Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

a jak katarek Hani i twoje gardło kurwa ale mnie dobijają te reklamy tych banów co wyskakują na kafe co chwile normalnie szlag mnie trafia piszesz piszesz i nagle nie piszesz bo jakas zasrana reklama, bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, Jadirko wszystkiego naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajlepszego 🌼 🌼 Martyniu wpis był ladny:-) tylko fakt troszke za długi. U mnie na nk też dałaś bardzo ładny wpisik:-) mi tam lezka się zakrecila jak go czytalam:-p Akasiu super to mam więcej czasu na poznanie się z maleństwem ale i tak będe chciała was odwiedzic przez ten czas i napisać chociaż pare słów. Anisik buziaki dla Oli:-) Marto zdjęcie bardzo ładne, nie przejmuj się że nie masz ochoty na pisanie, tęsknisz, pewnie przejdzie-musi nie masz innego wyjścia narazie ale wracaj do nas szybko jak dojdziesz do siebie🌼 A ja mam dzisiaj studniówke huuuurrrraaaa:-D ciesze się strasznie ze wszystko zbliża się do końca, już zaczynam wyobrażać sobie że wycałuje tego mojego małego kopacza:-)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu jak zwykle przypomniałas mi o zdjeciach marta super wyglądasz paziu juz niedugo wycałujesz swego kopaczka,oby do konca listopada,potem juz mozesz rodzic:) anisik ja zdjeć od ciebie jak zykle nie dostałam:(prosze podeslijcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje skarby moje za życzenia:):)-to kiedy mogę się Was spodziewać!!! Voltare-przyjmij ode mnie najlepsze życzenia,zdrowia,miłości i niech pięknie rośnie twój brzuszek.Najlepszego-spełnienia najskrytszych marzeń!!!!🌻❤️🌻❤️:) Akasiu-trzymam kciuki za Hanusie,szczepienie nie należy do przyjemności dla takich szkrabików❤️.A jak twoje gardło??? Martyniu-na pewno śliczne te buciki.Opis super,ale długaśny to fakt. Buziole dla Leneczki👄,a z twoim bólem głowy lepiej?mam nadzieje,że przeszło. Paziu-juz nie długo,oj leci czas.:) Całuski dla całej reszty kobitek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anisik-zdjęcia super!!!!dziękuje:) Oby malutkiej szybciutko ząbek wyszedł i sie wysypiała i Wy też. Martyn-iu-już Ci wysyłam zdjęcia. Karolcia26-buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu damy rade do końca listopada:-) Jadirko ja mam dzisiaj czas bo maż cały dzień w pracy więc się wpraszam na imieninowe ciastko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko dziekuje ale nie mam zdjeć, skrzynke mam psutą to nie wiem czemu moze zaraz dojdą, ja juz jestem ubrana i wychodzimy bo juz nie moge usiedziec w domu, więc przy okazji zajdziemy na ciasto hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziwczynki !!! JA znowu dzis na sekundke .... :-( :-( ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Jadirko i Voltare - wszystkie Naj Naj Najlepszego z okazji Imienin !!! , dużo zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń - całuje Was Gorąco !!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociłam własnie brr ale zimno ale i tak wolę taką pogodę niz ten upał- miałam juz go dość jadirko dziękuje zdjecia doszły dwkurotnie, anisik pięknie wyglądałas, a dekold miałąs tez niezły;) justynka a ty co wpadłas jak po ogień ico to za smutna minka? martika miałaś sie odezwać z domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jadirka dzieuje głowa już mało boli i tylko w tym miejscu gdzie było uderzenie więc to pewnie od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja jestem ale pewnie teraz was nie ma:-( Ale się dzisiaj nałaziłam ale za to kupiłam sobie kamizelke fajną:-) A w domu to mam tak zimno że prawie przy zamkniętych oknach wiatr wieje w pokoju brrrr czekam aż zaczną grzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pustki, pustki martyniu:-( Właśnie oglądałam rozmowy w toku i aż przykre się robi jak te 16-latki zachodzą w ciąże są nieodpowiedzialni (nie mówie o wszytskich ale zazwyczaj) a tu kobiety mężatki, pragnące dziecka i nie mają:-( przykre to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu - tez własnie to oglądałam, tak to już jest :( niestety. Anisik - dziekuję za fotki, wyglądałaś bosko :) niezła laseczka. Martusia - tobie też dziekuję, widziałam na nk; też figurka do pozazdroszczenia, nie to co ja :P Jadirko - dzieki za Davida :P chyba sobie wydrukuję :D U nas na szczęście zaczęli grzać, wchodzę do domku i od razu było czuć ciepełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ogladałam a ten koleś załosny z grzywką na oczach mnie rozbroił, normalnie niedobrze się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Dziękuję Wam wszystkim za pamięć:) Zapraszam na małe "conieco" http://www.cukiernia.sklep.pl/cukiernia/popup_image.php/pID/82/imgID/0/XTCsid/d122eb23d2e4c2ccb5ca40c03f3d7da6 A Tobie Jadirka życzę dużo cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do upragnionego celu, zdrówka, pociechy z obu Twoich mężczyzn i spełnienia wszystkich marzeń 🌻😘 Rozmowy w toku faktycznie dzisiaj bezbłędne:O