Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość
EVIKA JA TEŻ BRAŁAM SLUB W KWIETNIU. .KAROLCIA A TOBIE JĘJUZ UDAŁA.DOBRANOC. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem! jak myślicie - bo wydaje mi się, że zepsucie się 2 telefonów komórkowych w ciągu tygodnia to już szczyt przegięcia z ich strony!:P Zepsułam swój normalny, a dzisiaj zastępczy 😡 stary bo stary, ale przynajmniej mogłam się wszędzie dodzwonić. A teraz kicha! Jutro trzeba gdzieś jechać po części zamienne. karolcia - odnalazłaś się zgubo!;) Może z tym ginem Martiki to nie taki zły pomysł? No ale to Wy musicie być tego pewni, a nie tam słuchać co mówią inni. A u nas rzeczywiście niedługo już roczek.Boże jak to zleciało. Nasze dziecię z każdym dniem coraz mądrzejsze i coraz zadziwia nas jakimiś nowymi rzeczami. Jesteśmy na etapie wstawania:) jadira - no fakt pora taka, że sprzyja chorowaniu... Ha! A co do mycia okien, to ja wykorzystałam ostatnie dni i moje okna już lśnią jak nówki! I firanki też:P Ale ulga! Teraz już się może pogoda psuć:P ewika - jak objawy są to pewnie niedługo nie wytrzymasz i zatestujesz? czekamy na wyniki!;) martyniu czekamy na maila:) A co do wózka to hmmm niezbadane są wyroki boskie;) wiosenka - a miałaś badania na drożność jajowodów? Uciekam bo mężuś zaraz wraca z roboty trzeba mu jakąś wyżerkę przygotować;) papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wiosenka - mnie się jeszcze nie udało. voltare, jak się coś psuje to na całego, ale teraz to bez telefonu jak bez ręki, a dawniej ludzie żyli :) z tym ginem, to ja tu napisałam żebyście skojarzyły o którego chodzi :) ja jestem zadowolona ze swojego z kliniki, tylko muszę sprawdzić gdzieś indziej co mi powiedzą, a ten akurat ma bardzo dobre opinie i jest ordynatorem w szpitalu, który też ma w porządku opinie :) kończe porządki bo mam dziś gości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wiosenka - mnie się jeszcze nie udało. voltare, jak się coś psuje to na całego, ale teraz to bez telefonu jak bez ręki, a dawniej ludzie żyli :) z tym ginem, to ja tu napisałam żebyście skojarzyły o którego chodzi :) ja jestem zadowolona ze swojego z kliniki, tylko muszę sprawdzić gdzieś indziej co mi powiedzą, a ten akurat ma bardzo dobre opinie i jest ordynatorem w szpitalu, który też ma w porządku opinie :) kończe porządki bo mam dziś gości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika - ja jestem zadowolona z tego telefonu co mam i nie chciałabym się z nim rozstawać. Zresztą nie chciałabym kupować nowego za kasę, bo za jakieś pół roku kończy mi się umowa w mixie i wówczas sobie jakiś wybiorę po niższej cenie (heh mam już nawet upatrzony, ale na taki sam nowy szkoda by mi było tyle pieniędzy:P). I tak muszę doładowywać co jakiś czas i tak, więc dla mnie to bez różnicy czy zwykła karta czy mix, a przynajmniej w mixie mam za darmo rozmowy do męża, no i troszkę tańszy telefon (dla osób przedłużających umowy mają jakieś tam specjalne promocje). karolcia - no i może rzeczywiście kiedyś ludzie żyli bez telefonów, ale ja sobie teraz nie wyobrażam np. utknąć gdzieś w drodze przed albo po pracy i nie móc się nigdzie dodzwonić i być zdaną na łaskę lub niełaskę jakichś przypadkowych obcych ludz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
WITAJCIE! ALE CIE POPSUŁA POGODA. VOLTARE UMNIE JEST WSZYSTKO DOBRZE.EVIAKA DLACZEGO NIE BIERZECIE ŚLUBU KONGRATOWEGO.JA WZIEŁAM .UDANEJ SOBOTY DZIEWCZYNY...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
EVIKA TO POWODZENIA . ROBIE PIZZE NA KOLECJE. JA MAM TEL NA MIXA I NIE POLECAM .GORACO9 PZDRAWIAM ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale nasza gwiazda chyba pierwszego zębola wypycha, bo ryk dzisiaj nieziemski przez cały dzień, co chwila - mega marudliwa, do taty nie chce, szkoda mi jej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
HEJ ! ALE MAM PECHA PLĄBA MI WYPADŁA, W PONIEDZIAŁEK MUSZĘ ISC DO DENTYSTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak samopoczucie w sobotni wieczór??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
U MNIE JEST SUPER ,I WESOŁO SUCHAMY MUZYKI I DO TEGO LAMPKA WINA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SOBOTA I NIEDZIELA TO JEST CZAS CO MAMY TYLKO CZAS DLA SIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
EVIKA MOŻE BEDZIESZ MIAŁA NA ŚWIETA PREZENT ŻE BĘDZIESZ MIEC DZIDZIUSIA . TEGO CI ŻYCZĘ Z CAŁEGO SERCA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Laseczki jeżeli chodzi o tabelkę, to jest parę stron w stecz. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego i udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Laseczki jeżeli chodzi o tabelkę, to jest parę stron w stecz. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego i udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
EVIKA PEWNIE ŻE NIE PODDAJĘ .ALE BY BYŁO SUPER JA BNY NAM SIĘ UDAŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
