Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

kurcze przez ten wozek mam doła ;/ a jutro wyjezdzamy i musze szybko podjac decyzje. bo nie ma dla mnie wozka idealnego a taki to wymiary siedziska : szer.34 glęb.33 wys.52. i długi do podnozka i najlepiej zeby wazyl z 5 kg ;-) ja nie wiem ale ta głebokosc 25 to dla lalek chyba ?? a ja taki mam własnie i stoi przede mna ciekawe co maz powie jak wroci ;/ eh a to pewnie przez to ze spoznia mi sie @@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIEWCZYNY! JA JESTEMM MANIKIURZYSTKA PEDIKIURZYSTKA I OD NIEDAWNA JESZCZE MASAŻYSTKĄ ATY KAROLCIA CZYM?? IDE ROBIC DOBRY OBIADEK .I CIASTO UPIEKĘ BO MÓJ MĘŻUŚ MA JUŻ URLOP. POZDRAWIAMM..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(:)** ** SERDECZNIE WITAM** **(:) .Dziś na duszy jest weselej Bo już weekend mamy! Wykorzystaj więc te dni Niech przyniosą radość Ci! Wypoczywaj, wyjedź w góry! To nic, że dziś dzień ponury Sam napełnij go miłością A odpłaci Ci radością! Przyozdobi złotem liści.. Może i marzenia Twoje ziści... Zostaw smutki i kłopoty! Spędzaj go wesoło ! (:) Pozdrawiam buziaczka dla Ciebie zostawiam!(:) Miłego, udanego weekendu (:karolca ) a t ty jesteś na nk????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc akasiu widzisz nie czytałam forum dosc długo z braku czasu, mi ten wózek sprawdza się bardzo dobrze, żadne nózki malutkiej nie wiszą, polecam naprawde:) i to za 220 zł cena śmieszna:) nie bede sie rozpisywac bo nie mam czasu, niestety mam teraz tyle załatwiania ze nie mam czasu na nic, za tydzien jedziemy na operacje:( odezwe sie moze jutro bo sie spiesze, całuje Wa s mocno i jestem z Wami myślami, jak juz to wszystko u nas się kiedyś skończy to obiecuję, ze bede pisac częsciej, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - trzymam kciuki, aby operacja się udała i tym samym wasze problemy zostały zażegnane raz na zawsze 👄 wiosenka - super zawód :) ja jestem lewus od takich spraw, ledwo paznokcie umiem sobie pomalować :P evika - napewno będzie dobrze :) to w szpitalu będziesz pracować? ja pracuję w szkole, w świetlicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz sobie radę i się wdrożysz :) ja też zaczęłam pracować rok po studiach, a wiadomo że studia to tylko teoria a trzeba było się odnaleźć w praktyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OFIAROM TEJ WIELKIEJ TRAGEDII* NIECH SPOCZYWAJĄ W POKOJU** ........................( ((:.....................) ((:....................(,) ((:................... ((:................... ((:................... ((:.................(____) _,****,_)) ((_,****,_)) .........((_,** **,_)) *ŚWIATEŁKO*PAMIĘCI*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................) .......................(,) ..........).........._'\!/'_ .........(,).........(""""") ......._'\!/'_. .......(""""").W ZADUMIE .....I CISZY!! .............. POZDRAWIAM:) __*__??_-__?? __* _*__?___??___?__* *_ DZIĘKUJĘ,___?_* _*_ ŻE JESTEŚ_?_* ___*_?______?_* _____*_?__?_* _________**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ... smutno ... smutno ... smutno ... u mnie ogólnie bez większych zmian ... w pracy troszkę zawirowań ale mam nadzieje ze wszystko ogarnę i nie bedzie źle ... cały czas trzymam się dzielnie i powolutku chudnę ... nie sa to wielkie rezultaty / 2,5 kg/ ale jak na moje problemy z hormonai i fakt ze obecnie biore anty to sukces ... zupełnie zmieniałm sposób jedzenia i odstawiłam słodycze ... czasem mi się teskni za chipsami i czekolada ale jak na razie daję sobie rade ... jutro mam wizyte u endo ... wlansie odebrałam wyniki i Tsh 0,8 także jak dla mnie idealne :) pozdrawiam Was wsztystkie i całuje mocno ... martyniu wielkie 👄 dla Was trzymajcie się dzielnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ZACZEŁAM STOSOWAC TESTY OWUL.CZY KTOŚ UŻYWAŁ, JAKI JEST SKTECZNIEJSZY PYŁKOWY CZY PASKOWY???? POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) wiosenka0:) Kochana co do testów owul. to ja używałam takie z allegro i dla mnie były dobre,podaje