Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Trinity - gratulacje :) super że umowa na stałe, możesz czuć się w miarę pewnie :) przyda się to jak będziesz w ciąży :D 👄 Paziu ja byłam tylko odświeżyć balejaż, i minimalnie skrócić; jak bede przy okazji robić jakieś fotki to oczywiście wyśle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni - gratuluję umowy na stałe - ja na swoją musiałam czekać kilka lat i mimo iż wiedziałam, że nawet po tych czasowych nikt mnie stąd nie zwolni to i tak jak się ma już papier to człowiek się jakoś pewniej czuje i o niebo spokojnie:) karolcia - to jaki przedział wiekowy dzieci w tym roku Ci przypadnie? Moim zdaniem z młodszymi jest chyba lepiej - starsze coraz częściej są porozpuszczane jak dziadowski bicz! Ale mogę się mylić - grunt to odpowiednie podejście i nawet z małymi diabłami dobry belfer:P jest sobie w stanie poradzić;) paziulek - a Ty jak tam po babskich plotach?;) Buziaki dla wszystkich ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele mamy 13 wrzesnia ... ja tez idę sobie odświeżyc balejaż mam 8 cm odrosty ... na razie nie scinam włosów bo do fryzurki weselnej musze mieć w miare długie ale potem ścinam swoje herki bo juz mi grzywka majta się po brodzie :P w tej pracy czuję się od poczatku pewnie i bardzo komfortowo ... mam psychiczny luz i po poprzednich doswiadczeniach to naprawde jest odskocznia bo atmosfera jest nieporównywalna ... z umowy bardzo się cieszę i gdyby nie fakt ze nie mamy jeszcze dziecka wcale bym o tym nie myslała :P zakupiłam sobie dziś 4 kartony soku marchewkowego i zaczynam chodzić co 3 dzień na solarium musze jakoś doprowadzic się do ładu - taki bladzioch ze mnie ze szok voltare trzymam kciukaski za bliźniaki ... jadirko - fajnie by było aby bujneło się u Ciebie cioś z praca zawsze pare dodatkowyych groszy sie przyda - ja pracowałam kiedyś w sklepie z kosmetykami - dla mnie to bomba - bardzo lubię te klimaty - byleby nie kazali nic dzwigac ... tymczasem zmykam - jutro mam ambitny plan sprzatania mieszkania i zakupów także zaraz kładę sie do wyrka ... pa pa myszki moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Voltare - w szkole podstawowej będę pracować, zresztą jak do tej pory, nic nowego, tylko szkoła nowa :) Trini, napewno będziesz super wyglądać :) oczywiście fotki proszę podesłać. Fajną \"kurację\" sobie zaplanowałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Voltare na tych plotkach to mnie chyba zawiało:-( bo byłyśmy chwile z dziecmi na placu zabaw i troszke zmarzłam. Trinitko ja też kiedyś stosowalam tą opcje z karotką+solarium, skończyło się na tym że przez jakiś czas miałam obrzydzenie do marchewki;-) Dzisiaj miałam zarwaną noc bo mnie bok w brzuchu na gorze strasznie bolal i to niewiem co to jest, czy to od żołądka ( bo ból promieniuje aż na strone pleców) czy od czegoś innego:-( bo dzidzia aktywna razem ze mną w nocy i już od teraz:-) więc chociaż o to się nie martwie. Zmykam się kąpać, zaraz do sklepu bo będe robiła buraczki na ciepło:-) A tak wogóle to u mnie pada ale jest (chyba ) ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie ze nie pisze ale siostra w domu na chorobowym siedzi - a jak w domu jest do do kompa niezbyt chetna zeby kogokolwiek dopuscic :-P buziaczki i fluidki ****************************************************************************************** ****************************************************************************************** ****************************************************************************************** ****************************************************************************************** ****************************************************************************************** no i polmetek!! Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 01.09.08 Karolcia_26.................28...............28......... ...........04.09.08 Marta24/USA................25..............16........... ....... .10.09.08 Voltare ......................31..............75.................... ??? Justynka24..................25.............24........... ... .......18.08.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........23............ .......26.12.2008 olawd/uk.................... .28............20..