Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Hej Małolepsza, Sysiaczku:) spokój, opanowanie...i cierpliwośc czynią mistrza!!!każda z Was bdyie cudowna mama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no uciekam, uciekam...za długo dziś siedze przy komputerku:) odezwę się jutro moje drogie..swoją drogą Małolepsza..te Twoje przepisy-mniam, mniam..czytałam u Justyny na topiku:)Jutro ide do gina:) zobacze mojego dzidziunia:)hurra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
dzięki za fluidy Diano ja też uciekam ide zobaczyc tan film o ktorym pisze kukusia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepisy w wiekszosci Jagody,ale smakowite, a film boski,nie ma jak polska komedia....ogladalam z 50 razy,ale wciaz mne smieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja już wróciłam.jest tu jeszcze ktoś?świetna jest ta komedia. a o jakich przepisach mowa?gdzie ich szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dianko ja też tak myślę, że się musimy spotkać na jakimś ciachu. Przykro mi z powodu twojej babci, ale miejmy nadzieję, że będzie dobrze.A z tym kupowaniem ciuszków to wcale się tobie nie dziwię, bo ja mam w domu 3 worki ciuszków, które dostałam od siostry i nieraz już w nich grzebałam i je oglądałam, jakie tam są śliczniutkie malutkie śpioszki, ech pomarzyć (jak na razie). Dużo buziaków wam wszystkim przesyłam i nie będę wymieniać po kolei, bo jak o którejś z was zapomnę to będzie wam przykro. Surfitka ja cały czas trzymam za ciebie kciuki :>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nareszcie jesteś, napisz co u ciebie, bo ostatnio chyba u nas strajkujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisalam sie dzis wcale ..byłam troszke zabiegana - ale wszystko przeczytałam ... dobranoc moje kochane Dianeczko buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki. Bylam w aptece i tescik czeka na jutro. Teraz juz jestem spokojna. Co ma byc to bedzie. :) Kupilam sobie też przy okazji specjalny termometr do pom. temp. ciala. Elektroniczny, ale daje dwa miejsca po przecinku i mierzy temp. przez 3 min co najmniej. Ma być dokładniejszy jak trzeba bedzie wykryc owulacje w przyszlym cyklu. Co do objawów Dianko, chodzi o to, że ja jakieś mam. Gratuluję, że tobie nic się nie dzieje, oby tak do końca. .A mnie piersi tylko troszkę bolą, jak je ścisnę. No i tylko one i sutki mi się powiększyły. Mój mąż się nie może napatrzyć ;) Czasem jest mi trochę niedobrze no i kłuje mnie jajnik. Dziekuje Dianko za zdjecia. Fajnie też widzieć szczęśliwego tatusia. Kukusiu, nie płacz, bo mi się też chce płakać :( Z resztą Dianka pisze strasznie nastrojowo. Ja wiem, że to nie jest sprawiedliwe, że inne dziewczyny nie chcą i mają a my chcemy i nic nam z tego chcenia nie wychodzi. Chociaż nie do końca, bo Dianka jest żywym dowodem na to, że można. Trzymajcie się . Coś się ostatnio Paziulka nie odzywa. Tęskno za tobą. Dobrej nocki dla wszystkich. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka .... Faktycznie Paziaczek nas troszke zaniedbuje ... ja chyba tez kupie sobie termometr - bo jak na razie tylko obserwuje sluz ale tempki nigdy nie mierzyłam .... Surfitko zobaczysz bedzie oki ... wierze w to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje królewny śpiące:) ja już wstałam, szykuję się do lekarza..napiszę Wam po powrocie jak było...Wczoraj kupiłam na Walentynki bilety, na \"Dlaczego nie\"..podobno świetny, potem jakies słodycze, ciacho w kształcie serca, koktail..i będzie miło:) Całuję z samego rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie pije sobie kawke i zaglądam co tam u was. Surfitko masz dać znać co wyszło zaraz jak tylko zrobisz, proszę bo sie bardzo niecierpliwie.choć naprawde jetem pewna że jesteś. też sie zastanawiam co z pazią? Moja tempka jest jakaś dziwna. 36,5 36,6, a dzisiaj już 36,8.jak to odebrać, bo nieumiem jeszcze.ale śluz to też mnie zastanawia.przedwczoraj był, wczoraj jedynie cośtam z rana a tak to przez cały dzień ani najmniejszego śladu, a dziś też jeszcze niezauważyłam.wczoraj mi tylko pryszczaki wyszły po gębolce. wyjaśni mi to ktoś czy jeszcze za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu a w którym dc jestes? czasem sluzik jest głębko koło szyjki i dlatego go nie widzimy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie walentynek niebędzie bo nie ma misia.zastanawiałam sie co kupić mojemu skarbusiowi, no i nic niewymyśliłam.pewno zostane przy niczym bo jak przyjedzie to już bedzie dawno po walentynach. a co do filmu to ja słyszałam , że jest przereklamowany za dużo. ale niewiem, bo niebyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niby jesteś w środku cylku - ale czasem tak bywa że owu dopiero jest ok.15-16 ... mierz tempke ... obserwuj siebie ... ja w tym cylku jestem zupelnie rozbita organizm mi szaleje za dużo stresu ... co do Walentynek kupiłam mniniowi szorty - czerwone z Plemniczkiem :) planuje kolacyjke - moze spagetti - winko - wanne z pachnacym olejkiem i swiecami ... mysle ze bedzie bardzo miło - bardzo - bardzo ... :) ale tak jest zawsze - buzialki ... bo jestem w pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krak2000
ja czeekałam 6,5 roku miedzy czasie zdecydowałam sie na adopcje na którą czekam ponad dwa lata a teraz bez leczenia jest 20 tydzień pozdrawiam nie traćcie nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, daj znać co wyszło bo umieram z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem po wizycie...no jestem w szoku, dzidzia jest pi ękny, ma 3 cm:)...machał do mnie rączką!!!obudziliśmy go badaniem i się wiercił...Matko, jakie to wspaniałe, że można zobaczyc takiegobrzdąca!Ze mna tez super, musze brać dalej Duphaston, ale nie ma krwawień, jest tylko biaława wydzielina!Gin powiedziała, że dizecko rozwija się super, ładnie rośnie..całuje i do usłyszenia. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko, to bardzo się cieszę że wszystko ok.a skąd wiesz że to on?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana odpisałam ci na maila, doszło?bo nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
super Dianeczko bardzo się cieszę że wszystko ok. ino tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az serduszko sie cieszy Dianeczko ile radości daje takie 3 cm ... nieprawdaż ? to ogrom szczescia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam wyniki a wiec estriadol mam 59,0pg/ml- norma jest podana w dwóch fazach w owulacuyjnej 100-400 a w lutealnej 60-150. Nie wiem na jaką mam patrzec bo w sumie wedługo lekarza moge być pzred owulacją (dzis 19 dc) to wtedy byłoby mało, ale z drugiej strony to 19 dc więc generalnie faza lutealna. progesteron 3,5ng/ml a norma jest 2,5-32 nie wiem co myśleć wydaje mi się, ze troszkę mało, w poniedziałek pokaze ginowi, a wy jakie miałyscie wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×