Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

hej cytrynko---ja jak narazie to caly czas przed oczami mam lozko :-P ale narazie przynajmniej mdlosci mnie omijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, Ale tu dziś pustki ..... aż echo słychac :-) :-) :-) Jadirko - jak cos wybierzesz to dawj szybko znać , a potem oczywiscie będziemy podziwiac na zdjęciach ze ślubu :-). Tak samo jak juz wybierzesz jakąs fryzurke z tej stronki co Ci podesłalm lub innej , to pochwal Nam się :-) :-) Pozdrawiam ❤️ Cytrynko - a u mnie dla odmiany nawet dość ładna pogoda - nie jest tak ciepło jak wczoraj , ale przynajmniej świeci słonko i w krótkim rękawku nie jest tak źle - no ale przeciez to prawie czerwiec , to gdzie to lato !!!!! :-( . U Ciebie w UK , to chyba norma - ze deszczowa pogoda prawda ? , taki klimat.... Olawd - ❤️ i 🌻 pozdrowienia dla całej reszty !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Akasiu wysyłałam ci zdjęcia, jak nie doszły wyślę jeszcze raz :) Jadiro, ja bym wybrała skromniejszą wersję sukni ślubnej, czyli gorset i dół, może bez tych halek i kół pod spodem, może inny kolor niż biel; ale jak pisała Akasia, to Twój ślub, ty jesteś panną młodą i masz wyglądać najpiękniej :D Dziewczyny, to dziwnie w tej Anglii, na bete nie można iść, na usg tyle się czeka, to w sumie u nas za kasę jest od razu wszystko. Justynko, paznokcie jeszcze nie zrobione ale już jestem umówiona na następny tydzień, fryzjer też. Kukusiu - ucałuj córeczkę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Karolciu - z ta Anglia , wogóle w innych krajach jest inaczej niż w Polsce. Moja kuzynka , która jest w Holandi opowiadała, ze tam jak kobieta urodzi dziecko i jest wszytko ok - to po 2 -3 godzinach od porodu wraca z dzieckiem do domu !!!! To chyba u Nas w tej Polsce - nie jest tak żle ..... Na tej stronie z fryzurami - www.ikf.com.pl - sa tez sliczne paznokcie , mozesz sobie poogladac jak jeszcze nie masz pomysłu na swoje :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma ktoras z was porzadny kalkulator , ktory to tydzien ciazy??? bo mi wychodzi roznie : raz 5 raz 6 jeszcze gdzie indziej 4 . juz sama nie wiem . wedle mnie to 5t i 6d , czyli co liczy sie jako 6 tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, mamusie lub cieżarne Ci odpowiedzą, ja tak daleko nie wnikałam jeszcze :) nie wiem dokładnie jak to sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka! Póki co - dla każdej po 😘 i zmykam na powietrze - postaram się zajrzeć wieczorem:) Tryni - dziękuję Ci ogromnie za przesyłkę - jesteś wielka! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta pogoda to kwestia przyzwyczajenia:) ja jestem tu dopiero rok i nie bylo tak zle,a jak chcialam sie wygrzac na sloneczku to polecielismy do Egiptu,a w poslce tez nie za ciekawa ostatnio pogoda::( a wlansie z ta beta musze sie lekarki dzisiaj zapytac ?!! niby na wyniki sie dlugo czeka,ale skierowanie dostalam odrazu i sa bezplatne. a w polsce wydalam tyle pieniedzy na badania i prywatnego lekarza i tyle mi pomogli, a endykrynolog jak nie wyszlo ze to tarczyca, to powiedziala ze musze zrobic rezonans bo moze to jakis guz w glowie mi uciska~!!!! (idiotka!!!)oczywiscie wiecej do niej nie poszlam!!!! ale to zalezy od lekarza!!! zobazcymy co dzisiaj wyjdzie 3majcie mocno kciuki zeby nie bylo tak zle PROSZE!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w uk faktycznie jak porod jest ok i z dzidzia wszytsko tez dobrze to juz po paru godz sie wychodzi!!ale wiecie co jest najgorsze ze tu ciaze sie do 14tyg traktuje tylko jako plod!!!a do 24tyg mozna usunac!!! legalnie!! to jest masakra!!!! i nieratuja tak ciazy na poczatku maja takie podejscie (wiem to od doswiadczonych dziewczyn tu taj ) ze jak jest jakies krwawienie czy cos sie dzieje to zostawiaja to losowi, co ma byc to bedzie jesli przetrwa do 14 tyg to ok dla nich jest to ciaza,jesli poronisz to tak mialo byc!! tak mi mowila dziewczyna ktora poronila tu wlasnie bo pogotowie nie przyjechalo!!bo to byl tylko plod!!ehhhh pod tym wzgledem to