Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Tabelka nr 1 : Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .??.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 31.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.06 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............40................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27............9............. ....ok.27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............5......... ........... 23.01.09 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dla was :) ____________$$$__$_$$$$ ___________$$__$$_____$ ___________$$$_$__$_____$ __________$$$$_____$$___$$$$$ _________$$$$$______$$_$_____$ ________$$$$$_______$$_______$ ________$$$$$_______$_______$ ________$$$$$$_____$_______$ _________$$$$$$____$______$ __________$$$$$$$$_______$ __$$$_________$$$$$$$_$$ $$$$$$$_________$$$ _$$$$$$$_________$ __$$$$$$_________$$ ___$$$___$_______$$ ___________$_____$__$ _______$$$$_$___$ _____$$$$$$__$_$$ ____$$$$$$$___$$ ____$$$$$______$ ____$$$________$ ____$__________$ _____________$_$ ______________$$ ______________$ ______________$ ______________$ ______________$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 : Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .??.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 31.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.06 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............40................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27............9............. ....ok.27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............6......... ........... 23.01.09 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, melduje sie i zmieniam dane w tabelce. Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .??.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 31.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.06 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............40................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........10............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............6......... ........... 23.01.09 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia dzieki za linka:) jadira -gratulacje i koniecznie napisz co robilas ze tak ladnie zgubilas kilogramy?!! ja teraz tez sie pozadnie biore za siebie niemoge miec teraz dzidzi to przynajmniej musze wrocic do swojej figurki:) moze mi sie uda(przynajmniej to?!!)🌼 🌻 ,🌼🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac,dla kazdej po 🌻👄 Pozdrawiam. Nie wiem kiedy bede.3czerwca mam zabieg a pozniej chce od wszystkiego odpoczac,chociaz na jakis czas. Pozdrawiam,buziaczki,pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac,dla kazdej po 🌻👄 Pozdrawiam. Nie wiem kiedy bede.3czerwca mam zabieg a pozniej chce od wszystkiego odpoczac,chociaz na jakis czas. Pozdrawiam,buziaczki,pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh-kusicie i zastanawiam się czy nie wpisać się ponownie do tabelki. Karolciu i cytrynko-chętnie napisze jak i co ,ale na maila.Bo pewnie znalazł by się ktoś kto miał by ubaw. Karolcia-to za Ciebie też trzymam kciuki,by zmiana pracy wypadła pomyślnie.Jaki śliczny kwiatuszek. Daj znać jak zrobisz paznokietki:) Voltare jak badanko??? Madziara-a co to za zabieg?Sorki,że pytam ale się zmartwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadira-🌻 Mialam biopsje robiona z piersi i wynik wyszedl dobry,ale to co mam w piersi to musze miec usuniete,boje sie,chce zeby wszystko bylo dobrze.Juz mam dosyc tych lekarzy,od lekarza do lekarza,ja juz wysiadam,mam dosc.Znow bede zszywana,mam nadzieje ze blizna za duza nie zostanie,bo juz jedna mam.A co tam u Ciebie?