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam lecą te tygodnie dziewczyny, super :) ja właśnie wróciłam od koleżanki i jej małego dzidziolka :D fajna córcia, taka maleńka; ale na rękach musiałam potrzymać, moze mi się coś przyklei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu mogłoby się przykleić:-) Voltare odebralaś bete?? I co ty porabiasz w 1 tabelce???;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam!!!!!!!!! Ja tez wczoraj zaliczylam wizyte u fryzjera, pomalowala mi odrosty i podciela lekko;) bede miala jutro jakies zdjecia , bo wybieramy sie z mezem na zabawe , wiec popstrykam troche zdjec to Wam podesle:):):) Dzis biore sie zaraz za sprzatanie i paranie, wiec zycze Wam wszystkiem udanego piatku , postaram sie jeszcze pozniej zajrzec albo jutro:D Przesylam Wam 👄 i pozdrawiam goraco wszystkie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babole:) co do włosów to szkoda gadać - wyglądam już jak stara baba z \"oblazłymi\" kłakami:P, bo czytałam że od wyciszaczy przed IVF nie powinno się farbować włosów, a i teraz póki co nie chciałabym zaczynać z farbami - przynajmniej jeszcze przez jakiś czas;) pazia - nie odebrałam bety - nie robiłam jej dzisiaj tylko wczoraj po południu i w innym laboratorium - wyniki będą dopiero w poniedziałek - no trudno - jakoś wytrzymam (tej pierwszej bym nie wytrzymała:P) i po drodze jak będę jechała w poniedziałek do gina to sobie i betę odbiorę:) Idę rozpakować zakupy - dzisiaj pokupowaliśmy z K. wszystko i jutro się z domu nigdzie już nie ruszamy! Śpimy chyba do południa!:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)jestem mieliśmy wrócić w niedzielę ale juz bylismy zmeczni tym łażeniem, jedzeniem, przytyłam 2 kg, wiecznie tylko ryby , lody, gofry uff- ale było bardzo fajnie pogoda tez się udała:) voltare jeszcze raz moje gratulacje❤️ Trini gratuluję umowy paziu śluiczny film a zarazem straszny tez płakałam uff, a jak zdrówko mam nadzieje ze się nie przezięlbiłas mocno? marta 24 czekamy na zdjecia fryzurki i dla całej reszty 👄 potem napisz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Martyniu widzialam zdjęcia na nk wyglądacie naprawde ślicznie, Lenusia to się robi podobna do ciebie, zwłaszcza jak się uśmiecha. Ja aż tak bardzo przeziębiona nie jestem ale na wszelki wypadek pije herbate z cytrną, miodem i sokiem malinowym. Do tego boli mnie żolądek i z lewej strony brzuch i denerwuje się tym mam nadzieje że to tylko wiązadla bo wydaje mi się że brzuch mi znowu podrosl(mam problemy z zalożeniem nogi na noge) i w kamizelce w której tydzień temu się zapinałam teraz już nie dopinam się;-). Miłej soboty życze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu brzuch moze Cie boli bo sie rozciaga albo sama piszesz ze adrianek tyle kopie to na pewno nic groznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno tak jest martyniu więc nie panikuje tylko czekam aż wszystko przejdzie. Gorzej jakby bolal dół brzucha a to gora po boku. Kapaliście się w morzu?? Jak Lenusia zareagowała na morze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Martyniu - widziałam fotki:) Lenka nie wydaje się być zmęczona tym ciągły \"łażeniem\" itp - wygląda na baaardzo zadowoloną;) Wy zresztą też;) Fajnie, że odpoczynek udany:) Paziu -kuruj się, żeby się żadne świństwo nie rozwinęło:) No i nie ma się co dziwić, że brzuchal rośnie - z Adrianka robi się już kawał chłopa;) W końcu musi odpowiednio wyglądać, jak już nadejdzie pora na spotkanie z mamusią i tatusiem;) A teraz wypadałoby mi się zabrać za jakieś przynajmniej drobne porządki, ale jakoś nie potrafię wykrzesać z siebie ani odrobiny dobrej woli:P Bo jak tu robić chociażby pranie, kiedy na dworze chmurzy się i pewnie zaraz zacznie lać deszcz - przecież mi to będzie schło cały tydzień - ja wiem czy jest jakikolwiek sens?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare mi pościel schnie już chyba 3 lub 4 dzień:-( mialam poprać ubranka młodego ale jednak poczekam aż wlączą mi ogrzewanie bo inaczej będą schły tygodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazia - a u mnie mężuś ochoczo;) poodkurzał dzisiaj całe mieszkanie, więc mi została \"tylko\" kuchnia, łazienka i kurze. Prania wielkiego robić nie będę - tylko dżinsy muszę doprowadzić do porządku, bo trzeba iść w czymś w poniedziałek do roboty, a mam robotę niby czystą, łatwą i przyjemną, ale czasem jednak jakieś \"nadprogramowe\" obowiązki wymagają narażenia ich na wysmarowanie i innych portek