Ale nie oszukujmy się - 16 latek (chłopak) to jeszcze dzieciak! Mało kto w tym wieku jest na tyle dojrzały, aby zająć odpowiednie stanowisko w podobnej sprawie... U nas zimnicy ciąg dalszy - w pracy kichają już wszyscy, więc ja również. Na dodatek dostałam koszmarnego kataru. Kuruję się jakimiś domowymi sposobami, ale co mi z tego - i tak nockę mam z głowy - nie usnę z zatkanym nochalem:P Anisik, Marta - zaraz zabieram się za oglądanie fotek;) paziu - gratuluję zakupów. A ja kupiłam sobie dzisiaj pierwsze spodnie (dżinsy) z pasem takim na brzuchal. Oczywiście na wyrost, bo jeszcze są luźne, ale tak mi się spodobały, że doszłam do wniosku, że nie będę potem nigdzie szukać takich samych. A ponieważ były ostatnie, to decyzja zapadła błyskawicznie:P Buziaczki dla wszystkich! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak dziewczyny glupie dzieciaki i niewieadomo jak ich uchronić, teraz troszke inaczej będe patrzyła na takie rzeczy bo niedługo sama będe matko i nie chciałabym aby moje dziecko robilo takie błędy jak te dzieci;-( Voltare ja też gratuluje zakupów, spodnie się przydadzą na 100%. Ja mam xs ale są dobre, moze s byłyby lepsze bardziej ale już nie będe kupowała po domu mam 2 pary dresow więc starczy jak narazie. Karolciu szczęściaro z ciepełkiem. Marytniu ten koleś był żalosny ale ta dzewucha ostatnia też ogólnie to wszyscy tam byli nie dorośli, moze oprócz tego ostatniego chłopca:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuje za życzenia. Jesteście nie zastąpione❤️ Zmykam pouczyć się jeszcze z synkiem i pod kołderkę. Do jutra i spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻 Dziewczyny dziekuje za cieple slowa i ze fotki sie podobaja - jestescie kochane, co ja bym bez Was zrobila, duzy 👄 w Wasza strone:) Dzis juz humorek lepszy, poprawilam sobie zakupkami;) Bede oczywiscie caly czas zagladac, bo z Wami czas mi szybciej plynie:) Voltare, Jadirko - 🌻Wszystkiego najlepszego, spelnienia wszystkich marzen i duzo zdrowka🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zmykam kochane cos zjesc bo jestem strasznie glodna:) Do uslyszonka jutro:) Pozdrawiam Was wszystkie i sciskam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) paziu przedostatnią stronę ja zaczęłam;)hihi volatre kochana kuruj się i nie chodz do pracy zebys się nie zaziebiła na dobre, a za to ciasto to powinnam się do Ciebie nie odezwac, bo włąśnie piję kawkę i jak je zobaczyła,m to...ach chyba kupię sobie dzis pączk, wczoraj widziałam takie pięne z lukrem brrrrrrrrrostatnio staram się nie jeśc słodyczy MArta24 a ty co kupiłas? ja dzis mało spałam bo strasznie bolał mnie palec -kciuk mam cały czerwony i spuchniety chyba gdzieś mi się skórka naderwałą(choc ja nie usuwam skórek bo nie mam ich właściwie)i bolało jak diabli, teraz z niewyspania boli mnie głowa, a jak na chwile zasnęłam to śniło mi się ze byłam na porodówce i mój lekarz(nie lubię go zresztą za to jak mnie potraktował ale nie ma lepszech u nas) powiedział ze nie zrobi mi cesarki bo mu się nie chce i mam se rodzic sama, a ze nie mam skurczy i czas do porodu to sobie pewnie jeszcze ze 2-3 tyg pochodze-byłam taka załamana , a jak się obudziłam to sie zmartwiłam ze nie będę miała drugiego dziecka haha i jkak tu nie oszalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry bedziesz miala marty--niu drugiego szkraba,a ciaza pojdzie gładko ...oby!! wychodze z zalozenia,ze przeciez nie mozna dwa razy lezakowac. bylysmy na szczepieiu, hancia nawet nie zdazyla zaplakac :) z tym,ze przez ostanie dwa miesiace przybrala za malo ! wczoraj chcialam jej pobrac krew na morfologie i zelazo (czy to nie anemia czasem,bo juz wczesniej miala strasznie niskie zelazo),ale w laboratorium nie bylo nikogo kompetentnego do wkuwania sie w niemowleca reke :( podobno dzisiaj bedzie ta babka.....eehh. kurcze,martwie sie tym,bo rzeczywiscie ona jest niejadek--zreszta pisalam juz o tym. voltare dzieki za ciacho! jadira--baklazany lekko wydrazam,smaruje koncentratem pomidorowym srodki i krawedzie , nakladam do srodka podsmazone przyprawione sola i pieprzem mielone z czosnkiem.pakuje calosc do piekarnika na ok.godzinke w 180 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu na pewno z HAneczką bedzie wszytsko dobrze, to chyba nie zależy od jedzenia, przynajmniej w naszym przypadku, bo LEnka je wszystko dosłownie jak śmietnik haha a hemoglobine ma 10, moze ma taką urodę po mnie bo ja zawsze mam niską tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Marto widzisz jak to na kobiety działają zakupy - odrazu lepiej;-) Martyniu ty to masz się jak nie głowa to palec hahaha. Akasiu bakłażany opisane przez ciebie wyglądają smakowicie, trzeba sprobować zrobić. A co do hemoglobiny to Hanusia może mieć taką urode jak napisała martynia bo ja też mam zawsze ztym problemy wlaśnie po mamie, lekarze zawsze mówili żebym jadła a ja jem i taka moja uroda i nie mam anemii, czuje się dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×