Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość martika2528
Hej Kochane. Nie pisałam nic dlatego że praktycznie nie zaglądam na forum, czasem jak mam chwilke dla siebie a mam ich mało. Jak wiecie mam budowe domu, było strasznie uzo pracy. Z Jasia straszny łobuz, wszedzie wejdzie, wszystko chce zobaczyc i sprobować. Ostatnio smakował mydła ale nie przypdło mu do gustu. Wczoraj złapałam go jak probował skakac z wersalki... Eh ma dopiero 15 miesiacy a wymaga uwagi cały czas. Jak sie odwroc przy karmienia lub schyle po cos to o juz na stole siedzi. Co do drugiej ciąży to tak jakos wyszło. Postanowilismy z mezem sie nie zabezpieczac bo uwazalismy ze raczej nam sie juz nie uda. A udało sie szybciej niz sie tego spodziewaliśmy. Jestem dopiero w 9 tyg ciazy. Jest wszystko ok ale ciezko. Mam mdłosci czuje sie słabo a przy Jasku nie mozna polozyc sie ani na chwilke a jak spi to ja robie obiad pranie i sprzatanie. Sama nie wiem jak ja sobie dam rade z dwoma dzieciaczkami, bedzie sajgon. Ciesze sie ze nas los tak obdarował. Przepraszam ze zadko pisze ale nie dam rady czesciej. Jak mam czas wieczorem to padam na pyszczek i ide spac. Widze ze nawet duzo brzuszków jest na forum, to bardzo cieszy. Pozostałym przyszłym mamom zycze wytrwałosci i owocnych nocy :) całusy dla wszystkich :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ja kochana wiosenko-pracuje,a raczej haruje po 10 godzin. I tyle sie u mnie dzieje,wpadam do domku,gotuje na następny dzionek;a w sobotę i niedzielę nadrabiam zaległości w sprzątaniu,praniu i prasowaniu. A co u Ciebie i reszty naszych psiapsiółek???????????? Pozdrawiam z białego Krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! ZAGLĄDA TU KTOŚ JESZCZE?????????? Jak tam dziewczyny dotarł do Was Mikołaj-odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) No właśnie dziewczyny - popieram jadirę - przyznać się, która była najgrzeczniejsza i którą odwiedził Mikołaj z prezencikiem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja baaaardzo rzadko zaglądam ostatnio, a to z tego powodu że mam nowe zajecie a mianowicie opieka nad kotkiem :) to mój pierwszy taki zwierzak, oprócz chomika i rybek dawno temu :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam kobietki U mnie ok.Malutki zdrowy i rośnie jak na drożdżach,waży już 3770(2tyg.temu),ale teraz już pewnie więcej,nie długo idziemy na szczepionkę to będziemy wiedzieć.Mały dostawał bebiko ale musieliśmy przejść na nutramigan,miał kolki i wzdęcia krzyczał niemiłosiernie aż mi było smutno i szkoda go,ale już dostaje kropelki i już wszystko jest ok.Na spacerku mu się podoba a w aucie jak jedziemy to śpi.W nocy od czasu do czasu daje nam wycisk hheee ale da się przeżyć.Filipek ma już miesiąc i 8 dni.Od paru tygodniu już główkę sam podnosi i trzyma do góry,czołga się jak wąż malutki i się już obraca sam,uwielbia spać na brzuszku.Jest bardzo silny.Już sobie gada po swojemu śmieje się,jest po prostu uroczy a my się cieszymy ze mamy takie szczęście A ja nie mogłam się przyzwyczaić i przez parę dni chodziłam jak po ścianie,ale teraz już ok.od czasu do czasu położę się z małym i śpimy a czasami tatuś go bierze a ja idę odespać Wczoraj spalam tylko 2godz.bo mały nie chciał wogole prawie spać,zasnął to była godz.5 rano,bo wzięło go na gadanie,śmianie i płakanie a godz. mijały i czas było znów na mleko,coś mu się ostatnio pomyliło w dzień śpi a w nocy wariuje,ale to nie zawsze.Uwielbia się kąpać,ale jak go się wyciągnie z wanienki to wielki krzyk.A mleko tez rożnie pije,raz co 3godz,co 4 a nawet czasami co 5godz. ale w miedzy czasie dostanie herbatkę lub wodę.Mąż też się przeziębił,więc ja wszystko robię koło małego,bo nie chce żeby malutkiego zaraził a teraz czuje że przeziębienie przechodzi na mnie.Za 30 min. czas na mleko dla ssaczka A potem do odbicia i do spania.Na bioderkach byliśmy i jest wszystko ok. ale jeszcze nie jest tak jak powinno być,więc za miesiąc znów idziemy na badanie bioderek. A co tam u Was kochane?,jak tam dzieciaczki? Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i przesyłam buziaczki dla naszych pociech:* Do usłyszenia jak będę mieć czas. Dobranoc,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już prawie nikt tu nie zagląda,choć może tylko nie piszecie??? Ja jednak z nadzieją,że odwiedzicie nasze stare śmieci gdzie tyle z nas się poznało,gdzie powstały przyjaźnie i gdzie wspierałyśmy się w złych i cieszyły się wspólnie z radosnych nowin złożę Wam świąteczne życzenia. ****Najserdeczniejsze życzenia milej i pełnej nastroju wieczerzy wigilijnej oraz spelnienia marzeń i nadziei jakie niesie nadchodzący Nowy Rok. Niech te Święta Bożego Narodzenia będą dla każdej z Was wyjątkowe,wymarzone,spędzone w rodzinnym gronie . Wesołych,zdrowych Świąt!!!