jest okropne podejscie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! wrocilam od lekarza.... podejrzenie policystyczne jajniki?!!!! ale czekam jescze na wyniki z usg. progesteron mi sie podniosl do 3 a mialam 0,34 ale to i tak bardzo niski..:( ( jaki powinien byc wyniki ok?) moje problemy z waga tez moga byc przyczyna problemow z jajnikami!!1 wlasnie tego sie najbardziej balam!!!:( no coz czekam na usg i pozniej mam mnie skierowac do bardzo dobrego specjalisty ginekologa tu w uk! tylko pytanie ile bede czekala na wizyte>?!!!! ahhh jestem zalamana!!w sumie na wywolanie @ nic mi nie dala teraz niewiem czy sama przyjdzie czy dopiero ten specjalist mi pomorze?? co mam robic??? mam jescze opakowanie duphastonu myslicie ze powinnam wziasc na wywolanie @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynko---mam kolezanke z policystycznymi jajnikami i wlasnie sie dowiedziala ze jest w 6tc wiec nie zalamuj sie bo i tobie bedzie dane byc mamusia - zobaczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sie zastanawiam jak to jest??? jedno dziecko juz urodzilam, papierosow nie pale,alkoholu nie pije,narkotykow nie bralam, tabletek anty. tez nie , jednego partnera tylko mam, wiec dlaczego tak sie stalo??? czy dane mi bylo byc tylko raz w ciazy?:( wiem ze zachowuje sie egoistycznie w tym momecie bo wiekszaosc z Was marzy chociaz o jednym,ale z drugiej strony te wszystkie kobiety co pija niedbaja o siebie maja po 3, 4 ,5... dzieci!! olawd - zapytaj tej kolezanki jak mozesz ile sie starala o dziecko? i moze jakie tabletki czy leczenie jej pomoglo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! chyba przesadzilam z tym uzalaniem sie na siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bywaja wieksze tragedie! widocznie tak ma byc??!!! moze pomoze mi jakies leczenie?i wtedy sie uda:) pozdrawiam Was sloneczka:) gdzie Wy sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u nas wszystko wporządku, na dworku coraz cieplej i to mnie cieszy. Coraz częściej rozważam decyzje o pójściu na L4 od sierpnia lub najpóźniej od września bo i tak będę miała 100% płatne a po co się czasami stresować. Niedlugo ide na urlop tzn. za 3 tyg. ale szybko zleci:-) i wyjeżdzamy w tym roku na wieś, na świerze powietrze, do lasu, nad wode ach już nie moge się doczekać co prawda tylko na pare dni ale dobre i to:-) Cytrynko napewno zajdziesz w ciąże, przecież 1 dzidzie już masz a 2 to kwestia czasu- zobaczysz. Dziewczyny maj się jeszcze nie skończył może którejś się udało????? Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho dzisiaj ????? , juz prawie 11 i zero wpisów :-( No tak słoneczko dzisiaj pieknie świeci , jest ciepło - to pewnie dziewczynki wygrzewają się na polku - tak, tak najlepiej zwalić na pogodę ..... :-) :-) :-) :-) Pozdrowionka - i niech ktoś coś pisze , bo nudno tak :-( Cytrynko - użalaj się do woli - a co tam , po to ten topik też jest !!!! Ale nie przejmuj się , wszystko będzie ok. Jedno dziecko juz masz , więc - dleczego nie miałabyś zostać znowu mamą !!! - także ja jestem dobrej myśli i zoabzcysz , że bedzie ok. Buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka:) justynka 24 - dziekuje:) juz mi dzis lepiej troche poczytalam porozmawialam z mezem i poczekam jak bedzie usg i pojde do specjalisty!!! zycze Wam milego dnia:) wazne ze wogle jest szansa ze mozna miec dzidzie?!!!:) trudno poczekam rok,dwa...? widocznie los ma dla mnie cos innego w najblizszym czasie?!:) buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... justynko 24 faktycznie jakaś inna organizacja graficzna weszła na kafe ale może to chwilowe ... u mnie też słoneczko pięknie przygrzewa a ja cały czas podziębiona nie wiem co to za dziadostwo mnie dopadło - mezus już zdrowy a mnie ciągle męczy - najgorzej jest z gardłem - jakaś chrypa mnie dopadła i mam naki sexowny głos ze szok :P :P no własnie jakoś ostatnio dziwnie się porobiło nawet nasza voltare zamilkła a zawsze tak dużo i pięknie pisała ... dziewczynki zagladajcie na kafe niech się wreszcie coś ruszy ... jutro mam decydujący dzień - okaże się co z pracą - jadę na rozmowe i troszke mnie stresik zżera ... staram sięjednak mysleć pozytywnie .... miłego dzionka wszystkim zyczę ... pozdrawiam Was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRYNI - wim , ze to moze za wcześnie , ale moze zdrać w dwóch słowach cóz to za pracka ??? Ja w każdm bądź razie trzyma kciuki .