Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

łeb przestał boleć - nie wiem czy dzięki kakao, czy dzięki spacerkowi - wyciągnęłam tego naszego brzdąca na powietrze żeby się dotlenił, bo wcześniej nie byłyśmy nigdzie. martyniu - a sama widzisz (ja też w życiu nie stanęłam na rękach, za to na głowie potrafię do dzisiaj:P:P:P) ale jakbyś na wf-ie mogła wybrać kiedyś w szkole i zapisać się na przykład na aerobic, albo na step rebok i pobawić się przy muzyce, a przy tym i mięśnie rozruszać, to na pewno byś mile wspominała takie zajęcia - ja tak miałam na studiach - przez 4 lata chodziłam na WF właśnie na tego typu zajęcia i jeszcze na callanetics - każdy zapisywał się na to co chciał - super było - człowiek się porozciągał, poskakał, powygłupiał przy muzyce i jeszcze dostał za to 5 do indeksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Oj dzieje się dzieje,ktoś musi napisać parę mocnych zdań ,by wszystkie no prawie wszystkie dziewczyny się odezwały. Przykre jest to,że tak to wygląda i ktoś prowokuje nas do pisania pisząc niezbyt pochlebnie na tematy dziewczyn. Ja osobiście nie zwracam uwagi czy ktoś ma pieniążki czy nie,grunt dla mnie jest to-kto jakim jest człowiekiem. A dziewczyny jak trini czy karolcia są cudownymi osobami,czułymi,z dobrym sercem,wrażliwe i można na nich polegać. Mogła bym wymienić jeszcze wiele pozytywnych cech dotyczących tych dziewczyn,ale i martyn-ia ,voltare,martika,akasia-są mi równie bliskie i nieraz pomogły mi kiedy było mi ciężko.To z nimi zżyłam się najbardziej. I wiecie co fakt nie stać mnie na wiele,ale ciesze się ,że mogę pooglądać szczęśliwe dziewczyny na zdjęciach ,gdzie się uśmiechają i choć na chwile zapominają o dręczącym ich problemie. To chyba tyle co mam do powiedzenia w tym temacie. -to ja już nie rozumie -Twoje słowa na mój temat i Justynki mnie wzruszyły,poryczałam się,taka sentymentalna ze mnie baba... i z jednym się zgadzam, ze szkoda by nasz topik umarł. Voltare-mąż na razie nie ucieka,a przynajmniej się do tego nie przyznaje. Mam nadzieje,że kakao pomogło i głowa już nie boli,całuski dla śpioszka. Martyn-ia-trzymam kciukasy za Ciebie,i życzę dużo zdrówka. Jak niania? A co do wf-nigdy nie przepadałam za ćwiczeniami,zazdroszczę tym co dzień bez ćwiczeń to dla nich dzień stracony. Ale ja jestem domatorką i leniuszkiem.Zresztą ,sprzątanie,prasowanie itp.to dla mnie jak sport wyczynowy hi hi. Całuje Was i gorąco pozdrawiam nie wymienione koleżanki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2428
hej dostałam cynka że zle sie dzieje, w kazdym razie prosze mnie nie podejrzewac, brak mi czasu na neta przy jednym dziecku a niedługo bedzie dwoje wiec juz na nic nie bedzie czasu, w kazdym razie serdecznie pozdrawiam a te bzdury olejcie bo było ich juz za duzo na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaaa 24
Witam dziewczynki !!!! Po pierwsze Jadirko - dziekuję za info. co się tu dzieję. Tak dawno nie pisałam, ze nawet nie pamietam dokładnie mojego nicku ani hasła - z tąd wpis na pomarańczowo :-) Miałam skomentować wczorajszy wpis , ale nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy, więc narazie zosawie to bez komentarza , może jutro coś napisze ..... U mnie postaremu , nie udzielam sie ostatni gdyz mało kto pisał , pozatym juz dawno odpuściłam i przestałam być " staraczką " więc nie bardzo miałam o czym pisać. Ale jak forum ruszy, to postaram sie pisać częściej. Pozdrawiam wszystkie bez wyjatku. Martika gratulację !