Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Hej Lejdis ;) Jesteśmy po połowie lutego.. i wiosna niebawem. A wiosną, ach wiosną wszystko rodzi się do życia i w nas życie zagosci. Trzeba tylko po tych doktorkach pobiegać, te wspomagacze łykać i bedzie dobrze. Ja niedługo wybieram sie do mojego doktorka. Martwie sie odrobinę, bo czuję jakiś dyskomfort, ale nie w tym to w następnym cyklu będe mieć ten zabieg, prawda? Paziu do Ciebie to chyba jakieś smutki przyszły ??? A sio.. precz z oczu paskudy ;) .. !!! Pomachj rączkami i przegoń je. Pozdrawiam Was wszystkie, bez wyjatku. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ja tez dzisiaj się czuję jakos wiosennie i jak szłam moja uliczką to zobaczyam w ogródku u sasiadki przebiśniegi,krokusy i baźki na malutkiej wierzbie także przyroda budzi się do zycia i ja chyba też - mam w sobie nową nadzieję jak zwykle o tej porze jakoś mi lżej na duszy - może niebawem uśmiechnie się do mnie szczescie ? pozdrawiam wszyściutkie ... leneczko, paziulku jak dobrze Was goscić zagladajcie czesciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka:) Wpadam się dzisiaj tylko zameldować i uciekam do kuchni! Dzisiaj naszła mnie ochota na kapuśniaczek - jejuś jak mi już nim pachnie - zmykam zaraz kończyć gotowanie!:) A propos wiosny - ja tam jej wcale nie czuję:( - jakoś się taka ospała ostatnio zrobiłam - najchętniej bym z wyrka nie wyłaziła:P Ja chcę już wiosny i więcej słonka!!! (a jeżeli chodzi o kwiatki, to u mnie na ogrodzie wyłażą żonkile:) narazie tylko listki, ale i tak napawa to już jakimś optymizmem;) ) Buziaczki dla wszystkich - jutro postaram się napisać nieco więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatonik
Czesc dziewczyny ,mam na imie Agata i poczytalam mniej wiecej o czym tutaj dyskutujecie poniewaz dotyczy mnie ten temat:) Staram sie o dzidziusia z mezem od 8 miesiecy i nic :(W tym miesiacu bylam juz prawie pewna ze sie udalo,snily mi sie wiewiorki, mialam caly miesiac zgage i wogle takie jakies samopoczucie jak nigdy,az do przed chwila kiedy ujzalam ze jednak dostalam okres:(Mam 25 lat , regularne miesiaczki co 28 dni i nigdy nie bralam tabletek, nie bylam jeszcze u lekarza bo nie chcialam schizowac ale moze powinnam sie wybrac i nie liczyc na lud szczescia?Doradzcie mi jakie badania powinnam zrobic .Dzieki z gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatonik - jezeli masz regularny okres - nie trac nadzieji na rychłą ciaże ... moja znajoma o druge dzidzi sie starała przeszło rok a piersze było wpadkowe - także nie ma reguły ... jezeli martwisz jednak się i chciałabyś zrobic jakieś badania proponuję Tobie : monitoring cyklu , badania hormonków- łącznie z tarczycą a u meza badanko nasienia ... to chyba tyle na poczatek ;) jezeli nasz ochotę mozesz się do nas przylaczyc - zawsze w miarę mozliwości wesprzemy ... causki kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja tez robiłam monitoring cyklu tempki itp. itd. i mam juz tego dość. postanowiłam sobie na trochę odpuścić głównie po to żeby odpocząć psychicznie. Rzuciłam palenie jakiś czas temu i jestem z tego bardzo dumna. Mam nadzieję że oczyszczenie organizmu i wiosenne fluidki zrobią swoje. Chociaż już tak żartowaliśmy w zeszłym roku z moim M, że wiosna idzie i trzeba siać a nic z tego. Nadzieja umiera ostatnia. Zrobimy trochę luzów i może akurat... Na pewno poinformuję jak coś sie zmieni u mnie. Jestem szczęśliwa że mój chłopek jest taki kochany. Na początku staranek jak nam sie nie udawało to powiedział mi, żebym sobie nie nabijała głowy tym, że powinniśmy sie rozstać bo nie mogę dać mu dziecka, że