linka:http://www.allegro.pl/item990765952_kasetowy_test_owulacyjny_testy_owulacyjne_promocja.html I tez używałam takich na których pokazuje buźkę jak masz owulacje a jak nie masz to nic nie pokazuje,tez dobre:) Co tam u Ciebie? Robiłaś już testy owul. i jaki wynik? Jak tam pizza wyszła?,pewnie pyszna.. Buzka🌻 Pozdrawiam Eviko:) Co tam u Ciebie kochana? Wiem smutno na sercu z tego powodu co się stało:( Ty tez używałaś testów owul.? długo używałaś je? Jak karkówka wyszła z piekarnika?,pewnie pyszna i soczysta,jak moja.. Buzka🌻 Pozdrawiam Trinus:) Co tam u Ciebie kochana? Jak tam postępy w leczeniu? Buzka🌻 Pozdrawiam Pozdrawiam Was wszystkie kochane🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA] xmadziaraxx ja kupilam test owul paskowy zrobiłam dopiero 2 test robiłam może coś pomorze, OSTATNIO BYLAM U WRÓŻKI I POWIIDZIALA MI ŻE ZAJDE W CIĄŻE. CIEKAWE CZY CZY SIĘ SPRAWDZI. PIZZA WYSZLA I ZARAZ ZNIKLA HA HA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa pa, całusków 102, a jak się zmieści to 140, a koszmary w las, niech nie dręczą nas, więc pa pa - dokładam jeszcze 2:** dobranoc kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecika25
Hej xmadziarax U mnie jakos nudno i przede wszystkim bardzo smutno,nie dosc ze ta tragedia (ciągle rycze)to jeszcze dzis sama jestem bo moj pojechal w delegacje i wraca jutro.Co do testow to uzywalam 2 cykle i postanowilam ze nie bede sie stresowac i w tym miesiacu olalam w ogole staranka...tzn jest male conieco ale nie z mysla o dzidzi,w sumiem mam teraz "te"dni wiec jesli bedzie to bedzie:). Hmmm co by tu jeszcze napisac...24 mamy slub cywilny i juz jakos sie denerwuje,powiem szczerze ze az chodze jakas wkurzona i wyrzywam sie na swoim przyszlym..(biedny chlopak) Karkówka przepyszna byla:) Co do tragedii to irytuje mnie to ze kazdy mowi o tych wszystkich politykach itd ale nie wspomną o pilotach:((wkoncu nie byli samobojcami i napewno robili wszystko co mogli zeby z tego wyjsc ...tak mi przykro i szkoda mi ich bo nawet o nich nie wspomną:((i co rodzina czuje gdy ich wszyscy obwiniają a tak naprawde nie wiadomo jeszcze jak bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! EVIKA JAK PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU NA PEWNO SIĘ NIE MOŻESZ DOCZEKAC:) POZDRAWIAM BUZIACZKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do testów dzisiaj robilam byla jedna kreska a druga slabo widoczna:( moze jutro będzie dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam smutno jakoś... wiosenka ja robiłam testy paskowe, nigdy mi nic nie wyszło; ale jak zaczęłam stymulację owu to wychodziły zawsze, więc pewnie na początku jak robiłam to nie miałam owulacji. evika - to pewnie przez stres się tak wyżywasz :) ale przejdzie ci napewno. A robicie jakieś przyjęcie? Czy tylko w Urzędzie ? ja w tym cyklu powtarzam badania hormonów, robiłam już Fsh, Lh i Estradiol ale nawet nie chce mi się iść po wyniki, odbiorę następnym razem, bo za kilka dni znów idę. Trini, zdradź sekrety diety, ja nie mam wogóle motywacji, a nawet podejrzewam się o jakiś rodzaj chorobliwego obżarstwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale paskudna :( pogoda i robi się jeszcz bardziej smutno:( . Zmienilam gin ,ale termian mam dopiero na czerwiec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziulku, tryni - w dniu Waszych imieninek chciałam Wam życzyć radości z każdego dnia, szczęścia, które wiecznie trwa i sukcesów w każdej dziedzinie życia a także miłości i kochania aż do samego zwariowania!;) Buziaki dziewczyny! 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryni - a przy okazji - jakie nowiny po wizycie u endokrynologa? Wyniki rzeczywiście rewelacyjne rzec można:) No i zaciskam kciuki za konsekwencje w odchudzaniu. Ja już wiem, że nie mam za grosz silnej woli. Wróciłam do wagi sprzed ciąży i ani grama w dół, a gdzie mi tam jeszcze do tego stanu sprzed staranek?! Nagimnastykuję się przy tej naszej kruszynce, a waga w miejscy stoi:( Ale nic to - i tak uważam że było warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×