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jadirko - miło przeczytać o sobie kilka miłych słów, dziękuję 👄 martika - ale super, gratulacje :) a będzie syn czy córka??? justynko - wieki Cię nie było, co słychać u ciebie>? Trini - nie bede juz nic komentować, bo i po co... :P madziarko - macie już synusia w domu? martyniu, no właśnie, jak nowa niania? jesteś zadowolona? chociaż to może nie na miejscu pytanie, bo przecież z tamtej też na początku byłaś, mam nadzieję, że ta będzie już tą właściwą. voltare - fajne masz te sposoby na ból, grunt że któryś pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! I znów cisza... Karolciu-nie dziękuj skarbie napisałam co myślę. Piszcie co u Was. Pozdrawiam i życzę spędzenia mile niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ....................26...........???........................ .??? karolcia_26..................29...........43............. . ..........??? Trinity /k.Łowicza.........32.......(już nie liczę)........?????????? Evika25.......................25...........3............. . ...........??? Wiosenka00..................29...........5............. ............???? martyn--ia.................29...............2............ .......ok.23.11 Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu xxmadziaraxx....Wielkop...31....??????????...........15pa zdziernik Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn........syn...........Dawid.............. ...31.08.2007 JustynaM/Londyn........syn...........Adrian.............. ...08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka......Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ........córka...........Aleksandra...........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.......Lena..................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka.......... . ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 olawd..........................syn..........Tymoteusz... .......30.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 martika........................syn............Jaś..... .............14.08.2009 aska.jb.......................syn.............????...... .............???????? witam na początek zmieniam tabelkę, w tym miesiącu nie staraliśmy się, bo miałam zabieg, więc zmieniam tylko datę, @ spóźniła mi się 5 dni, pierwszy raz od dawna, mam nadzieję, ze nic mi się nie rozreguluje i że to było jednorazowe. za 2 tyg. zdejmuję szwy i zaczynamy już pełną parą starania:) co do mojej niani, to miałam dwie po tej która była u nas rok czasu, pierwsza po tygodniu okazała się niewypałem, ale ta obecna jest z polecenie i jest fantastyczna tfu oby nie zapeszyć. akasiu daj jakiś znak , co u was, widzę po zdjęciach że jest wszytsko dobrze, skrobnij coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a maka moj gratulajcę, szkoda ze nie podzieliłas się z nami tą wiadomoscia wcześniej, tylko tak przy tej "awanturze" na forum:) kiedy dzidzia przyjedzie na świat? całuski dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Termin się przesunął na 1-3 listopad,więc czekamy.Jakoś synkowi na świat się nie spieszy.A tak to wszystko ok. A co u Was kochane? Gratuluje nowym brzuchatką🌻 Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i przesyłam buziaczki🌻 Buziaczki dla naszych pociech🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie koleżanki, dluuugo mnie tu nie bylo ale chyba przez to ze jakos zostalam odtracona z tego tematu ale ok, topik i tak powoli umiera a szkoda jak sobie przypomne jakie bylysmy na poczatku zzyte. U mnie nic sie nie zmienilo, pracuje, maz tez, chociaz ostatnio siedzi na L4 mial wypadek, z druga praca nic nie wyszlo wiec szukamy dalej sposobu