Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

mozecie negwac mowic co chcecioe ale inne ziewczyn maja wiece suptelnosci i tez ciesza sie swoja ciaza a wzystko szybko wroci do norm b ja juz tu zagladac nie bede, zienie chyba topic na typowy dla staaczek. Kukusiu a c do ciazy to nie mow hop \"punkt wizenia zmienia sie od punktu siezenia\" a mnie chozilo o t ze urfika mogła kogos obrazac i najezdzac i same dobrze wiecie ze mam razje no ale zawsze trzeba se pdlizac. Ona sama nie potrafi sie do ego przyznac ze sie troche pomliła. Juz nie bede pisala nic bo szkoda slow ja naprwde niko ze nie zycze, za Surfitke tez rzymam kciuki ale z tego co wiem t wieklu zaczyna dzialac na naerwy..... ja znikam i nie robie juz zamętu. Zycze aby Wa sie udalo. Aha nie wnka to z zazdrosci bo jak mozna zazdrscic dziecka, mam nadzieje ze kazda z nzs sie doczeka ale wiem ze nie tylko ja czasem juz mialam nerwy wiec sie wypowiedzialam i juz nie zaklocam spokoju......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu gorąco ....uh...🌻 trzeba zacząć olewać i nie przejmować się bo zwariujemy :-p a Ciebie martiko doskonale rozumiem i nie czuj się nielubiana - bo ja i tak Cię lubię ;-) Trini ja również badam w ten sposób tsh..:-) i uważam,że nie z kazdym lekarzem trzeba się zgadzac w 100 % bo niestety połowa to konowały - a do mnie nie przemawiają suche polecenia - tylko sensowne i ugruntowane argumenty jakie lekarz mi przedstawi :-) dlatego jestem takim dociekliwym i męczącym pacjentem ;-) NARTY kocham !!! w tamtym roku praktycznie cotydzien smigalismy - ale teraz równie mocno się cieszę,ze na nich nie pojezdze z takiego pieknego powodu :-D Voltare w końcu się uda ! ! ! Jadiro i karolciu buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Hejka:) Ja mysle ,ze Martika ma racje pozatym to jest forum "Pragne dzidziusia - niechche o tym myslec" wiec piszemy o sowich problemach, dołach zwizanych z nieudanymi probami zajscia w ciaze i nieoszukumy sie niepomaga to ze ktos sie wymadrza chwali jaka to ma super ciaze i moze wsyztsko. Myslę rownierz ze Martika bardziej chciala ostrezc Surfitke zeby az tak slepo nieufac ze lekarz powiedzial ze jest super znam przypadek gdzie laska miala ciaze igla stamn idealny 2 tyg przezd terminem urodzila dziecko o malo niezmarlo wdala sie jakas infekcja uratowali je ale w wyniku tego jest głuche koszt operacji 50 tys zł, wiec niewolno byc z byt pewnym siebie bo mozna sie pomylic i dołączam sie do słow Martki mi surfitka tez działa na nerwy , robi z siebie wrzechwiedzaca.... daje rady ale nie uczucia poodba mis ie to ze na forum znalazlam bratnie dusze i moge o wsyztskim porozmawiac poradzic sie a kiedy mi z le zadzwonic !!! i to jest prawda ze punt widzenia sie zmienia od tego w jakiej sytuacji znajduje sie czlowiek i to jest normalne i niema co sie wstydzic czy kryc czasem trzeba siue przyznac do bledu czy pomylki:) w ogole dziwnie inne dziewczyny juz zaciazone sie tak niwymadrzaja i nie daja ciagle rad..... podsumowując.... heheh Głupi ma zawsze szczęścier.... kto rozumie ten rozumie milego dnia dziewczyny:) glowy do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, narobiło się zamieszania, a myślę, że żadna z dziewczyn uczestniczących w sporze tego nie chciała. Uważam że każda i Martika i Surfitka maja trochę racji. Z Martiką się zgadzam, że posty Surfitki mają czasem ton przęmądrzania się, choć nie wiem czy wynika to z chęci właśnie się przemądrzania, czy po prostu Sufcia taka jest, a my czasem ją źle odbieramy. I na pewno pisząc to nie mam w zamyśle kogoś obrazić czy się z kimś pokłócić. lepiej sobie takie sprawy na początku powyjaśniać żeby później nie było właśnie takich sytuacji. Z Surfitką się zgadzam, że za bardzo przejmować się nie powinno, bo ciąża to nie choroba. Nie mniej jednak uważać na siebie trzeba. Proszę o zgodę już. Bo nerwy nam nie pomogą. Voltare - proszę, nie trać nadziei. Dopóki @ nie przyjdzie smucić się nie wolno. Sama mi to powtarzasz :) Ściskam Cię cieplutko. Dzisiaj Wam powysyłam zdjęcia firany, bo wczoraj mi komputer w domu nie działał. Neta nie miałam :) Buziaczki gorące dla wszytskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako pomaranczka