mi po prostu szkoda. A mężuś sobie teraz właśnie poszedł na \"fuchę\" - czasem nawet w sobotę nie potrafi zrezygnować z ze swojego zawodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale tu pusto a u nas gorąco nastawiłam rano dwie pralki i juz wszytsko suchutkie:) volatre ty lepiej sie nie przemęczaj niech mezuś troszke popracuje w domciu:) uciekam kąać lenke całuski i dzięuje za miłe słowA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam🌻 Ja popralam dywany i ugotowalam krupnik, jeszcze pozniej zrobie kotleciki z piersi kurczaka:D:D:D Maz jeszcze w pracy wiec ja mam teraz troche luzu;) Wieczorem idziemy troche potanczyc na zabawe do tej restauracji gdzie pracujemy, wiec porobie troche zdjec i jutro lub w poniedzialek Wam poprzesylam.....fryzurka jest taka sama jak ostatnio tylko zrobila mi odrosty bo juz duze mialam i grzywke podcielam :):) Martyniu laska z Ciebie i Leneczki, sliczne zdjecia:)👄 Zycze Wam wszystkim milego weekendziku i do uslyszenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - no właśnie aż mam wyrzuty sumienia, bo nic mi się nie chce ostatnio. Jeszcze kuchnia i stołowy wysprzątane, ale sypialnia za to wygląda jak po nalocie!:P Może jutro coś tam uda się poskładać...:P Marta24 - no to udanej zabawy!;) Jejuż jak ja już dawno nie byłam na żadnej \"potańcówie\" - ostatnio to jeszcze chyba na brata weselu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u nas dziś piękna pogoda słoneczko grzeje:) volatre ty lepiej po lasach nie biegaj tylko idz na spokojny spacerek:)(przeczytałam na topiku justynki bo tam cos wiecej piszesz niz u nas:)) a gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja nie tak dawno wstałam, zjadłam śniadanie i zaraz pojde po pączka-mam straszną ochote:-) U mnie sloneczko ale chłodno, dzisiaj zapowiada mi się kolejny nudny dzien-mąż w pracy a ja sama:-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Martyniu - Czekałam aż się pobudzicie;) Mąż i psiura już wrócili ze spaceru;) a ja za chwilę chyba zabieram się za gotowanie obiadu - dzisiaj chyba fasolka po bretońsku - obiad wcale nie niedzielny:P, ale muszę zrobić jakiś bardziej syty i ugotować go trochę więcej , bo jutro nie będzie kiedy - ja chyba zjem jutro u rodziców bo mi po drodze, a K. wpadnie tylko do domu i będzie sobie musiał sam poradzić z jedzonkiem;) Jutro wreszcie zobaczę czy jest jeden czy 2 bąble;) Ale to dopiero wieczorem;) Pazia - u nas dzisiaj też piękne słońce - siłą rzeczy chyba po obiedzie wylądujemy na działce troszkę się dotlenić - póki można jeszcze na trawie rozłożyć materac, koc i się na nim błogo polenić;) Marta24 - zabawa widać chyba udana, skoro do tej pory jeszcze się tutaj nie pojawiłaś:P Czekamy na obiecane fotki;) Buziaki dla wszystkich leniuchujących;) Miłej i słonecznej niedzieli! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać że niektore dziewczyny w tym Marta odsypiają sobotnią noc. też bym sobie poszla na impreze i pewnie pojde za jakiś rok:-p Voltare a ty się nie przemęczaj z tym sprzątaniem zwłaszcza teraz na początku, wiem że to będzie trudne bo sama się zagalopuje a później się martwie czy dzidzi nie zaszkodziłam. Martyniu dziekuje za zaproszenie:-) jakbyśmy mieszkały w tym samym mieście to pewnie bym skorzystala;-) Mój maż mi też wczoraj powiedzial że już bliżej niż dalej więc i nudzic się niedlugo nie będę. U mnie jest też cieplutko:-) a ja dzisiaj sie dobzre czuje, nic mnie nie boli(oby nie zapeszac) Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) apropos kawki to właśnie idę robić :) kto pije??? Voltare, jutro jakby niewiem jak późno było, napisz nam wszystko :) trzymam kciukaski za bliźniaki. Marta - jak było na tańcach? Szłabym znów np na jakieś wesele, ale nikt nas jakoś nie chce prosic :P Paziu, ja narazie też sama, mąż poszedł sobie na motorze pojeździć, takie ma teraz hobby. Martyniu, napisz cos więcej jak było nad morzem, gdzie byliście dokładnie, jaka pogoda itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu ja za kawke dziękuje ale herbatką z cytrynką nie pogardze;-) No właśnie Voltare pamiętaj żeby napisać najpierw o becie później ile masz malenstw:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na herbatkę zapraszam :) no i na chałwę jak ktoś lubi, z Tunezji przywieziona, nawet nie chcę wiedzieć ile ma tłuszczu :P mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×