****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyć trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. najlepsze zyczenia.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stole leżą świąteczne dania. Robi się ciemno nadchodzi noc. Pod choinką stos prezentów do rozdania, w całym domu panuje świąteczna moc. Niech te święta będą dla Ciebie i rodziny wyjątkowym czasem, spędzonym w rodzinnym gronie, w miłej atmosferze świąt. Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia i radości w nadchodzącym Roku 2011 i udanego Sylwestra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuwa tyle sie napisałam i się skasowało trzeci raz pisze:( wesołych swiąt Wam życzę kochane:) u nas nic się nie zmienia drugie podejscie nie udane:( )miałam 2 miesiące przyrwy w tarankach), moze za trzecim się uda obecnie moje trzy ukochane przyjaciółki są w drugiej ciąży, jedna starała sie rok druga 2 lata trzecia 8 miesięcy, to niesamowite ze tak sie złożyło w jednym czasie im się udało, mam nadzieje ze do nich szybko dołącze, czego życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wijacie dziewczyny:) Dawno juz tu nie zagladałam, ale w ten magiczny czas chciałabym złożyc Wam życzenia bożonarodzeniowe, miłego drugiego dnia świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2011! Niech się spełnią wszystkie marzenia - te małe i te ogromne. By uśmiech na twarzy dodawał Wam wiary i nadziei na lepsze jutro. A gwiazdka z nieba przypominała Wam o rodzinie, znajomych oraz tych, którzy nie mają tyle szczęścia co Wy i są sami. Zdrowych wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2011 Roku!!! U nas wszystko dobrze, Olcia skonczyła niedawno 3 latka i jest bardzo wesołym i energicznym dzieckiem. Kochamy Ją bardzo i pomalutku myslimy już o rodzeństwie dla Niej. Nie za bardzo wiem co u Was, po świetach poczytam trochę forum, nadrobie zaległości i sie jeszcze odezwę. Wszystkiego dobrego, pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kochane Chcialam Wam zlozyc zyczenia noworoczne , bo raczej jutro juz nie bede miala czasu tu zagladnac....a zarazem przepraszam ze nie zlozylam Wam zyczen Swiatecznych, ale nie moglam wejsc na topik, bo nie chcialo mi nic wyslac z mojego konta...moj laptop nie pamietal mojego nicku i wychodzily ceregiele, az sie wkurzylam i wylaczylam go.....mam nadzieje ze mi wybaczycie....Ja oczywiscie dziekuje za wszystkie zyczenia ktore tu zlozylyscie. Wiec zycze Wam wystrzalowego i udanego Sylwestra, oraz Szczesliwego Nowego 2011 Roku, aby spelnily sie Wam wszystkie najskrytsze marzenia i plany, zeby wszystko w zyciu sie poukladalo, zebyscie byly szczesliwe, zdrowe, zeby Wam niczego w tym Nowym Roku nie brakowalo, zycze duzo milosci , staraczkom aby doczekaly sie tego Malego Wielkiego Cudu jakim jest Dzidzius, naszym topikowym brzuchatkom szczesliwego i w miare bezbolesnego porodu, a mamusiom i dzieciaczkom, duzo sily, usmiechu i Blogoslawienstwa Bozego na kazdy kolejny dzien Waszego Zycia.....Wszystkiego najlepszego....HAPPY NEW YEAR!!!!! Jesli chodzi o mnie, to dzis u mnie 26 dc, za kilka dni powinnam dostac @ i w 3-cim dniu cyklu mam jechac do kliniki na krew i na USG i prawdopodobnie od wtedy zaczne stymulacje gonalem....wiec mam troche stracha , ale wciaz wierze i mam nadzieje ze bedzie dobrze...dlatego prosze o kciuki i modlitwe....bede informowac Was na biezaco. Jeszcze raz pozdrawiam kochane i zycze duzo zdrowka dla Was i Waszych pociech Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja również pragnę złożyć Wam życzenia Noworoczne,choć nasz Marta24 i Anisik2 napisały tak pięknie iż podpisuje sie pod ich słowami i dodaję kilka swoich; ****Życzę Wam, aby wszystkie plany, nawet te wydające się abstrakcyjne, udało się zrealizować. Szczęścia - dzięki któremu te zamierzenia będą realne. Zdrowia, które pomoże w ich realizacji. Pieniędzy - bez których, nawet te najwybitniejsze są niczym. I przyjaciół, z którymi te sukcesy będzie można dzielić*** Martuś-trzymać kciuki będę mocno i pomodlę sie,by wszystko się powiodło. Anisik-fajnie,że zaglądnęłaś i trzymam i za Was kciuki,by Olusia miała niebawem rodzeństwo. Całuje Was wszystkie skarby moje i jeszcze raz życzę szampańskiej zabawy, szczęścia,zdrowia ,miłości,prawdziwych przyjaciół i