na to zeby nam sie troche finansowo polepszylo. Adrianek chodzi do zlobka, poczatki byly baaaardzo trudne, potrafilam nie spac po 2 noce tak przezywalam rozstanie z malym, on jeszcze bardziej, rozmowa z psychologiem dala duzo i teraz maly chodzi z ochota chociaz czasami protesty bywaja haha ale lubi tam byc a ja pracuje a jak nie to odpoczywam, mam czas zeby zrobic cos w domu i nabrac sil na zabawy lub na jego fochy. Drugiego nie planujemy z powodu braku kasy gdzie nie moglabym wrocic po macierzysnkim do pracy wiec narazie maly zostaje jedynakiem. Gratuluje wszystkim zaciazonym, oczekujacym zycze wytrwalosci, cierpliwosci i tego zeby wam sie udalo ja nadal w to mocna wierze, tryni, karolciu, jadirko trzymam za was kciuki. Ostatnio byli u nas znajomi pare lat po slubie nadal bez dziecka i wiecie co widzialam w ich oczach zazdrosc:-( ale nic nie moglam poradzic, opowiadalam im same minusy bycia rodzicami i posiadania dziecka. Na wszystkich przyjdzie czas.... madziarku a ja czekam na wiadomosc od ciebie co z synusiem i na foty, wspolne foty..:-) pozdrawiam was cieplutko, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni odezwij sie do mnie na maila lub napisz tutaj swoj, ja mam w profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) madziara, wytrzymasz jeszcze chwilkę :) boisz się poczatków?? ja bym się bała że nie będę wiedziała co robić z takim maleństwem. martyniu - dobrze że niania się znalazła, Lenka już większa to i Ci więcej opowie co sie dzieje w domu jak jesteś w pracy. paziu, fajnie że sie odezwałaś, szkoda ze nie miałabyś powrotu do pracy po ewentualnym macierzyńskim, ale może zmienisz pracę i będzie szansa na rodzeństwo dla adrianka. I dlaczego opowiadasz same minusy komuś kto stara się o dziecko??? :) My - ci z drugiej strony i tak tego nie słuchamy, tylko zachwycamy się dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu:) Wiesz boje się,ale mam nadzieje że dam rade,początki zawsze są trudne,ale poradzę sobie:) A co tam u Ciebie kochana? Paziu:) Obiecuje że wyśle zdjęcia:) A Adrianek zdrowy? Pewnie już duży chłopiec z niego.Zobaczysz będzie dobrze🌻 Życze dużo zdrowia dla męża:) Nie możesz się poddawać,trzymam kciuki:) Ja o Tobie nie zapomniałam i reszta na pewno też:) Buziaczki dla Adrianka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviko:) Co tam u Ciebie,jak się czujesz i jak brzuszek? Widze że zapomniałaś o nas:( napisz chociaż pare słów... Głaskanko dla brzusia🌻 Pozdrawiam🌻 Akasiu:) Co tam u Ciebie? Jak się ma Hania,jak jej zdrówko? Dla Hani👄Pozdrawiam🌻 Martyniu:) Co tam u Ciebie,jak staranka? Jak się ma Lenka,jak jej zdrówko? Jesteś już po zabiegu? Dla Lenki👄 Pozdrawiam🌻 Jadirko:) Co tam u Ciebie? Pozdrawiam🌻 Wiosenko:) Co tam u Ciebie,jak w klinice? Pozdrawiam🌻 Surfitko:) Co tam u Ciebie i Ninki? Jak zdrówko córeczki? Jak Ninka czuje się w przedszkolu,podoba jej się? Mała szybko nauczy się języka:) Dla Ninki👄 Pozdrawiam🌻 Voltare:) Co tam u Ciebie i córeczki,mała zdrowa? Dla córeczki👄 Pozdrawiam🌻 Paziu:) Jak się mieszka w nowym mieszkanku? Ciesze się że małemu podoba się w przedszkolu i chętnie tam chodzi:) Dla synka👄 Pozdrawiam🌻 Trini:) Co tam u Ciebie? Dostałaś wiadomość na NK.?,bo nie wiem czy doszła.Kiedy podchodzisz do in vitro? Pozdrawiam🌻 Martika:) GRATULUJE🌻 Czemu nic wcześniej nie napisałaś? A jak dzidzia?,zdrowa? Dla dzidzi👄 Jak się czujesz,jak brzuszek? Głaskanko dla brzuszka🌻 Pozdrawiam🌻 Justynka:) Co tam u Ciebie? Pozdrawiam🌻 Dla pozostałych pozdrowienia i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Serdecznie Was kochane pozdrawiam i