Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

diana, świetne te kawały, rozbawiłaś mnie. a co do tego pytania, to niewiem.nie mieliśmy takich przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) ja po pracy juz jestem i własnie obiadek mi sie robi w piekarniku :-) Martyn--iu my z Pazią tez nie mialysmy owulacji-wszystko da sie wyleczyc.Glowa do gory !! napewno sie uda. ja juz jestem po Clo i w przyszlym tygodniu biegne na zastrzyk.Jak mus to mus,tym razem jednak męza nie poinformuje.Pojadę sama|:-) u mnie pogoda jest pochmurna z lekkimi opadami sniegu :-( a ja nadaje sie tylko do łozka :-) ide zrobic pranko ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu jesteś ciągle taka zabiegana że malutko czasiku nam poświęcasz.taka kobieta interesu z ciebie, no nie? zapraszam wszystkie przyjaciółeczki na placuszek, bo mi pyszny wyszedł. przyjeżdzajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam maila :-( a w poprzednim nie pisałas skad jestes,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Napisz skad jesteś my też podalyśmy dobrze wiedzieć moze jestesmy bardzo blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu ja też chętnie przyjadę na placuszek, ale też sobie nie przypominam skąd jestes:( Co ty taka tajemnicza:) napisz nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Wreszcie po wielu prośbach dobrałam się do kompa. Mój mężulek od rana okupuje internet. No i nic nie zalatwilam. Lekarz już na urlopie więc pójdę dopiero jak wróci, za póltora tygodnia (tak jak kazał) chyba, że w między czasie przywędruje @ to chyba nie mam po co. Leki mam na przyszły miesiąc i mam go już trochę dosyć. Muszę złapać odddech. Wczoraj o mało co nie mieliśmy wypadku. Dobrze, że mój mąż ma szybki refleks, jakiś idiota skręcał w lewo i nie czekał aż przejadą auta na wprost. Na szczęście mąż wyhamował, ale niesamowicie sie zdenerwowalam. Świetne kawały Dianko ! O tej z tymi z zakupami, to jakbym moją teściową widziała :) A słyszałyście ten: Pani w szkole zapytała dzieci czy wiedzą skąd się wzięły. Nikt nie wiedział no to zadała im na zadanie domowe, zapytać o to rodziców. Jaś idzie do taty i pyta \"Skąd się wziąłem?\" \"A, wystrugałem cię z ziemniaka\" - odpowiada na odczepnego ojciec. No to Jaś wrzucił do plecaka ziemniaka. Na drugi dzień pani pyta dzieci co się dowiedziały. Zosia - \" Dzieci przynosi bocian\", Krzyś - \"Dzieci się rodzą w szpitalu\", Krysia - \"Dzieci znajduje się w kapuście\", \"A ty Jasiu, co się dowiedziałeś?\" - pyta pani, a Jaś na to \"Mam wyjąc i pokazać?\" - ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki nie jestem tajemnicza.mówiłam już wcześniej że z krakowa.jak chcecie znać moje dokładniejsze dane to podajcie maila.z dianką i z trini tak ustaliłyśmy,że dokładne dane lepiej przesyłać na poczte prywatną, bo przecież niewszystko jest dla wszystkich, prawda? surfitko przykro mi z twojego powodu.co za dureń ,że akurat dziś na urlopie. niemartw sie przeżyjesz jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu, ja się wogóle nie martwię. Wogole mam jakiś fantastyczny humor. I nieważne czy jest dzidzia czy nie ma. Najwyżej znów się będę starac, a to też jest przyjemne ;) Wysłałam Ci maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu, dziękuję za zdjęcie. Następna gwiazda :) Ktoś dobrze napisał, że tu na tym formum po prostu nie ma brzydkich dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wam wszystkim napisze dokładnie o mnie i powysyłam każdej to samo na maila.będzie bezimiennie, bo prościej wysłać do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:-) Dawno mnie u was nie było i to nie dlatego że was nie lubie jakoś nie miałam czasu ostatnio i wogóle. Surftko wydaje mi się że jakby to była ciąża pozamaciczna(tfu tfu) to i tak test by wyszedł. Powinnaś wziąć progesteron bo prawdopodobnie ci @ się zatrzymał. Dianko przykro mi z powodu choroby twojej babci ale tylko się nie denerwuj, dbaj o soją maleńką dzidziunie. Omego książka super pewnie oddam ci ją w przyszłym tygodniu jak przeczytam, wczoraj jej nie ruszyłam bo nawet nie miałam kiedy a jestem jeszcze na początku. I wogóle pozdrawiam was wszystkie moje kochane panie i pozdrawiam pana plemnika. A u mnie bez zmian, dni nie licze jakoś to wszystko po mnie spływa i to wcale nie jest dół, tylko poprostu nie myśle tak obsesyjnie. W pon. na badanko - wkońcu, rano ide do pracy a