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka! Już się poprawiam:) Wybaczcie mi , ale jak widzę takie słońce za oknem, to aż żal mi w domu przed kompem siedzieć. A potem wpadam do domu ledwie żywa;) Dzisiaj z K. zaliczyliśmy zakupy - w domu wszystko się pokończyło i czas najwyższy był, aby napełnić lodówkę i uzupełnić chemię domową i kosmetyki. A przy okazji zaliczyliśmy parę sklepów z dziecięcymi akcesoriami - trzeba było się na Dzień Dziecka odpowiednio przygotować;) A dodatkowo za kilka dni znowu będziemy świętować w rodzinie narodziny kolejnego bobasa, a raczej bobaski;) więc przy okazji i ona \"się załapała\" na mały prezencik na powitanie:D Jadira - badanie zrobię dopiero po @. Wiem, że w przypadku prolaktyny nie ma znaczenia kiedy się ją robi, ale są pewne wskazania, których warto się trzymać, a to jest moje ostatnie badanie, więc zamierzam wykonać je w miarę rzetelnie;) Gratuluję samozaparcia i utraty wagi 🌻 Oby Ci się udało osiągnąć ten wymarzony wynik:) Tryni - Cały dzień trzymam jutro za Ciebie kciuki - mam nadzieję, że to pomoże;) Jak będziesz już znała decyzję dyrekcji to dawaj znać:) Justynka - skoro praca i kasa Cię satysfakcjonują to dojazdy da się przełknąć;) Nie wiem skąd mi się to ubzdurało, ale śniłaś mi się wczoraj z jakimś zwierzakiem w jakimś starym kościele - to był sen pokroju horroru - obudziłam się zlana potem. Później już nie pamiętałam co mi się śniło dokładnie, pamiętałam tylko, że to byłaś Ty no i ten kościół:P:P:P karolcia - a Ty to chyba idziesz do nowej pracy dopiero po wakacjach? Bo szkoda by było rezygnować z tak długiego urlopu;) cytrynka, ola, pazia, martt 😘 dla całej długo nieobecnej reszty po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam jeszcze raz bo pomylily mi sie miesiace u mnie :) Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .??.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 31.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............40................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........10............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............6......... ........... 23.01.09 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Voltare-jak to miło znów czytać co piszesz.Masz racje lepiej zrobić badanko jak należy niż potem zastanawiać sie czy dobrze wyszło. Co fajnego kupiliście maluchom z okazji ich święta? Co do odchudzania-jestem zacięta i zdyscyplinowana,mam już dość zbędnych kg.i muszę się ich pozbyć. xxmadziaraxx-wszystko będzie dobrze,nic sie nie martw.Najważniejsze,że wynik jest ok. Wysłałam ci wiadomość na pocztę.Całuski👄 Tryni-🌻 Martt-❤️ Dianko-co skarbie u Ciebie???? Całuski dla pozostałych koleżanek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Jadirko - oczywiście ze się wpisuj do tabelki :) no i napisz koniecznie na maila co z tą dietką. Oczywiście zrobię fotkę paznokci, jak wrócę. A idę w czwartek. Madziarku, nie martw się, skoro wyniki ok, to reszta też będzie 👄 Voltare, oczywiście że po wakacjach idę i nie rezygnuje z ciepełka :P Trini, ja wypadła rozmowa??? Ja też się chcę wziąć w końcu za siebie, umówiłam się z koleżankami na fitness, bo ja sama nic nie zdziałam, ciągle tylko plany a nic nie robię. Mam nadzieję ze w grupie się zmobilizuję :) Pa, idę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 🌻 Jka dziś pieknie - zaraz z rana tyle wpisów - no super , super :-) :-) Jadirko - ty sie nie zastanawiaj tylko czym predzej wpisuj się do tabelki !!!!! a z tym wiurusem to - fakt, cos moze byc na rzeczy. Pozatym te zmniany temperatur tez robia swoje - raz zimno , raz upał. Do tego popołudniu ciepło a ranki i wieczory jeszcze chłodne i to może temy, ten katar was tak trzyma - zycze szybkiego powrotu do zdrowia :-) Tryni - czym predzej zdawaj relacje co i jak , bo umieramy z ciekawości :-) JA nadal trzymam kciki za Ciebi 🌻 Voltare - no to pieknie ,jak Ci się śnie to z koszmarem w roli głównej !!!! ale fajnie, myśle , ze jak byśmy się spotkały na żywo , nie we śnie to nie był by to koszmar ;-) ;-) A królizek - ze zdjęć - pzesłodki , tez bym nie mogła zabic takiego futrzaka - dla mnie królik to zwierze prawie tak jak kot i pies , pozatym ja i tak nie lubie mięsa z królika. A jak wasza sunia reaguje na nowego kolegę - nic mu nie robi ???? Korolcia - ja oczywiście też poprosze o fotki , jak paznokcię będą gotowe. Ja ostatnio zaszalałam i zrobilam sobie taki french na skos - nawet ładnie wyszły :-) Cytrynka , Ola , Pazia , Madziara - po ❤️ i 🌻 I dla