Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

karolcia - ja mam ostatnio prywatnego kierowcę:P - mój mężuś po drodze odwozi mnie do pracy, a po niej zabiera - więc ewentualne przystanki w krzakach (a tych po drodze do roboty mamy akurat dostatek:P ) również nie byłyby zbyt uciążliwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 U nas grzeją cały rok,mimo,ze w bloku mieszkamy :P mamy takie elektroniczne skrzynki i kazdy sam sobie reguluje temperature i moment załączenia grzejników,więc jest cudnie pod tym względem :-D MArtyn--iu,a raczej Lenko gratuluje drugiego zęba !!!! ❤️ i bez komplikacji -- to pięknie :-) Voltare odganiaj choróbsko jak najdalej,a z nochalem to mam podobnie ;-) Hania dostała żelazo w syropie,zapasy fe sa takie jakie byly dwa miesiace temu czyli ponizej normy,wiec lekarz postanowil je uzupelnic,bo w tym okresie zapotrzebowanie wzrasta. aaaaaaaa.......martyn--iu za grupe krwi zaplacilam 23żł karolciu 🌻 nioby nie ma specjalnych pan do pobierania takim maluszkom,ale niestety w laboratoriach wiekszosc jest niedoswiadczona! i nie umiejstnie sie do tego zabiera (czyli bierze taka mała łapsie jak doroslemu chce ukłuc w zyle na zgieciu lokcia i normalnie wessac do strzykawy,,,,,,,,,a taka pani doswiadczona zazwyczaj wkuwa sie w zylke w dłoni sama igła z koncowka i nakapuje do ampulki :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:-) Voltare mi ciągneło się do 20 tc a teraz to nawet szybko leci. A serduszko to już bije:-) Kiedy masz usg??? Karolciu dobrze powiedziałaś zaczym mi włącza to już wiosna będzie:-(((( mam nadzieje ze jednak NIE!!!!!! Akasiu fajnie macie ztymi grzejnikami. Coś mi sie wydaje że Hanusia będzie miala już problemy z żelazem ale bądzmy dobrej myśli. Jak ci ida praktyki??? A ja prawie calą noc nie spalam przez gardło, głowe, katar i ogólne samopoczucie:-( Malutki razem ze mną bo się kręcił, kopal i tylko mam nadzieje ze on się dobrze czuje- znowu mam zmartwienie:-( ale chyba tak mi zostanie do końca życia;-) Lece odebrać wyniki glukozy i reszty i zachacze o apteke bo mleczko z miodem i herbatki z cytrynami i sokiem już nie pomagają:-( Do napisania papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) uff ale sie najadłam, przyszła mama ugotowała mi rosołek i zrobiła obiadek i o tej porze zjadłam juz dwa dania fujjj paziu to duzo zdrówka, ja tez byłam przeziebiona i normalnie brałam antybiotyk w ciązy i krople do nosa to nawet juz w 13 tygodniu uzywałam-flixonase, daj znac jak wyniki akaiu no tak na szczescie narazie dwa zęby są bez zadnech komplikacji oby tak zostało do końca, bo słyszałam ze te górne to dają popalić a my mamy dwa na dole, ale wiesz z durgiej strony to sobie mylse z emoja mała ma taką mała hemoglobine a nikt nie kazał zrobić jej nigdy zelaza?:( karolciu a ty pracujesz w gimnazjum tak? bo mi wyleciało z głowy ja zmykam na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu ja gotuje grochówke:-) Glukoza mi wyszła 107 wiec jak na moje oko to chyba oki?? Reszta bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu kuruj się, choć pewnie domowe sposoby nie zawsze pomagają, a silniejszych leków to nie wolno. Mam nadzieję ze szybko Ci przejdzie :) Martyniu, w podstawówce na szczęście pracuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale tu pusto matko gdzie wy jestescie? paziu wynik super ja miałam 129 i lekarze mowia ze do 140 jest w porządku:) no karolciu to faktycznie szczęscie bo teraz w gimnazjum to porazka, moja kolezanka uczy w gimnazjum i lepiej nawet nie bede pisac co młodziez wyrabia ja byłam u mamy strzeliłysmy se likierek i normalnie wypiłam dwa kieliszki i chyba sie spiłam haahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu więc slodyczy już sobie nie będę odmawiala;-) ( i tak nie odmawialam):-p Karolciu kupiłam sobie tylko leki hemopatyczne i amol i tyle a jutro i pojutrze mamy gości więc musze być przytomna. Umnie wkońcu zaczęli grzać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Paziu, że już nie będziesz marznąć; a i z gośćmi trzeba pogadać a nie w łóżku leżeć :P Martyniu, uwielbiam likierki, ostatnio