później do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieweczki, ja już napisałam o sobie i właśnie wysyłam każdej jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam już każdej.jeśli niedoszło to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajniutko Paziu, ze wreszcie jesteś :) wiesz, ja też uważam, że @ sie gdzieś zgubiła i trzeba znów ją będzie znajdywać :( Trochę to dziwne bo akurat miałam robione badania z krwi i progesteron mialam prawidłowy jak dla fazy lutealnej. I właśnie dlatego gin mi nic nie dał. Ale już nie będę o tym zanudzać, nie po raz pierwszy @ się spóźnia i to nie o kilka dni. Biorę ją jak na razie na przeczekanie ;) A za tydzien do gina... Dziękuję Kukusiu za maila. Też Ci zaraz coś wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale puściutko. pewno sobie siedzicie z mężusiami albo gdzieś wychodzicie.ja znów sama więc siedze przy kompie, ale zaraz ide sobie po wareczke, żeby niebyło tak smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
Witam dziewczyny,czytam was od dawna ale poraz pierwszy postanowilam napisac.Mam problem z zajsciem w ciaze po tabletkach,odstawilam je w lipcu 2006 a od sierpnia zaczelismy z mezem staranka,niestety nic z tego.Oczywiscie nieregularne cykle,zaczelam mierzyc tempke jeden cykl byl owulacyjny ale w ciaze nie zaszlam,nastepne bezowulacyjne.Bylam u gin,dala mi duphaston na wyregulowanie cykli od 16 do 25 dnia cyklu.Teraz biore go drugi cykl,ale martwie sie bo zanicz zaczelam brac duphaston to raz mialam owu ale 22 dnia cyklu a teraz od 16 d mam brac wiec napewno mi zblokuje owu jesli mialaby byc pozniej,wiec juz nie wiem co mam myslec.Tak mi smutno.Pozdrawiam was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała a powiedziałaś gin o tych cyklach?niewiem co ci powiedzieć bo jak narazie to ja też niewiem co mi jest.nieznam sie jeszcze na tym, ale inne dziewczyny jak wejdą to może ci doradzą coś.trzymaj sie jakoś, bo my też jakoś musimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mala, witaj w gronie staraczek:) Duphaston...ja trochę tego sie nazażywałam, ale jak dotąd potomka nie mam. Też tak jak ty dostałam po odstawieniu tabsów na regulację cykli. Ale owulacja to mi się chyba nigdy nie zdarzyła. Nie wiem czy ten lek blokuje owulację, sama się kiedyś nad tym zastanawiałam. Teraz np. nie mam żadnego progesteronu, no to problem z @. I tak w kółko. Nie wiadomo co robić. Nie przejmuj się, głowa do góry i na pewno będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
Dzieki za odezwe.Mowilam gin o moich cyklach dlatego dala mi duphaston ale od 16 dnia wiec u mnie to napewno przed owu a ona nic nie mowila ze to blokuje owu,ale duzo dziewczyn pisze ze tak jest.Mam problem z owu a ona przepisala mi duphaston a on przeciez nie wywola owulacji,dlatego nie wiem co robic.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja teraz tez mam późną owulację ( 22 --25 d.c), a wcześniejsze próby leczenia nigdy nie spowodowały owulacji. Myślę, że ona dała Ci duphaston na początek na regulację cyklu. Jak nie będziesz miała owulacji pewnie spróbuje Ci ją wywołac clostilbegytem. Taka standardowa procedura. A później to pewnei inne badania. Chociaż inne badania powinnaś mieć juz robione. A przyszły tatuś sprawdzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli miewasz \'swoje naturalne owulacje|\' tzn.jestes tego pewna-to duphaston powinnas brac tuz |\\\\\\PO owulacji.Najlepiej rób sobie testy potwierdzajace dokladny dzien owu.A pozniej duphastonik przez 10 dni,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam sie KUKUSI - nie dostałam maila :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu to podaj mi maila jeszcze raz.wysłałam ci 2 już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja niewiem po jaką cholere gin dała mi duphaston, skoro zawsze miałam regularne cykle. a po nim to mi sie wydłużyły o 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
Dziewczynki dziekuje wam za wszelkie rady! Niestety przez 5 miesiecy tylko raz mialam owulacje,nastepne bez owu i dlugie cykle dlatego kazala brac duphaston od 16d.c.Teraz jest drugi cykl z duphastonem i 22 dzien cyklu.Narazie mezus nie badany...Wiec chyba macie racje ze narazie chce wyregulowac mi cykle,mowila ze tak do pol roku ale ja nie wiem czy tak dlugo wytrzymie,nie mam tyle cierpliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×