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko na razie nie bedę zapeszac - po co się nakręcac jak nic z tego nie wyjdzie ??? ... pochwalę się Wam jak bedę wiedziec ze mam ją na 100 % zresztą i tak najpierw są miesiące próbne także musze dać z siebie wszystko ... to praca biurowa , ma dużo plusów ale też bedzie czasochłonna bo będe dojezdzać do W-wy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo przynajmniej wiemy , że o praca biurowa i to nam narazie wystarczy :-) :-) a o reszcie opowiesz nam jak juz bedziesz na 100 % pewna. Ja tez niestste musze troche dojezdrzac do pracy - tak ok. 40 minut w jedną strone , ale do wszystkiego można się przyzwyczaić . A wypłata - rekompensuje , naszczęście te wszystkie alo przynajmniej częśc niedogodności .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity - 3mam mocno kciuki:-)napewno sie uda,wiesz to chyab los tak wszystko trzyma i teraz dostaniesz nowa prace przejdziesz okres probny i wtedy napewno dzidzia sama sie zjawi, bo teraz jakbys zaszla to albo bys nie poszla do pracy,albo bys siedziala w pracy i sie stresowala,bo okres probny i trzeba sie starac, to nie sluzy ciazy. wiec napewno teraz sie wsyztko ulozy:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jak mozecie podeslac mio jeszcze raz stronke z tym kwiatuszkami i buzkami bo niemoge znalesc?!!!!!wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity---trzymam kciuki !!! ja juz po pracy - jeszcze tylko jeden dzien!! zaraz mykam zawiezc kolezanke na lotnisko wiec odezwe sie pozniej jak ktos jeszcze bedzie . buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babolki! Tryni-no to daj znać jutro jak poszła rozmowa na wyższym szczeblu.A ja będę trzymać kciuki by się udało. Wracaj skarbie do zdrowia🌻 Musze Wam powiedzieć,że jakiś wirus sie chyba błąka,bo ja tez jestem zakatarzona, boli mnie gardło-nie chce mówić jak bardzo,a w moich starych kościach mnie łamie i zimno mi jak diabli.Ech starość nie radość. Muszę się Wam pochwalić,że spadłam z wagi 4,5 kg.w ciągu miesiąca.Wczoraj byłam na wizycie i pani dr.mnie pochwaliła.Mam zamiar spaść do 56 kg. Olwad-ty już chyba odliczasz godziny?Pomału i witamy w PL.:) Justynko24-🌻 Cytrynko20-zobaczysz będziesz znów mamą i głowa do góry:) Pozdrawiam Wszystkie topikowe koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Cytrynko http://forum.o2.pl/emotikony.php Trini, trzymam jutro kciuki :D napewno dostaniesz tą pracę 👄 Paziu, jak masz taką możliwość to idź na L4, chociaż ja bym w domu ześwirowała po jakimś czasie, ale potem przyjdzie dzidziuś i opieka nad nim. W twoim przypadku, jak przyjdzie jesień i zima, to też nie chce sie z domu ruszać, na dworze mokro i zimno, przygotujesz wtedy wszystko dla maleństwa. Ja też zmieniam miejsce pracy, ale o tym kiedy indziej napisze, jak też będzie 100% pewnosci :D Acha i tabele zmienie jak poobliczam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 : Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............24......... ...........29.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .??.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 31.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.06 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............40................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27............9............. ....ok.27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............5......... ........... 23.01.09 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Pozdrawiam Was wszytskie gorąco. W prawdzie jeszcze do mnie nie przyszła, ale już ma jakby swoje początki więc poprawiam tabelkę. Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×