jest ze mną bo mnie kocha i jeśli nie będzie nam dane mieć dziecka to będziemy szczęśliwi tylko we dwójkę albo uszczęśliwimy jakieś dziecko którego nikt nie kocha... Często myślę o tych jego słowach i bardzo mi one pomagają. No wygadałam się i już mi lżej. piszę może chaotycznie ale nie potrafię mówić o sobie może z czasem się rozwinę PA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki :) Witam serdecznie i życzę miłego dzionka :) MadzixNeo - cieszę się, że z mężem się wszytsko wyjaśniło. Miłość jest naważniejsza :) Jak jest miłość to jest wsparcie :) Agatonik - trinity wymieniła chyba wszytskie badanka. Ale myślę, że powinnaś pójść najpierw do lekarza i on wtedy dobierze Ci odpowiednie :) Wszystko będzie dobrze. DOłączaj się do nas. W grupie raźniej :) Jadirko - Ty to chyba o nas już całkiem zapomniałaś :( Wczoraj ani słówka nie skrobnęłaś u nas, chyba że czegoś nie zauważyłam:( Mi osobiście jest bardzo smutno :( Odezwij się kochanie. trinity, voltare, kukusia, akasia, elizka, katia, olawd i cała reszta niewymienonych koleżanek dla Was po 🌻 Ja spokojnie czekam już na @ W tym cylku na pewno się pojawi. Nie mieliśmy z mężem za dużo czasu na przytulanie niestety. Malutko go było w porównaniu z poprzednimi cyklami. No cóż i tak bywa. W następnym może będzie lepiej. Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie skarby :) voltare - nie wiem jak Ty ale ja mam w sobie jakiegos powera - chyba dlatego ze troszke zmieniałm podejscie do moich starań- nic na sile - ... oczywiście bede robic wszystko by przyspieszyc ten fakt ale nie nakręcam sie bo zauwazyłam ze im bardziej chcę tym bardziej jestem zdesperowana a to nie na tym polega - bo problem zaczyna pojawiać sie i w głowie ... witam nowe kolezanki ... caluje stałae bywalczynie 👄 jadirka - wracaj na kafe ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane:) u nas ok, dzis piękna pogoda słoneczko swieci i od razu czuje sie lepiej,wczoraj dostałam kolejne 20 zastrzyków, ale jest lepiej wiec zaraz wyruszam na spacerek:) paziu Lenko, witajcie- piszcie częściej❤️ MArtt a ja i tak trzymam kciuki czasem nie potrzeba własnie dużo czasu na przytulanie:)Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 09.02.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............21.....................14.03.2008 Eliza333/Kraków............31.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................25..............9..................... .23.02.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............35.............15.......... . ......ok.03.02.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............27...............6...................ok 04.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........27............32.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........32.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka……..Oleńka..... .............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008 w tamtym roku tez przypadł mi ten \"zaszczyt\" wiec i w tym pozwoliłam sobie zmienic nasz wiek, w koncu jestesmy juz rok do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje Jadirka prosiła żeby Was serdecznie pozdrowić. Nie ma kiedy do nas napisać, bo K. osypia nocki i nie ma dostępu do kompa. Postara się wieczorem coś do nas napisać :) Czyli, że o nas pamięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pomarańczko przez takie osoby jak Ty nam się nie chce tutaj pisać. I masz odpowiedź na swoje durne przytyki. A nie przyszło Ci do głowy, że komp jest w tym samym pokoju co śpi mąż ? Nie wpadłaś na to, bo jesteś lekko niemyśląca. I