martika, to, ze ty masz swoje lęki i obawy, to nie znaczy, że muszą je mieć inni i postępowac według twojego palnu. Jak ktoś ma wypadek to może mieć potem uraz do prowadzenia samochodu, ale to nie znaczy, że inni kierowcy nie mają w ogóle jeździć albo mają zachowac prędkość 20 km/h. Dziewczyno, lecz swoje lęki, a nie próbujesz je przerzucić na inne kobiety. Zajmij sie sobą i wyrzuc tę żółć i frustrację na zawsze, a nie podtruwasz tu co jakiś czas bogu ducha winne dziewczyny. A swoją droga, naucz się pisac po polsku, bo twoja ortografia pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz się nie będę wypowiadać, po co się denerwować; ale jawnego obrażania drugiej osoby to tutaj jeszcze nie było i JA protestuję!!! Kazdy jest przecież inną osobą i inaczej myśli i czuje. Na koniec: A czy nie lepiej właśnie być optymistą, a nie wszędzie widzieć czarne zakończenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie, napisałam że nie wtrącam się w to zamieszanie, a tu zostałam wtrącona. Ale mam nadzieję że to przez pomyłkę Martiko, bo cytowałaś mi słowa których nie użyłam. Niekłućmy się kochane. Martiko i nie odchodź od nas, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jako pomarańczki - jakim prawem się wypowiadasz jak nas nie znasz ? A poza tym to sa nasze sprawy i obcym nic do tego. Chyba, że nie jesteś obca to chociaż miej się odwagę przyznać kim jesteś, a nie jeździsz po kimś. I zapamiętaj sobie raz na zawsze, że tutaj nikt nikogo nie obraża. Taka mamy zasadę. Mówimy sobie co myślimy, ale nie obrażamy. To co napisałaś jest podłe do granic możliwości i jeśli takie sytuacje mają się tutaj częściej zdarzać, to ja podziękuję. To Ty powinnas się leczyć nie martika !!! Koniec więcej w tym sporze nie zamierzam barać udziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMAAAAAAAALLLLLAAAAA
WIATJCIE DZIEWCZYNY jestem w 9 tyg ciazy. czy ktoras z was potrafi mi wytłumaczyć mi wynik badania USG? - robiłam to państwowo i troszkę się zmartwiłam jednym zdniem, a znim będe miałą kolejna wizytę to jescze trochę czsu minie więc piszę :.........pęhcerzyk żółciowy Q 5.2 mm kosmówka bez cech odklejania. JAJNIK LEWY 52/36 Z DWUKOMOROWĄ TORBIELĄ O WYMIARACH 40/33 MM . - KURCZE czy te dwukomorowe torbiele to cos złego??????????????? kurde która się zna na tyM/ napiszcie coś kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo ja lee w lozku rzymam laptopa na jednym kolanie a laptop spada i z kolan z tad moje błedy. Zagrozna ciaza i problemy z jej donoszeniem to problem kobiet naszych czasow. Rozmawialam duzo z lekarzami i opowiaali jakie bab w ciazy sa bezmyslne. To nie jest juz tak jak kiedys ze kobiety szły w pole zbierac kartofle w ciazy. Teraz jak kobieta sie dowiaduje ze jest w ciazx powinna zmienic swoje przyzwyczajenia, tyrzeba uwazac zamiast sportow dobry jest spacer bo przemeczanie organizmu w ciazy jest niebezpieczne. Ja wiem kim jestes wiec tym bardziej mnie smieszy ze tak sie podpisałas. Uwazam ze Surfitka przesadza i niektore ziewczyny przez nia mowia ze nawet nie wchodza na forum bo czasem jes szlak trafia bo jak w 5 tyg ciazy mozna juz wygladac na syna... Usmialam sie jak nie wiem.... Albo jak atakowala kolezanki ze przesadzaja martwia sie o dziecko a wyszlo na to ze ich strach nie był przesadzon i dzialo sie zle ale ona najmądrzejsza. Inne dziewczyny sa w ciazy i raczej robia to suptelnie az milo poczytac co sie u nich dzieje a Surfitka robi czasem ak jakby celowo zapomniala jakie to forum i ze komus przykr, przypominam ze to nie tlko moje zanie ale jeszcze paru kolezanek. Zrezta