kupiłam toffi, mniam; prawie cały wypiłam sama. Najbardziej lubię Sheridana :D W gimnazjum pracowałam 4 miesiące, byłam na zastępstwie, tyle że to szkoła na przedmieściach, domy prywatne, tam są dzieci, znaczy młodzież w miare ok; wszyscy się znają i głupio im było tak wywijać; w granicach rozsądku oczywiscie dawali o sobie znać; ale w większych szkołach gdzie 1 klas jest np 8 to już bym nie chciała pracować. Ja spędzam dziś samotnie wieczór :( mąż się bawi na kawalerskim, własnie go zawiozłam i mam czekać na tel kiedy po niego jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pracowałam w podstawowce,gimnazjum i liceum i chyba liceum najlepsze :-D można bynajmniej z mlodzieza sie juz dogadac :p male dzieciaczki tez sa ok,,,ale niektore to szkoda gadac. Martyn--iu reszta zebow tez pojdzie gladko jak tych nawet nie odczulyscie.A zelazo mozesz zrobic na wlasna reke zeby sprawdzic ile ma zapasów. Bylam na spacerze w spacerowce (!) i o dziwo hanna sama zasnęła,wiec szkoda mi bylo wracac do domu,i tak z nia łaziłam.A teraz wrocilismy dopiero z galerii Focus i musze przyznac,ze reprezentuje wysoki poziom (otworzyli w srode) jest mniej wiecej taka jak galeria Kazimierz w Krakowie,a to juz cos jak na tak male miasto. padam doslownie na buziaka,.......... p.s no to sie paziu wygrzejesz teraz :-) moj cukier w ciazy to 79 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pazia, ten cukier to na czczo czy po obciazeniu 50 gr taki? Bo jak po obciazeniu to Oki :) Sorki, ze do was wogole nie zagladam, ale wrocilam do pracy i czasu prawie wogole. :( Mala dobrze sie chowa, rosnie jak na drozdzach . Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal \"imprezuję\" sama :P wklejam tabelę bo się zagapiłam ostatnio :) Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 01.09.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............29......... ............28.09.08 Marta24/USA................25..............17........... ........ .07.10.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......20.09.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........27............ ........26.12.2008 olawd/uk.................... .28............21..................... 23.01.2009 Voltare ......................31..............8..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka….Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) paziu jak samopoczucie? volatre a Twoje? Surfitko fajnie ze czasem do nas zaglądniesz, ja czesto sobie podczytuje forum justynki a tam dużo piszesz, wiec jestem na bieżąco co u Ciebie i u Ninki:) jadirka jak ręka u syna? karolcia jak samotna noc? pojechałas po meża czy nie słyszałas moze telfeonu hihi?:) no akasiu dzieci wolą jezdzic w spacerówkach bo wszytsko widzą moja się rozglada patrzy na wsyztsko i nagle spi sama nie wiem kiedy, jak ci pisałam moja o 5 -tego miesiaca jezdzi tak:) karolciu akasiu a czego wy uczycie bo ja znowu nie pamietam, czasem mysle ze załuje ze i ja nie zostałam nauczycielką, miałabym wakacje i mniej godzin pracy w tygodniu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Surfitko po obicążeniu przed to miałam 69. Martyniu kiepsko się czuje ale najważniejsze że temperatury nie mam, wczoraj pisalam że grzejniki ciepłe w nocy je wyłączyli-bezsens😠 Zmykam się kąpać i zabieram się za male sprzątanko. Miłej soboty życze wszystkim pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ja już też na nogach. Dzisiaj mężuś wyruszał rano do pracy i wstałam razem z nim;) Chata już jak po nalocie wygląda - niby tylko dwie osoby, a bałagan jak nie wiem:P Zaraz muszę się za to zabrać. Ale najpierw zjem sobie budyń waniliowy - właśnie skończyłam robić;) Martyniu - samopoczucie w porząsiu;) Na brak mdłości znalazłam sposób - nie jem i nie myślę o potrawach, które u mnie takowe mdłości wywołują:P No wiem, że pewnie nie u każdego się to sprawdza -- ale u mnie akurat tak;) Zrobiłam ostatnio garnek bigosu i wyjadałam z niego samą kapustę, bo kiełbasa nie dość że śmierdziała to jeszcze była słodka:P Mężuś będzie musiał poradzić sobie sam - jeszcze mu trochę w lodówce zostało