Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Dziękuje, ja też zdjęcia od Olawd nie mam wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Tryni - za fotki ❤️ Wysłąlam Ci e-maila , mam nadzieję , ze dojdzie , bo zawsze mi odbijało maile do Ciebie :-) Czekam teraz na zdjecia od pozostałych dziewczyn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam skarbeńki! Paziu-bardzo dziękuje za śliczne zdjęcie.Fantastycznie wyglądasz,a brzusiu masz taki zgrabniutki.:) Tryni-tobie też podziękowania za zdjęcia.Bardzo ładnie wyglądasz i jak zawsze uśmiechnięta i pogodna. Olwad-🌻 Justynko24-🌻 cytrynko20-ja też poproszę o fotkę. edyta_krzysiek@interia.pl Całuski dla reszty topikowych koleżanek👄i jeszcze większy dla naszych topikowych pociech👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 : Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............24......... ...........29.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .??.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 31.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......???.05.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............10.....................30.05 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............40................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27............9............. ....ok.27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............5......... ........... 23.01.09 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 nadal czekam na @ ?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko i paziu - wyslalam wam linka na meila do stronki z moimi zdjeciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne zdjęcia zwlaszcza te ze slubu:-) A ja siedze w domku i się nudze, ide do internisty na 15 45 więc tak siedze i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam duuuuuzo prasowania zmykam, bo chyba nikt tego za mnie nie zrobi?:( i ciagle pada lalallalala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka i Ola - dziekuję za fotki ❤️ Paziu i Cytrynka - wysłalam Wam zaproszenia na NK. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po krótkiej przerwie :) Byliśmy z mężem na małej wyprawie, muszę pościągać od wszystkich fotki i wam wyślę :) Cytrynko i Olawd - ja też poproszę wasze fotki bo nie wiem jak wyglądacie :P Dla wszystkich mamuś, tych obecnych i przyszłych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Melduje się jeszcze w dwupaku-moje leniwe dziecko nie chce wychodzić na ten świat..... No ale maksymalnie do piątku bo jak nic sie nie wydarzy to w piątek wywoływanie porodu,brrrrr,myslałam ze tego unikne ale wszystko wskazuje a to ze nie. Niestety stresujące jest dla mnie to czekanie po terminie..... Całuski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kseńka a ja już myślalam że ty dawno po, może jednak corunia się namyśli przez najbliższe dni-oby:-) Olawd ale grube krechy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paziu i Ola dzieki za fotki :) Paziu super brzuszek, ja mam taki cały czas - niestety tylko z obzarstwa :P Ola ale masz \"duzego\" męża :) super fotki, ze ślubu piękne . Kseniu, a ja myślałam że dzidziuś na dzień matki piękny prezent zrobi, ale cóż musisz jeszcze poczekać, i zabijcie mnie, ale wydaje mi się ze Ksenia ma mieć syna, czy się mylę??? Mikołaja? Pozdrawiam wszystkie 👄 Triniusiu zdrowiej nam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziękuje za zdjęcia, karolciu gdzie ty masz tam brzuszek z obżarstwa bo ja żadnego nie widziałam:-) Zmykam już spać, rano do pracy niestety a już mi się oczy zamykają. dobranoc, kolorowych papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! U mnie świeci dziś pięknie słoneczko,nareszcie. Pomału zaczyna mnie ogarniać przedślubna gorączka,choć jest jeszcze trochę czasu,zaproszenia rozdane.Jednym słowem klamka zapadła. Dziewczyny pomóżcie mi ,bo nie wiem kompletnie co sobie kupić do ubrania.Czekam na propozycje. Kukusiu-pisz skarbie jak tylko będziesz mieć chwilkę wytchnienia i wolnego czasu.Wycałuj malutka👄,na pewno urosła.I szybciutko zdrowiejcie. Kseniu-ja tez myślałam,że masz już swoje maleństwo,ale najwyrazniej dobrze jest w brzuszku.Trzymam kciuki i czekamy na wieści.Całuje. Paziu wysłałam Ci zaproszenie na NK.:) Cytrynko20-ja tez prosiłam o fotki i nie dostałam:( Pozdrawiam Wszystkie babolki.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... nadal jestem chora , niby mi przechodzi ale ciagle dycham , smarcze się do tego jestem jakas oszołomiona czyli moze jakiś stan podgoraczkowy - ehhh a tu taka piekna pogoda za oknem, bylismy wczoraj u tesciow na dzialeczce i może dlatego czuje się gorzej bo powinnam swieze powietrze sobie dawkowac z umiarem a ja chyba przesadziłam 4 godziny to stanowczo za dużo jak na pierwszy raz ... jadirko - nie wiem w czym gustujesz ale moze jakis b. elegancki kostiumik , albo super sukienkę z bolerkiem lub zakietem - ja lubie tak wybrac by potem jeszcze obleciec kilka imprezek - także zawsze stawiam na skromną elegancję :) tez niebawem bede miec dylemat bo slub mojego braciszka za 3,5 miesiąca a ja jeszcze nie mam nic upatrzonego chociaż niby wiem czego chcę ale znajac mnie bedzie cieżko - bo strasznie jestem wybredna :P Kseniu ja juz myslalam ze synus na świecie a tu jeszcze 2w1 ale nie martw się wszystko bedzie dobrze .... karolciu dobrze pomietałas nasza Ksenia będzie miec Mikołaja :) elizo a Ty gdzie się podziewasz ? meldować się :P zreszta w tabelce tyle nieaktualnych terminow @ ze dziewczynki trzeba to poprawić ... justynko 24 Ty tez :P olawd - piękny tescik - ja tez chce by mi tak wyszło ;) hmmm gdybym mogła sobie to tak zaplanowac jak Ty to byłoby piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelek1968