wiekzosc ziewczynek ktore na naszm topicu zazlo w ciaze uwaza nietore leżą i nie jest im łatwo kazdy dzien to nowa nadzieja ze dzidzia rosnie i jes ok. Ja nie mam takichlekow jak ci se wydaje, ale swoje przeszlam wiec jak akurat bede musiała lezec i zaje sobie z ego sprawe a sporty ekstremalne w ciazy zostawiam dla Surfitki :) Dobrze jej zycze aby bylo ok i zeby nie musiala sie martwic ale niech czasem zanim cos palnie pomysli jak ktos sie bedzie czuł. A ty chyba jezcze malo wiez zyciu o ciaz itd wiec sie dokształsc to sie dowiesz ze to wcale nie jest taka sielanka o czas pełen rzemyslen i obaw a niektore uwagi sa nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Martika Alleluja do twoich słow Wpełni sie zgadzam i " jako pomarańcza" bys dała spokuj bowiemy kim jestes hehehe smieszna jestes naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMAAAAAAAALLLLLAAAAA
WIATJCIE DZIEWCZYNY jestem w 9 tyg ciazy. czy ktoras z was potrafi mi wytłumaczyć mi wynik badania USG? - robiłam to państwowo i troszkę się zmartwiłam jednym zdniem, a znim będe miałą kolejna wizytę to jescze trochę czsu minie więc piszę :.........pęhcerzyk żółciowy Q 5.2 mm kosmówka bez cech odklejania. JAJNIK LEWY 52/36 Z DWUKOMOROWĄ TORBIELĄ O WYMIARACH 40/33 MM . - KURCZE czy te dwukomorowe torbiele to cos złego??????????????? kurde która się zna na tyM/ napiszcie coś kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako pomaranczka
Przepraszam za wypominanie bledow. Zdenerwowalam sie. Ale resztę niestety podtrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wywołałam burzę w szklance wody. Niestety, mimo przeżytych lat nadal nie potrafię zrozumieć postępowania i myśli innych. Co prawda ja nie wystąpiłam jako pomarańczka, ale ta, która to wypowiedziała, trafiła w sedno. Przez Martikę niestety przechodzi fala zazdrości i wylewa się z niej żółć z tego powodu, i co najgorsze nie umie sobie z tym poradzić, wiec jej formą obrony jest atak. Odcinam się już od tej sprawy, co miałam powiedzieć - powiedziałam. I znikam z Waszego towarzystwa. Niestety, widać to już było wcześniej, że NIEKTÓRE nie potrafią się cieszyć ze szczęścia pozostałych... i potrafią zatruć innym ich radość. Prawdziwa przyjaźń polega nie tylko na dzieleniu się radością, ale i smutkiem, złem i dobrem... Tu niestety, czegoś takiego nie ma. I na tym kończę. PS. Martiko, rzeczywiście twoja ortografia pozostawia wiele do życzenia, i czytając cię (nie tylko dzisiaj, więc nie tłumacz się leżeniem) - niestety, trzeba się mocno wysilić, aby cię zrozumieć. A piszę to z mojego zawodowego punktu widzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała ie wiem co moze to oznaczac spytaj fachowca topicowego Surfitke ale moze nasza Akasia ci pomoze bo troszke sie na tym zna wiec myse ze moze ci cos podpowie ale nie wiem czy sa na topicu bo ona lezy bo jest w ciazy, poczekaj do wieczra na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega to mialo sie wydarzyc i wczesniej czy pozniej b ak se stało. Ja nikam z ego topicu bo wlasnie jedna z nas zapomniala ze nie kazd sie tak cieszy bo ma problem a uwagi w ich kierunku sa nie na miejscu a ja jej dobrze zycze ale przesadza z uwagami i to mnie wnerwia wiec spadam bo dla mnie to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i zastanow se dlaczego innych ziewczn ciezarnch sie nie czepiam tylko Surfitki, one wiedza poprostu co mozna czego nie a Surfitka zatrciła sie troche w tym doradzaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta omega t nie musisz odcodzic ja to robie wiec teraz zapanuje spokoj, musialam na koniec wyrazic dlaczego ja odchodze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku,co tu sie porobiło????!!!!! Czemu jest taka jazda na Surfitke?Ja chyba nie wiem do końca o co chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega, też uważam że przesadziłaś. Super, że Tobie tak