wszystkich dziewczynek nie wymienionych - 🌻 i piszcie jak najwięcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za zdjęcia !! pazia - fajny ten Twoj brzuszek a niedługo bedzie jeszcze większy ! ;-) przesyłaj zdjęcia na bierząco :-) Karolcia jak zwykle promienista....fajnie,ze mieszkacie tak blisko gór....tez bym tak chciała!!! Trini trzymam kciukaski \\ 🌻 Jadiro pieknie spadłas z wagi ] DIANA prosi WAS pozdrowić bardzo serdecznie,napewno się odezwie,ale jak narazie wrociła do pracy i czerwiec ma obłozony maksymalnie,więc nawet czasu dla męza biedulka nie ma ALE ZA TO DAWIŚ ma już dwa ząbki i .........mówi MAMA ! :-D Moja hania złapała jakiegoś felernego wirusa biegunkowego :-( Całe szczescie,ze sie nie odwodnila i przybiera ładnie na wadze,...ale dalej robi zielone kupaszki .....no i brzuszek boli,a przez to jest marudziasta Ja mam ostatni tydzien szkoły i ledwo wyrabiam z pracami........:-( całuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze muszę zainwestować w soczewki kontaktowe :-( :-( :-( i znowu pociagnie po kieszeni.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) super fryzurki dziewczyny wybralyscie sobie:) ja tez cos musze poszukac ale mam jeszcze chwile czasu bo ja do fryzjera jade dopiero w lipcu:( no ale juz zaden inny fryzjer nie dostanie moich wlosow w swoje rece!!noi ja mam krecone wlosy wiec ciezko mi jakas fajna fryzurke zrobic a juz mam dosc tej prostownicy!! (kiedys mialam piekne dlugie brazowe krecone wloski )ale jedna glupia decyzja i nie odpowiedni fryzjer i juz moje wloski to tylko wspomninie:( jadira - ja nie dostalam meila aneczka013@onet.eu trini- 3mam nadal kciuki!!! cala reszte wspanialych kobiet pozdrawiam:) i zycze milego dnia ja dzis niemam za bardzo nastroju:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka - na kręcone włosy - tez cos fajnego napewno wymyślisz, pozatym z tego co kojaże ze zdjeć to chyba nie masz aż tak strasznie kręconych - burzy loków ???? A co to się stało , ze masz dziś niezafajny humorek ???? , nie wiem jak u Ciebie ale u Nas pogoda - super , świeci słońce i aż chcę się żyć !!!! - więc prosze mi się ty nie smucić !!!! :-) :-) Pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niemam na zdjeciach bo ciagle prostuje,ale jak znajde zdjecie jak mam naturalne wlosy bez prostowania to Wam przesle!! u mnie pogoda okropna niby nie pada ale zimno,ciemno:( a tak marwtei sie wszytkim!!moze przez ta pogode?!!!niewiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - fryzurki rewelacja :) jedna i druga mi się podoba, tez muszę coś poszukać, bo teraz tylko farbuję, potem fryzura na wesele, ale na zakończenie roku może się obetnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... własnie wróciłam do domku ... byłam jeszcze u mojej przyjaciółki jest w 7 mc ... nagadałaysmy się za wszystkie czasy ... kochane a więc znowu wracam do grona pracujących :) zaczynam od czwartku ... przygotowałam się solidnie do rozmowy ale trema mnie troszkę zjadła ... muszę odświezyć excela bo bedę musiała zabłysnąć wiedzą ale jak na razie się cieszę i jestem dobrej mysli ze 3 próbne miesiace szybko miną i zapracuję sobie na umową na stałe ... tymczasem zmykam bo głodna jestm jak wilk ... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Trini gratuluje pracy!!! U mnie wszystko ok, ide na obiadek bo przed chwilą z pracy wróciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity- moje gratulacje🌼🌼🌼🌼 👄👄👄😘 😘 😘 mowilam ze los ma inne plany i dlatego chwilowo niezachodzimy w ciaze ale teraz Ci sie wszystko ulozy i przyjdzie oczekiwany czas na dzidzie:) i wtedy sie bedziesz tylko tym cieszyla i interesowala a nie praca jak tu sie wykazac!!!!!!!!!?????? pozdrawiam Was wszystkie🌻 🌻 🌻 🌻 🌼🌻 🌼🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trini---gratuluje pracy!!! ja juz po pracy , jestem bardzo zadowolona bo ladnie mnie pozegnaly i jeszcze na odchodne dostalam do wozka gratis nianie elektroniczna dla dzidziusia . troche sie dzis zle czuje - moj zoladek tak mi dawal do wiwatu ze....na szczescie mezus zaparzyl mi miete i juz mi przeszlo buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×