evika pewnie że sie nie poddaję,fajnie .POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sory coś mi sie pomylilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zmienilismy lekarza może to coś pomorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zmienilismy lekarza morze to cos pomorze zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mi tez 2 razy . myślałam ze to tylko u mnie , a jednak nie. DODRANO PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukam i wkleje:) No mi tez się wysyła po pare tych samych postów,z kafa coś się dzieje,zacina się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam tabelke,możecie się dopisać:) a reszta laseczek może sobie pozmieniać co chce:) przynajmniej już jest bliżej tabelka,bez szukania:) Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ..................26...........???..................???????? ??????? karolcia_26................29...........43.............. .......?????????? Trinity /k.Łowicza.......32...........???.....................?????????? olcia21......................21...........30............ .......????????????? Diana26.....................27............2............. ..........????????? RENI 15......................26...........1,5ROKU........???????? ???????? Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu aska.jb......................23............25........... ..........13.12.2009 Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn...... .syn...........Dawid..................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka.......... . ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 olawd..........................syn..........Tymoteusz... .......30.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna.... . ..........05.05.2009 martika.........................syn............Jaś..... .............14.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ..................26...........???..................???????? ??????? karolcia_26................29...........43.............. .......?????????? Trinity /k.Łowicza.......32...........???.....................????? ????? olcia21......................21...........30............ .......????????????? Diana26.....................27............2............. ..........????????? RENI 15......................26...........1,5ROKU........???????? ???????? Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn...... .syn...........Dawid..................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka.......... . ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 olawd..........................syn..........Tymoteusz... .......30.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna.... . ..........05.05.2009 martika.........................syn............Jaś..... .............14.08.2009 aska.jb........................syn.............????...................???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam wszystkich ! ja też bym się dopisałam .POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) U mnie pogoda nie ciekawa... WIOSENKA:) Dopisze Cie do tabelki.Jak tam mija niedziela? evika:) Wkleje cala tabelkę i Cie dopisze.Jak tam mija niedziela? A co tam u reszty naszych koleżanek słychać? Pozdrawiam i życzę milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę i dopisuje Wiosenke i Evike:) Wiosenko tylko dopisz swoje dane i skopiuj cala tabelkę i wklej:) Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ..................26...........???..................???????? ??????? karolcia_26................29...........43.............. .......?????????? Trinity /k.Łowicza.......32...........???.....................????? ????? olcia21......................21...........30............ .......????????????? Diana26.....................27............2............. ..........????????? RENI 15......................26...........1,5ROKU........???????? ?????? evika25......................25...........2..................????????????? WIOSENKA00................??............????.................??????????? Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn...... .syn...........Dawid..................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka.......... . ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 olawd..........................syn..........Tymoteusz... .......30.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna.... . ..........05.05.2009 martika.........................syn............Jaś..... .............14.08.2009 aska.jb........................syn.............????...... .............???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę i dopisuje Wiosenke i Evike:) Wiosenko tylko dopisz swoje dane i skopiuj cala tabelkę i wklej:) Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ..................26...........???..................???????? ??????? karolcia_26................29...........43.............. .......?????????? Trinity /k.Łowicza.......32...........???.....................????? ????? olcia21......................21...........30............ .......????????????? Diana26.....................27............2............. ..........????????? RENI 15......................26...........1,5ROKU........???????? ?????? evika25......................25...........2..................????????????? WIOSENKA00................??............????.................??????????? Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn...... .syn...........Dawid..................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka.......... . ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 olawd..........................syn..........Tymoteusz... .......30.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna.... . ..........05.05.2009 martika.........................syn............Jaś..... .............14.08.2009 aska.jb........................syn.............????...... .............???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×