spełnienia marzeń w tym Nowym 2011 Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzewczyny! czy ktos tu jescze zaglada? xxmadziaraxx jak sie chowa synek slicznego macie synusia :) karolcia_26 a co uciebie? czy komus sie udalo ??? pozdrawiam wszystkich :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) A co tu tak cichutko na topiku?? Chcialam Wam powiedziec ze jestem po transferze i w piatek ide na bete... mam nadzieje ze bedzie wysoka, bo bardzo chcemy aby nam sie udalo.....ale wszystko w rekach Boga....nam zostaje tylko modlitwa i prosba aby obdarowal nas tym Wielkim Cudem jakim jest Dzidzius:) Postaram sie czesciej odzywac, ale oczywiscie jak reszta bedzie zagladac i napisze cos od czasu do czasu:) Pozdrawiam serdecznie i prosze Was o kciuki:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) marta - trzymam kciuki aby wam sie udało :) dopiero co pisałaś o przygotowaniach a tu już po transferze, napisz w piątek jaki wynik :) oby wysoki. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu🌻 dziekuje bardzo za kciuki ;) Mam nadzieje ze jutrzejsza beta bedzie wysoka.....o niczym innym teraz nie marze;) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane chcialam Wam powiedziec ze niestety nie udalo nam sie:(:( nie tym razem:(:(:( Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia trzymaj się :) będzie dobrze. A masz mrozaczki, czy musisz zaczynać od początku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś - przykro mi :( Mam jednak nadzieję, że jak troszkę odpoczniesz, odreagujesz, to kolejne podejście będzie udane. To, co napisała Ci Telesforka dodaje nadziei - tam u Was analizują przyczyny niepowodzeń i próbują je eliminować. U nas kolejna próba, jest po prostu kolejną próbą. Mało która klinika przeprowadza takie analizy. Taka jest niestety prawda. Tak liczyłam, że Wam się poszczęści :( Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia👄 mrozaczkow nie mamy niestety i w razie czego bedziemy musieli zaczynac od poczatku:( Voltare🌻dziekuje.....wiem ze Telesforka dodaje mi sil i nadziei i za to jestem jej bardzo wdzieczna👄narazie musimy od tego odpoczac i porozmawiac z lekarka, wizyte mamy w piatek.....a pozniej zobaczymy....Dziekuje Wam bardzo za wsparcie👄 Pozdrowienia dla calej reszty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Martuś-strasznie mi przykro:(,ale choć Wiem,że kosztuje Cię to wiele nerwów.To Wiem również ,że dojdziesz do siebie,nabierzesz nowych sił i na pewno tym razem się uda. Myślami jestem z Wami i mocno Was dopinguję i trzymam kciuki. Dlatego Martuś głowa do góry-będzie dobrze. Karolciu-piękną masz tą kicie.Jak tam po feriach??? Voltare-buziaki. pozdrowienia dla reszty podczytujących...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity_27
witajcie kochane ... postanowiłam się odezwac bo chyba juz czas przerwac milczenie, większosc z Was wie ... ale moze tak oficjalnie napiszę ze jestem w CIĄŻY zesłanej chyba przez Boga bo udało nam się naturalnie - pomimo ze przerwalismy starnia i odpuscilismy sobie zupełnie ... 15 tygodni za nami ... niedawno jednak zaliczyłam szpital - strasznie się bałam o swojego maluszka ale jak na razie niebezpieczeństwo zostało zażegnane ... leże wiec sobie w domku i wypoczywam ... dzisiaj byłam u gina - dokładnie obejrzał dzidzka ... stwierdził ze ładnie rośnie i ze w 99 % to chłopczyk ... zdziwiłam się ze tak szybko mozna okreslic - powiedział ze dobrze widac - mam nadzieję ze się nie pomylił - bo mąż dumny jak paw :) to by było na tyle - bardzo bym chciała by forum ożyło - bysmy pisały ze sobą i dzieliły sie doświadczeniami ... w sumie to ja chyba jestem najbardziej zielona - bo większosć z Was ma juz jednego maluszka i mysli o drugim ... całuje Was wszytskie bardzo bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity - przyjmij moje gratulacje!🌻❤️🌻 Ciesze się bardzo, że ci się udało naturalnie. Może jednak to całkowite odpuszczenie poskutowało?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Trinitko🌻 wow jakie wspaniale wiesci....serdecznie gratuluje👄🌻👄🌻 zycze Ci spokojnej ciazy:) Pozdrowienia dla calej reszty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni-Gratuluje Ci skarbie(serce)!!!!dbaj o siebie,a dumny tata niech Was rozpieszcza:) Pogłaskaj brzuszek od cioci,mam nadzieje,że następnym razem odwiedzicie mnie z maleństwem... Prześlij reszcie dziewczyn zaraźliwe fluidki ciążowe,oby te ,które chcą zaraziły się migusiem. Pozdrawiam resztę kobietek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×