witam , mam pytanie odnosnie hormonów Lutenyl. Czy którejś z Was zdarzyło sie by miala podwyższona temp. ciała podczas stosowania Lutenylu? u mnie wystapiła ok 37,2 mierzona pod pachą.Nadmienię,ze jest to moje pierwsze opakowanie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :-) Tryni - już poprawiam :-) :-) :-) Tabelka nr 1 : Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............24......... ...........29.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .??.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 31.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............10.....................30.05 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............40................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27............9............. ....ok.27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............5......... ........... 23.01.09 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Jadirko- ja bym postawila na jakąś fajna letnia sukienke - taraz juz jest ładna pogoda , a w sklepach bardzo duzo fajnych letnich sukienek , które z jednej strony są bardo elagackie zwłaszcza z jakimis fajnymi dodatkami ( buty, bizuteria ) a z drugiej strona mozna potem taka kiecke wykorzystać :-) Ale wszystko to jest rzecz gusty i zalezy w czym sie dobrze czujesz .... Karolcia - i jak pazurki ??? , zrobiłaś juz ? - Ja ide jutro , mam juz w takim okropnym stanie ze szok... U nas tez pogoda - super , swieci słonko i jest ciepło - WKOŃCU !!!!! ileż mozna czekac na prawedziwa wiosne , przeciez to juz prawie czerwie - lato - a ty tak nas pogoda nie rozpiescza :-( pozdrowienia i buziaki dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pazia,karolcia,olawd i cala reszta ! przypominam o sobie i czekam na zdjęcia :p trini super fotki...a jaki piekny plener.. jadira: kostium jest ok.Ale uwazam,ze w ten niesamowity dzien mozesz zalozyc cos naprawde ekstra,czyli suknię,oczywiście skromną,ale niepozostawiającą wątpliwości kto sposrod gosci jest Panna Młoda !.... A Ty kochana masz sie czuc najpiekniejsza i najszczesliwsza kobieta,wiec ubierz sie wedle wlasnego gustu. zaraz wyśłe Ci zdjęcie ;-) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ja dzis od rana po bankach i po sklepach biegalam i dopiero wrocilam:) olawd - super 2 kreski!!!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieje ze u mnie i u innych staraczek tez niebawem zobaczymy takie piekne kreski:!!!!:) ja sie troszke denerwuje mam dzis na 19.15(czyli o 20.15 waszego czasu) mam usg i tak bym chciala zeby wszytsko bylo ok!! 3majcie kciuki!! dziekuje za Wasze fotki super wygladacie:) milo mi Was poznac:) zycze milego popoludnia;-) olawd-wysylaj nam tu szybko fluidyyyyyy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynko ---trzymam kciuki - daj znac co i jak ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) wlasnie wrocilam,niestety wynik bede miala dopiero za tydz.!!:( bo tak tu sie czeka!ale ciazy tez nie stwierdzila,(czy moze byc za wczesnie?)mowila zeby zrobic z test z krwi,ale ostatnio jak chcialam zrobic to powiedzieli mi w przychodni ze takich nie robia mam sobie kupic w aptece!! ale jutro mam wizyte po 16stej u lekarza i sa moje wyniki(progesteron itd) wiec zobaczymy co ona powie?!!! pozdrawiam!! a gdzie Wy wszystkie jestescie? olawd-dziekuje za wsparcie!! a ty robilas tu w uk test z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Strasznie Wam dziękuje za rad-są bardzo cenne.Mam trochę czasu jeszcze i na zakup czegoś extra wyruszę w połowie czerwca. Akasiu-wysłałam Ci e-maila.Zdjęcie śliczne-dziękuje. Tryni,Justynko,Paziu🌻 cytrynko20-skarbie ic sie nie martw ,wiem że czekanie na wyniki się dłuży,ale co zrobić za takie procedury.Trzymam kciukasy za Ciebie,a ty może zrób betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) u mnie znowu dzisiaj deszczowo...:( przygotowuje sie psychicznie na wizyte dzis u lekarza! dlaczego tu tak pusto....????????????????????????????????????? gdzie sie podzialyscie dziewczynki????????? paziu-a co u Ciebie jak sie czujesz?a u Ciebie jak wizyta u lekarza w pon.??? olawd-a Ty jak sie czujesz sennosc mija???? pozdrawiam Was Sloneczka:) ja tez wybieram sie do polski pod koniec lipca na wesele do przyjaciol,( biora slub w moje imieninki) ale jeszcze sie nie zastanawialam co wloze itd.?!!jakos niemam do tego glowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×