Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witaj kukusiu, dostałam Twój list, jest bardzo fajny, oczywiście odpisałam ci, ale napisałam ci i serwer mi sie na onecie odłączył no i sie nie wysłał, a od nowa mi sie nie chce bo zaraz uciekam więc odipsze ci jutro, buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Cześć dziewczynki i znowu miałam wiele do czytania a po wczorajszej zabawie na ktorej bylismy to nie zabardzo mi to czytanie idzie ale wlasnie przesylabowałam. pozdrwiam was wszystkie serdecznie. Surfitko cieszę sie że się nie poddajesz tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
Dzien dobry wszystkim! Ja dopiero od wczoraj pisze i mam nadzieje ze wszystkie inne dziewczyny przyjma mnie do swojego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
witaj martyn--ia.Bardzo sie ciesze ze moge tu z wami byc i porozmawiac o moich problemach.Czytalam w czesniej ze ty tez masz przyjmowac duphaston bo ja mam go przyjmowac pol roku w celu regulacji cyklu od 16d.c chociaz wcale nie mam owu a napewno nie przed tym 16 dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz małą ja tez miałam przyjmowac w 16 dc ale brałam 2 miesiace i potem przestałam, bo lekarz powiedział ze mi zablokuje owulacje. W ciagu tych 2 mieisęcy maiałam @ co 27 dni ale jak przerwałam to znowu co 40-50 teraz mam monitoring i wygląda na to, ze ja wogóle nigdy nie miałam owulacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
Ja tez nie mam owu a zwlaszcza teraz jak biore ten duphaston.Wiec jesli masz takie dlugie cykle to co dalej?Czy znowu bedziesz musiala brac duphaston?Czy odrazu cos na owu?Co powiedzial twoj lekarz? Moja gin kaze mi pomimo ze nie mam owu brac ten lek od 16d i koniec bo powiedziala ze nie moga byc takie dlugie cykle.A z owu zobaczymy po pol roku,chociaz ja wcale nie chce tyle czekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już po kościółku.wiecie co, jest mi bardzo przykro jak wracam do domu bo napatrze sie na te rodzinki z dzidziami i tak mi bardzo żal. martyniu jaka szkoda że ci skasowało, napisz kiedyś jak znajdziesz chwilke bo też chce o tobie wiedzieć. a inne kobietki dostały mojego maila? dajcie znać bo jak nie to powtórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny boje sie że przez ten duphaston niemam owilacji.wcześniej chyba miałam bo śluz był bardzo widoczny, a w tym miesiącu susza. czy mogłam tym sobie zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała a myślsz że ja chce czekać tak długo?dobija mnie to czekanie, ta niemoc.jestem już psychcznie całkiem rozbita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała nie wiem co powie mój lekarz narazie robi mi monitoring jeszcze kilka wizyt w tym cyklu, a potem zobaczymy, najpierw mowiła ze chce mi własnie wyregulowac duphastonem a potem leczyc, bo podjerzewa u mnie PCO. Ale ja tam powiem jej ze od razu chce podjać leczenie a nie reguklowac cykle bo jak regulowalam to było ok, a jak ptrzestalam brac duphaston to od nowa sie zaczęło. Wiec szkoda mi czasu , zobaczę, bede was informowac na bieżąfco. kukusiu pozniej napisze ci wszytsko o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu mozliwe jest ze jesli bierzesz w 16 dc duphaston a masz takie długie cykle jak ja to że możesz soie zablokować owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki spalam - cały czas odsypiam i chyba musze isc na pomiar cukru - bo taki spioch ze mnie ! ogladam teraz komedie małrzeńska - uwielbiam ten film ... w miedzyczasie obiad dla minka - ja strasznie duzo sobie pisze na forum - moze nie potrzebnie - kukusiu dostałam od Ciebie liścik - fajny - martyniu - moze tez skreslisz pare słów do mnie ? jeżeli chcecie moge tez usiasc i napisac do was na e - maile - ale większośc informacji zamieściłam juz na topiku ... także nie wiem czy jest sens ... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Trinity napisze też do Ciebie, możesz też do mnie napisac, ale masz rację, Ty dużo piszesz o sobie na forum, ja tak jak kukusia staram się tego unikać. Podaj mi Trinity tylko jeszcze raz maila ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... wiecie - może macie racje ale ja juz taka jestem czasem za bardzo otwarta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam Wam tylko napisać,ze własnie miałam telefon, dziś rano moja kuzynka urodziła córke, malutka jest zdrowa waży 3.700 - miała cesarkę. Oczywiście cała rodzina się cieszy i teraz skupiła na niej swoją uwagę, wszyscy mówią tylko o niej i o jej dzieciatku, jakie to piękne i wspaniałe. Cieszę się z nimi, ale....chyba już nic więcej nie muszę dodawać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Starające się! Ja również należę do Was, tylko dopiero teraz \"odważyłam\" się napisać. W moim przypadku starania o dzidzię trwają już dwa lata... mnóstwo badań, wizyt a rezultatu nie ma :( Z badań wynika, że mam podwyższoną prolaktynę ale to chyba nie jedyny powód, bo leki obniżyły poziom do normy i nic. Miałam również monitorowaną owulację i tu wszystko jest OK. Cykle też mam regularne. I co jest nie tak...??? Może doradzicie mi jeszcze co powinnam sprawdzić, jakie badania wykonać? Pomóżcie proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trini do mnie możesz coś napisać, jak masz coś co niemożesz na topiku. niebyło mnie bo pora obiadowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
Chyba racja z tym duphastonem ze on blokuje owu.Mysle ze pojde wczesniej do gin i nie bede pol roku czekac a jesli powie ze mam czekac pol roku to moze odwiedze inna gin i zobacze co o tym mysli.Moze warto skonsultowac sie z innym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ja niepomogę, bo też sie nieznam.mój mąż też ma dobry wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała zmień lekarza, ja też straciłam trochę czsu i pieniedzy na takim któy na niczym się nie znał. Idę na obiadek zajrze później jak zjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy się od lipca, nie w każdy miesiąc , bo niemamy możliwości, ale było już chyba 5 prób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×