na kiedy indziej:D I wiesz co - ja w sumie też kiedyś zostałam nauczycielką i właściwie nie wiem czemu nie zostałam:P Może dlatego, że jak sobie wyobraziłam siebie, że mogłabym być kiedyś po latach taka jak mój pożal się Boże wychowawca :O albo nauczyciel matmy z LO (bez powołania, bez wiedzy, bez życia:O - aż dziwię się sobie, że po tej jego matmie na Polibudzie wylądowałam i z niej nie wyleciałam:P:P ) to uderzyłam jednak w innym kierunku. (żeby nie było - ogólnie z liceum mam super wspomnienia, tylko częściowo kadra profesorska średnia nam się trafiła) akasia - no właśnie - w większości liceów z młodzieżą znajdziesz wspólny język, ale nasi nauczyciele nawet nie próbowali. Teraz w moim byłym LO jest dużo młodych nauczycieli i zaczyna być normalnie, ale jak ja chodziłam tam, to jeszcze uczyła w nim tzw. stara kadra, która najchętniej przyodziała by nas w mundurki i poustawiała jak zegarki... karolcia - to dzisiaj pewnie będzie odsypianie tej wczorajszej samotnej imprezy?;) A myśmy wczoraj oglądali do późna \"Gladiatora\" - uwielbiam takie historyczno-kostiumowe filmy, a ten to już w ogóle jest super. Mam go oczywiście na płytce, ale i tak musiałam skorzystać z okazji;) Wczoraj byłam powtórzyć badanie cukru - martwiłam się bo ostatnio wyszedł mi 111 chyba albo 113 (już nie pamiętam) i doktor mówił, że jak na czczo i na początek ciąży to lekko podwyższony i że jak nie spadnie to trzeba będzie obserwować na bieżąco. Ale wczoraj już miałam 87:) Czyli norma - ufff - odetchnęłam. paziu - kuruj się kochana i nie daj rozwinąć się choróbsku! Mnie już moje mikstury postawiły na nogi:) Jeszcze dzisiaj mleko z miodem, a potem tosty z czosnkiem i do poniedziałku powinnam być już w pełni sobą;) no wiem - niezbyt zapachowe danie:P, ale o dziwo baaardzo skuteczne - normalny katar który wg książek ma trwać 7 dni, a u mnie zwykle 2 razy tyle;) puścił mi po 3 dniach i to bez kropli, więc skoro i tak nie zamierzam wyłazić nigdzie z domu, to cel uświęca środki:D a właśnie - paziu - jak jest z amolem - używasz go do nacierania, czy doustnie też? Tak się właśnie zastanawiałam ostatnio, bo on ma dużo alkoholu w sobie i odpuściłam. Ale do nacierania chyba można? Udanego weekendu! (A ja mam długi weekend:P - bo z racji poniedziałkowego USG wzięłam sobie urlop - szaleć to szaleć!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - oczywiście że nie "zostałam nauczycielką" tylko chciałam zostać nauczycielką! Tak to jest jak się myśli o niebieskich migdałach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Voltare do nacierania ale już wczoraj z gardłem nie moglam sobie poradzić i na małą łyżeczke wpuścilam kilka ale to dosłownie kilka kropli Amolu i wypiłam, gardło przeszło a amol raczej to żołądka nie dotarl. Szukałam opini w necie na ten temat to jedna dziewczyna wypowiadała sie że jej lekarz powiedział że mala łyżeczka nie zaszkodzi. To glukoze masz super aby się utrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i nie nacieram klatki piersiowej tylko plecy i to też samą góre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka wpadlam sie tylko przywitac bo mezus w domku i tak steskniona bylam ze nic innego mi sie nie chce jak tulic do mezusia :-P Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 01.09.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............29......... ............28.09.08 Marta24/USA................25..............17........... ........ .07.10.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......20.09.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........27............ ........26.12.2008 olawd/uk.................... .28............23..................... 23.01.2009 Voltare ......................31..............8..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka….Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umieram z bólu, chyba pierwszy raz od ślubu tak strasznie pokłóciłam sie z mężem, nie zamknął szafki i tak okropnie się uderzyłam w róg z grubego szkła znowu w to samo miejsce ze az mi normalnie jakaś gula urosła na górze głowy i cały łeb rozbolał, tak strasznie go zwyzywałam az mam wyrzuty, ale nalezało mu się, bo az sie popłakałam dzisiaj z bólu:(co za dzień...idę się zamknąc w pokoju bo nie chcę go widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynia - no tak - czasem jak człowiek trafi w jakiś kant jakimś wrażliwszym miejscem to niecenzuralne słowa same cisną się na usta:P A jeszcze jak to jest któryś już raz z kolei, to jest to wręcz niekontrolowany odruch:P W sumie może i przy okazji do męża dotrze, że pozamykane szafki to i wyglądają lepiej i zagrożenia żadnego nie sieją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu chlopy to czasami nie myślą i co zrobisz, musi się nauczyć. Ja na swojego jak jestem bardzo wśiekła to też mu powiem pare\'milych słówek\' a później żaluje, taka wybuchowość. Ja już w piżamce i ide siępolożyć do wyrka bo znowu coś mnie od nowa łamie:-( Dobranoc, miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam🌻 Martyniu uwazaj na siebie 👄dla Ciebie i Leneczki:)i gratulacje kolejnego zabka:) Paziu Ty nie daj sie chorobie i kuruj sie👄 Voltare dziekuje ze fotki sie podobaja:) A Ty jak sie czujesz???👄mam nadzieje ze chorobsko Cie nie rozlozy - kuruj sie:) Karolciu mnie tez szybko dni uciekaja - dopiero byl poniedzialek i tu juz sobota;) ale to fajnie bo czlowiek niema czasu sie nawet nudzic i ciagle myslec o dzidzi👄 Akasiu 👄 pozdrowka dla Ciebie i coreczki:) Surfitka- Ninka rosnie jak na drozdzach , fajny z niej maly smieszek i do mamusi podobna:) Olawd👄 Jadirka jak reka synusia???👄 for you:) Justynko24 👄 dla Ciebie :)A co do komentarza na NK to nie ma sprawy:) xxmadziaraxx a Ty gdzie sie podziewasz???Odezwij sie bo tesknimy za Toba:) Martiko fajnie ze jedziesz sobie na wakacje:) popstrykaj troche fotek i pozniej nam daj obejrzec👄 Dla wszystkich niewymienionych dziewczyn przesylam po 👄 i po 🌻 i zycze udanego weekendu....ja zmykam pod prysznic i na nocke do pracy...do uslyszonka w poniedzialek:) Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)u mnie juz dobrze tzn łeb boli, ale z mężem rozmawiam juz;) u mnie to raczej na odwrót jest jak wiecie to ja jestem bałaganiarą i to mnie trzeba pilnować, a że raz nie zamknął szafki i mu się oberwała- no cóż zdarza się:) paziu wez moze jakis lek albo idz do lekarza zeby Cię na dobre nie rozłożyło, bo potem bedzie gorzej wyleczyc Marta24👄 a gdzie jest reszta do Trini to juz nawet nie nawołuje, ale jadirka, karolcia , akasia, martika i reszta? odzywac sie, u nas dzis jakś ciemno i kropi deszcz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Lekarz też mi zabardzo w tym nie pomorze ale teraz zaczyna mi się kaszel a boje się kasłać żeby dziecku nic nie zrobić:-( Marto 👄 Martyniu dobrze że z meżem ok, wiadomo że to chwilowe ale gorzej z głową.👄 U mnie pada i jest chyba zimno, za to w mieszkanku już mamy cieplo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 tylko na chwilke .... Paziu praktyki odbebnione,jak juz pisalam poprowadzilam tylko 3h i to wszycho :D Na gardło dobry jest bioparox -- to jest areozol do psikania i do gardla i do nosa.Z tego co czytalam to wiekszosc kobiet w ciazy go stosuje,sama go uzywalam i pomogl mi bardzo. marty--niu całuski dla główki ❤️ ;) zmykam,bo jeszcze w pizamie siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pojdziesz do lekarza tto napewno Ci go przepisze bo jest bezpieczny dla ciezarnych/i ekspresowo pomaga wlasnie bez niepotrzebnego kaszlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu czemu lekarz ci nie pomorze? da ci jakieś leki, moze antybiotyk, absolutnie nie chcę cie straszyc, chcę ci tylko napisac ze moja kolezanka w 36 tyg się rozchorowała bo lekcewarzyła własnie katar i kaszel i lekarz dał jej antybiotyk a ona go nie wzieła bo nie chciała zaszkodzic dziecku i 2 tyg pozniej urodziła i dziecko musiało jesc antybiotyk bo sie zaraziło bakteria i wtedy lekarze jej powiedzieli ze antybiotyk na tym etapie ciazy nie szkodzi dziecku a jak dopusci się do rozwoju choroby to moze byc o wiele gorsze, oczywiście nie znaczy ze u ciebie tak bedzie, pisze tylko z troski o was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×