szkoda na Ciebie nerwów. Pisz sobie ja mam Ciebie gdzieś. Jak my wszytskie. Znowu Ci się znudzi pisanie i dasz nam spokój na trochę i dla takich chwil warto Ciebie olewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ... kazdy znajduje czas na to na co ma ochote ... np na drapanie sie po d..pie ostatnio nie bylo u nas przyjemnie i dlatego czasem się czyta a nic nie pisze ot co ... nie potrzebujemy tu szpiegow - buszujacych na innych forach - zeby nam przypomniec kto i gdzie kiedy pisał - kazdy ma do tego prawo ... robi się po prpostu smiesznie - jak w przedszkolu : \" prosze pani a Zuzia mnie uszczypnela \" a przeciez nie o to chodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie śmieszysz Ty. Żal mi Ciebie, że nie masz celu w życiu i nie masz co ze sobą z robić, to wylewasz swoje życiowe frustracje na innych. Żal mi Ciebie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwrócic na siebie uwagę ??? czy trzeba az uciekać się do takich sposobów by zarażać swoim pesymizmem wszytkich wokoło ? chyba nie tedy droga ... martt - dlaczego dajesz się prowokowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini - właśnie nie daję już. Ta kobieta dla mnie jakby nie istnieje :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!!!!!!!!!! Wiecie co szkoda sobie głowę zawracać osobami ,Które tu na siłę chcą sobie popisać. Ja tłumaczyć się nie będę bo nie mam z czego,jeśli ta osoba wie lepiej ode mnie co i jak to niech sobie pisze. Ciesze się Tryni,ze wiadomości które Ci wczoraj podesłałam sie przydadzą.I dziękuje za -e-maila i prezęcik. Martt-nie daj się prowokować,szkoda nerwów.Ja też trzymam kciuki,a może właśnie sie udało...🌻:)Dziękuje Ci za przekazanie wiadomości,i dziękuje za troskę. Martyniu-biedulko ,ile jeszcze tych zaszczyków Ci zostało???ważne,że pomagają,udanego spacerku:)Całuski dla Ciebie i malutkiej👄 Dianko-co tam u Was-odezwij się do nas?????Dla Ciebie i Dawidzia❤️ Ja zaraz biegnę do dentysty,ale mam cykora.Trzymajcie za mnie kciukaski od 15. Elizko333-super,że jesteś znów z nami:) Pazia,Lenka_27-tak nam miło ,że sie pojawiłyście,ale stanowczo za krótko piszcie częściej🌻 Voltare,Martika,Katia-🌻:) Pozdrawiam nieobecne koleżanki-piszcie i nie przejmujcie sie nieproszonymi gośćmi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcza sory, ale ty po prostu jesteś tępa !!! Innego słowa nie mogę znaleźć. Wiem że Jadira tam pisała. I co z tego ? U nas nie pisała, bo miała swoje powody, a Tobie kretynko nic do tego. Zgłaszam Cię do adima bo mam Cię dość. Koniec tego. Przestań mieszać i wybierz się wreszcie do jakiegoś lekarza po leki, bo od tej twojej żółci się rozchorujesz bardziej (o ile można). A mnie nigdzie nie znalazłaś ? Bo też pisałam na innych topikach. Nie wiedziałam że to rpzestępstwo jest i mamy wyłączność tylko na jeden topik !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa już jest zgłoszona do administratora, dość już tego. Jeśli ta osoba myśli, że jest nietykalno, to grubo się myli. Są sposoby by ją zablokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiedziałam, ze pogratulowanie komuś na forum Justynki, że zaszła w ciążę jest podczytywaniem. Śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martt - ja mysle ze tej osobie własnie o to chodzi - bysmy się złosciły i miotały ... az wreszcie przestaly wogołe pisać ... i tak ostatnio sie dzieje - coraz większe pustki - ludzie już nie pisza co czuję - bo zawsze ktos ich skomentuje ... dlaczego - nie ma innych topkow - nasz jest az tak fajny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda z nas pisze od czasu do czasu na innych topikach - chyba to nie jest zabronione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini, dlatego to zgłosiłam do administratora, już nie zamierzam się złościć. Jak ona sama nie chce się odczepić, zrobi za nią to ktoś inny. Dość tego, że od czasu kiedy dwa topiki się poróżniły, ktoś ciągle nam tu bruździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem,a tu prześladowania c.d.. Oj słów brakuje!!!! -ZWRACAM się do pomarańczowej-jeśli chcesz to podam Ci jeszcze inne fora na ,których wczoraj pisałam.Jeśli tylko Cię to uszczęśliwi i uspokoi.Pozdrawiam Martt-dobrze zrobiłaś zgłaszając to,bo może wystarczy tego dobrego,za daleko to zaszło. Tryni ,Elizko-🌻 Jeśli o mnie chodzi to przemyślałam wczoraj parę spraw i nikt mnie nie zniechęci do naszego forum.Zżyłam się z Wami najbardziej i nie zrezygnuje z pisania tutaj.A to ,że pisze od czasu do czasu na innych forach to nie zbrodnia jak myśli pomarańczowa desperatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane - jak to wszytsko obserwuję to az mnie sciska - przykro mni bardzo ze kogos aż skreca by podkrecic temperaturę na forum ... bawi go chyba go to szczerze ... najpierw prowokuje a potem obserwuje co się dzieje i znowu wyjezdza ze swoimi mądrosciami ... szkoda ze nie sa pożyteczne rady - tylko same przycinki i uszczypliwosci ... jak pisała voltare - dobrych rad nigdy za wiele ... także jestesmy na to otwarte tylko nie na takie chamskie zaczepki ! jadira ma prawo pisac gdzie chce skoru u nas nie czuje się komfortowo ... ja tez ostatnio z przykroscia przyznaje nie jestem tu szczesliwa tak jak kiesys ... mialysmy zgrana paczke i ktos ją skutecznie próbuje rozbic - brawo - udaje CI się to doskonale ... nasze mamusie juz żadko d nas zagladają ... nasze zaciązone boja się powiedzieć ze cos je boli - bo przeciez powinny nieustannie tryskac optymizmem - nawet kiedy go nie maja w sobie ... a i nas starających się też się ktos czepia stosując niemądre przytyki ... przeciez zadna z nas nie podpisywała umowy na wyłaczne pisanie na tym topiku i nie wiem czemu te docinki ... nasza voltare tez pisze u Justynki M. i jakoś żadna z nas nie ma do niej o to zalu ... ehhh ... chyba czas się wyluzować - ide piwka się napic z mezem ... miłego wieczorku kochane ... a co do obrazania - to faktycznie czasem nie jest miło ale najpierw to ktos nas obraza a nasze późniejsze słowa sa obroną na wczesniejszy atak ... jadirka tak trzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widzicie co się stało ? Moderator usunął wszystkie posty pomarańczy :D I wiem, że ta osoba jest obserwowana :) I tylko o to mi chodziło. Może wreszcie zapanuje spokój. Dziekujemy bardzo za szybką reakcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i pomarańczko kochana :) pisz więcej i grubiej :) Im więcej będzie na Ciebie skarg tym szybciej zablokją Ci nr ip i nie będziesz mogła wchodzić nawet na swoje zarezerwowane nicki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaka mozliwosc jest zajscia w ciaze jezeli dostalam miesiaczke?? byla ona skapa ale trwala 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah - hmmm wiesz, a była bardzo skąpa ? czy tylko troszkę ? Była normalna krew ? Raczej podczas ciąży występują plamienia bądź brudzenia. Jeśli chcesz być pewna czy jesteś w ciąży czy też nie, to najlepiej kup test ciążowy i go zrób. Wtedy będziesz miała pewność. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
dziewczyny czy podwyższona temp. utrzymuje się do samej miesiączki czy jak?to mój pierwszy cykl mierzenia temp. i od niedzieli czyli 4 dni mam 36.9!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×