki .. będzie co ma być ! Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 01.09.08 Lenka_27....................29.....od 9 lat NIC.................. 12.09.08 Karolcia_26.................28...............28......... ...........04.09.08 Marta24/USA................25..............16........... ....... .10.09.08 Voltare ......................31..............75.................... ??? Justynka24..................25.............24........... ... .......18.08.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........23............ .......26.12.2008 olawd/uk.................... .28............20..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko ciesze się że wrociłaś do nas:-)❤️ mam nadzieje że ze dwojoną siłą. Tak to prawda że Voltare dała nadzieje że jednak leczenie się opłaca i nie idzie na marne. Zresztą wydaje mi się że coraz więcej ivf się udaje . Z tego co pamiętam to mialas tylko inseminacje bez ivf??? Tak voltare masz racje wszystko jest piękne dla dzidzi ale niestety nie wszytsko przydatne i dobre. Zresztą o czym ja pisze u mnie to dopiero wyjdzie w praniu co tak naprawde było mi potrzebne:-p Dobranoc dziewczęta. ps. Wczoraj pamiętałam dzisiaj już nie zabardz:-( 100 LAT DLA DAWIDKA- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dawidku sto lat!!!! faktycznie wczoraj nasze pierwsze topikowe dziecko skończyło roczek super🌻 voltare dzis w nocy myslałam o Tobie juz nie ,moge sie doczekac wiadomości Lenka super ze wróciłas i to z nowa nadzieją i siłą na walkę:) jadirka odezwij sie, mam nadzieje ze problemy trechniczne juz minęły Trini i cał reszta❤️ ja dzis cały dzien biegam po lekarzach najpierw z mała bo dalej charczy, potem mam laryngologa, a potem neurologa wreszcie po 3 miesiacach czekania dowiem sie co z moim przeswietleniem, odezwe sie pozniej buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Martyniu daj znać po wizytach czy wszsytko oki. Voltare ja też już nie moge się doczekać :-) Miłego poniedziałku i mamy już wrzesień:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 🌻🌻 melduje sie po wspanilym urlopie ! najlepszym w zyciu rzecz jasna..................... bo z myszka :D Voltare oczywiscie raz jeszcze gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i licze na dwa bable !! jeszcze nie nadrobilam zaleglosci w czytaniu wiec nie pisze do kazdej z osobna pozniej wszystko napisze jak znajde chwilke albo jak hania pojdzie spac ;-0 buiole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) bez sensu ta rzojechana strona, skończmy ja szybko :P łapię ostatnie chwile luzu, jutro już na poważnie do pracy :) ciekawe jak Voltare - pewnie nie może usiedzieć w pracy? akasiu witamy z powrotem, napisz gdzie byliście no i jak było, jak sie Hanusia spisała na wczasach? :) Dawidku - 100 lat!!! 👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Akasiu spowrotem, czekamy na relacje i zdjęcia:-) Karolciu ja nie mam rozjechanej stronki:-) ale mozemy ją szybko skończyć jestem za...;-) Pobuszowałam troche po sklepach i znowu przywlekłam pare ubranek dla Adrianka, już chyba mam do 6 m-cy ciuszki ale nie moge się powstrzymać, zwłaszcza jak są promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiadku, mężuś robił:-D i teraz czekam na wieści od Voltare.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy ja kiedykolwiek doczekam się obiadu od męża :P ciekawe o której voltare ma wrócić, ale chyba późnym wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu witaj:) weszłam tylko na sekundke bo jak rano wyszłam o 10 to własnie weszłam uff a tu nie ma wieści od voltare kurde musze iść kapac mała potem karmic dzis zmieniam mleko na hipp nie chce mi sie mieszac wiec od razu dam nowe na noc mam nadzieje ze nic nie bedzie małej, ale voltare jesli to nie pr0oblem to prosze napisz mi sms-ka bo juz dzis nie bede właczac komputera - dzieki całuski i do jutra uciekam bo opadam z sił aha u neurologa nie jest tak zle mam dyskopatie i jakies tam zwyrodnienie- dostałam skierowanie na rehabilitacje pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Dawidku ! Hej kobietki Prawdę mówiąc też zaglądam z zapartym tchem... Co u Ciebie Voltare? Paziu ja jak dotąd mam za sobą stymulacje CLO (bez rezultatu), GONALEM (z pęcherzykami...ale ograniczenia finansowe spowodowały że nie mogłam jej kontynuować) potem nieudaną inseminację.. bez ivf i ostatnio w marcu laparo (jajowody drożne).. Może spróbuję jeszcze GONALU za kilka miesięcy jak uzbieram trochę pieniażków :-( Tymczasem pozdrawiam serdecznie Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka cisza od Voltare moze świętują;-) Lenko nie znam się na Gonalu ale ja też bralam clo i pregnyl i wielka d..pa więc to roznie z tym bywa. kurcze szkoda że ivf jest takie drogie:-( bo myśle że dla was to bylaby szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka:) Jutro będę nadrabiać czytanie i pisanie, bo teraz padam już na pysk, a dzisiaj tylko tyle, że odebrałam betę z ubiegłego czwartku - 177:D A więc w ciągu 2 dni urosła ponad dwukrotnie:) Pan doktor powiedział, że na jej podstawie można już potwierdzić wczesną ciążę:D Natomiast jeżeli chodzi o USG, to widać na nim było jedną maciupeńką plamkę - póki co była tak mała, że nie wyklucza się jeszcze obecności drugiego brzdąca, ale ostateczna weryfikacja za tydzień to już wszystkiego się wówczas dowiem i wtedy też założą mi kartę ciąży:) Właściwie to nie liczyłam dzisiaj na zbyt duże widowisko na USG, ale kończył mi się duphaston i siłą rzeczy musiałam udać się po kolejną receptę. Ale i tak się cieszę:D A K. już nie wytrzymał i rozgadał komu się dało:P:P:P Kolorowych snów! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nadrobiłam zaległosci w czytaniu ........... ufff...trochę tego było ;-) i juz nie mam siły opisywac wakacji -- bo padam ze zmęczenia.Obiecuję niebawem nadrobic (bo jest tego trochę )! A u mnie nastała szara rzeczywistość ....bbuuuu jutro śmigam dowiedziec sie w prawie praktyk (licealistów tym razem mam) moze facet mi troche odpusci........haneczki nie mam z kim zostawiac :-( VOLTARE odezwij sie !~!!!!!!!!!!!!!! zmykam do spania buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare jeszcze raz Gratuluje, zmykaj do 2 tabelki:-) Akasiu ja moge zosatć z Hanusią;-) dobranoc papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - ja też gratuluję :) czy jedno czy dwoje super :D Lenko - musi nam się kiedyś udać, każdy pewnie ma swój czas :) Akasiu, ze sobą zabierz Hanie, licealiści się zaopiekują :) dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×