sciskam....oczywiscie trzymam mooocnooo kciuki za Was wszystkie, a zaciazonym zycze spokojnej ciazy.... Ja od jutra biore tabletki antykoncepcyjne, wiec cala zabawa z IVF powoli sie zaczyna, mam nadzieje ze bedzie to udana zabawa z pozytywnym zakonczeniem;)Mam troche stracha , ale mam nadzieje ze mi przejdzie:D Madziarko🌻 ja rowniez czekam na wiesci i fotki od Ciebie👄 Jeszcze raz Was wszystkie pozdrawiam i sciskam i 👄 dla Waszych szkrabow;) Bede zagladac w miare mozliwosci i zdawac relacje co sie u mnie dzieje (oczywiscie jezeli chcecie;)) Milego weekendu;)Pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Serdecznie Was kochane pozdrawiam i sciskam....oczywiscie trzymam mooocnooo kciuki za Was wszystkie, a zaciazonym zycze spokojnej ciazy.... Ja od jutra biore tabletki antykoncepcyjne, wiec cala zabawa z IVF powoli sie zaczyna, mam nadzieje ze bedzie to udana zabawa z pozytywnym zakonczeniem;)Mam troche stracha , ale mam nadzieje ze mi przejdzie:D Madziarko🌻 ja rowniez czekam na wiesci i fotki od Ciebie👄 Jeszcze raz Was wszystkie pozdrawiam i sciskam i 👄 dla Waszych szkrabow;) Bede zagladac w miare mozliwosci i zdawac relacje co sie u mnie dzieje (oczywiscie jezeli chcecie;)) Milego weekendu;)Pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka0
niedawno widzialam sie z kolezankom która leczyla sie 10 az wkoncu się udalo .W STYCZNIU urodziła tego roku (przez IUI) a w marcu znowo zaszła ale naturalnie.Jej gin powiedzial ze dawno tekiego przypadku nie było ayby bwoje dzieci było z tego samego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... na razie wykreslam sie z grona staraczek ... zycie za nas podejmuje decyzje - niektore z Was wiedza to doskonale ... nie podaje na forum przyczyny - bo to moja osobista sprawa - ale niekotre z Was wiedza dlaczego ... pragne jednak byc z Wami i bede do Was zagladac w wolnej chwili ... pozdrawiam Was wszystkie bardzo goraco i przesylam moc buziakow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) evika - super że wszystko u was dobrze :) fajna ta szefowa, zawsze to jakieś świadczenia no i powrót do pracy możliwy :) marta - trzymam za was kciuki, aby się udało od razu :) trini - jestem z Tobą :) 👄 madziara - no i jak? synuś już z wami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara - widzialam Twojego syneczka - jest przesliczny :) to wielkie szczęście - ze macie juz w domku maluszka :) pozdrawiam Was wszystkie karolciu, jadirko, martyniu - dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ:) Madziaraxx-gratuluje!!! Filipek jest śliczny i wiesz co podobny do Ciebie... Wiem,ze jesteś zajęta i zachłyśnięta rolą mamy,ale pisz nam w miarę wolnego czasu jak sie ma malutki i Wy jak sie odnajdujecie w nowej roli. Tryni-za co Ty mi głuptasie dziękujesz??? Wiesz,że zawsze możesz na mnie liczyć jak i inne koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę bahorów
nie lubię ich, chcę żyć dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmadziara moje gratulacje, synuś cudny:)pisz nam o wszystkim:) tirni❤️ ale pogoda okropna sie zrobiła leje i zimno brrr na wiosne mamy zamiar jeśli nie uda nam się zajść w ciąże, wybrać się na kilkna dni do Krakowa, mąż mi obiecał:) mam nadzieję, że wreszcie się spotkamy choć z niektórymi dziewczynkami a co u reszty dziewiczynek? dajcie znac co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć xmadziarko, synuś przecudny, czekam na następne zdjęcia i relacje świerzo upieczonej mamy:-) trini martyniu a do wawy sie nie wybieracie?? dla reszty dziewczyn 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×