wszytsko dobrze wychodzi i że Ty masz dla wszystkich wiele zrozumienia. Takiej postawy tylko pozazdrościć Tobie. Jesteś wielka !!!! Tak dla twojej wiadomości, Martika nie wypowiedziała tylko swojego zdania, tak uważa jeszcze pare innych osób na topicku, w tym i ja. A cała złość innych skupiła się właśnie na niej. Od dawna chciała to powiedzieć i w końcu to z siebie wyrzuciła. I na dodatek, Ty taka wyrozumiała i dobrotliwa z jej osobistej tragedii zrobiłaś fale złośliwości. Rozumiem, że twoje zawodowe doświadczenie nie powiedziało Ci, że tak się nie robi. Do twojej wiadomości, Martika nikomu nie zazdrości i nie robi źle, ona się marwi o wszystkie tak samo. I dlatego tak pisze. A to, że jest podwójnie przewrażliwona, to powinnaś zrozumieć. Wiecie co, nie spodziewałam się takiego obrotu sytuacji. Na pewno przez najbliższy czas tutaj nie będę zaglądać. Z tymi co chce mam kontakt na tel i na GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to tu sauna się zrobiła ...uhh..🌻 a ja nie mogę się przegrzewać/ zacytuję Omegę : \"Niestety, widać to już było wcześniej, że NIEKTÓRE nie potrafią się cieszyć ze szczęścia pozostałych... i potrafią zatruć innym ich radość. Prawdziwa przyjaźń polega nie tylko na dzieleniu się radością, ale i smutkiem, złem i dobrem... Tu niestety, czegoś takiego nie ma. I na tym kończę.\" zgadzam się w 100 % i dobrze to ujełas,że \"niektóre\" bo surfitka również do niech należała ( jak jeszcze nie była w ciązy) to mało nam oczu nie wydłubała...stąd też się zapewne nie odzywałysmy : ja,kukusia i marty--nia / nie chcę się wypowaidać za nie ale od tamtego momentu powstała taka zgnita atmosfera....i ciągnie się jak smród do teraz. a najważniejsze jest to,że na tym forum są naprawdę wspaniałe SERCA ❤️ takie jak TRINITY (która dodała mi wiele otuchy i wsparcia-dziekuję) Martyn--ia ❤️ i zawsze skora do pomocy i troskliwa JADIRA ❤️ kukuś oraz nasza kochana ciepła mamusia DIANA.karolcia i voltare też nigdy nie psioczyły,...i jest jeszcze kilka kobiet na tym forum które mają pozytywne emocje - buziole dla WAS/ Fajna wrzawa by była gdybysmy sie wszytskie spotkaly \'na zywo\' :p MAAAAALLLAAA skoro masz obawy co do swojego stanu zdrowia udaj się do innego gina,bo chyba ten nie byl zbyt wylewny. Ja również miałam torbiela - wchłonął się ekspresowo (do 11tyg)dzięki duphastonowi.Musisz tylko uważać zeby nie dziwgac,bo może pęknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejusiu .... co to za mozne słowa padły ... ehhh - wlaściwie to juz się nic nie chce pisać - bo szkoda - zawsze znajdzie się osoba która ma więcej do powiedzenia ... adwokatów tez nie brakuje - ehhh właściwie to naprawdę wkradło się tu cos niesamowitego - tu nie chodzi o Martike i jej żale, o Surfitkei jej \"wymądrzanie się \" - ale po prostu o zrozumienie drugiego człowieka - nie zawsze jest pieknie i kolorowo czasem ogarnia nas lęk i strach ... tylko ze nie można widocznie do tego się przyznać bo od razu ktos przystepuje do ataku ... bycie słabym nie jest mile widziane - jednak ludzie nie sa cudami natury - popełniaja bledy ... Surfitka jest optymistką - cieszy sie bo ma z czego i chce nas tym zarazić - lecz nas niekiedy faktycznie przytlaczaja leki i nie potrafimy wczuć się w piekną wizję przyszłości - takią sielską i kolorową - za dużo zla nas otacza - może dlatego ? ... wszystko chyba byłoby oki gdyby nie jeden podstawowy fakt : czasem nie można być szczerym,prawdomównym bo jak ktoś pisze o swoich lekach od razu dostaje \"kopa w zołądek \" a to nieladnie bo miałyśmy się wspierać, umacniać i dawać sobie nadzieję, a nie negować skłocać się i obrazać ... to tyle ... wlasnie wrociłam od fryzjera ... włoski mam ciutke skrócone - balejaż ciemniejszy niż myslalam ale jest ładnie ... w niedzielę idziemy na chrzciny także porobię fotki i Wam poprzesyłam ... akasiu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×