Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

..dziś nawet sobie pomyslalam ze moze by jednak zrobic sobie test ... bo wcześniej przed @ miałam na tescie druga bladziuteńka kreseczke .... ale @ przyszła i przez 2 dni była normalna - potem juz tylko plamienie ... i nie chce zchizowac ... i się nakręcac - to pewnie cos się p-rzy w moim organiźmie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkkka
no lepiej się miło zaskoczyć, ja postanowiłam, że po prostu będę czekać, mam nadzieję, że wyjdzie. Muszę się pozytywnie nastawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywne nastawienie to pewnie połowa sukcesu! właśnie jem pieroźki - wigilijne - bo tyle ich narobiłam - ze troche zmrozilam - pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Trinity rób ten test, ja bym nie wytrzymała, bo w sumie z tego co piszesz to te objawy hm.... ode mnie włąśnie wyszed ksiadz, oczywiscie pierwsze pytanie kiedy bedziemy mieli dzidzie, to mu powiedziałam, niech się za nas pomodli to może jak najszybciej. To nam pożyczył, uff oby sie spełniło. W tym miesiacu już się nie staram bo biorę antybiotyki wiec niestety. Dziś mam 29 dc, ale pewnie cykl bedzie bardzo długi bo bez duphastonu także pewnie lada dzień moze być owulacja,. Niestety choroba przyszła i mówi się trudno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkkka
macie szczęście że staracie się na całego, jamuszę czekać, ponieważ teście by mnie zabili, bo to by ich synkowi zmarnowało życie, a poza tym mężuś też chce poczekać... mówi, że nie dlugo, że w tym roku napewno się postaramy, ale nawet nie wiecie jakie to dla mnie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu ... myślę ze to niemozliwe ... nie chcę znowu rozpaczać ... a zreszta ... mialam przez 2 dni normalne krwawienie - dosyć intensywne ... ja juz sie nastawiłam ze zaczynam nowy cykl ... dziś 6 dzień ... zastanawiam się ile mi starczy ciepliwości - bo wczoraj długo rozmawialiśmy z meżem do 2 w nocy - o naszym zyciu ... i o dziecku ... w tamtym roku jak byl u nas ksiadz tez się pytał o dziecko ... powiedzialam mu ze moze w następnym juz bedzie ... niestety :( mam nadzieje ze przyjdzie inny ... i zrobie tak samo jak ty każe mu sie o to pomodlic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omega3
Na grypę żółądkową najlepsza jest CocaCola, tylko odgazowana. Mówię całkiem powaażnie. Mnie też złapało przez dwoma dniami, 4x w kiblu i wielkie mdłości, ale po wypiciu 1/2 l coli preszło jak ręką odjąśł... to jest recepta od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annkka co ty masz za tesciow ???... przez co bys ty mu zycie zmarnowala ?czy on nadal jest studentem ?? przez to ze byście mieli dziecko ? o jeny ... powiem ci coś = my po 2 latach małrzeństwa zaczeliśmy się starac - dzis zaluje ze nie od pierwszego dnia po slubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale jestem po prostu zmulona ..senna ...brzuch boli jak na @ ... a przeciez niedawno sie skończyla bo dzień temu - to chyba nie grypa zoladkowa - tylko cos się chrzani - z moimi hormonkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane...zrobiłąm dziś usg:) Nasz maluszek ma...5TYG!!!!jest ślicznym malutkim fasolinkiem:)jestem zdrowa, jednak mam plamienia i dostałam duphaston na podtrzymanie! ale gin powiedz. że mam się nie martwic, że to tak profilaktycznie. Tak się cieszę...Trinitko...mo9że ty też masz dzidzię pod serduszkiem? oby się udało!!!buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkkka
teściów to ja mam strasznych, tak mąż kończy studia zaoczne, ale dopiero w przyszłym roku... ale nie studia są powodem takiego jego nastawienia, tylko właśnie rodzice. boi się, że będzie nam ciężko, i walczy sam ze sobą, bo wiem, że on też chce tego dziecka, ale wierze, że w tym rokujeszcze też się będę cieszyła z tego, że będę mama... a gratuluję, że wszystko z Tobą i maleństwem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula76
Cześć, pozwoliłam sobie dołąaczyć do Waszej rozmowy. Ja niestety jestem w takiej samej sytuacji co większość z Was. Co prawda staramy się krótko, bo dopiero 5-6 miesięcy, ale powoli zaczynam wariować Za każdym razem jak dostaje @ to płakać mi się chce. Chociaż obydwoje przed sobą staramy się zachowywać normalnie, to jednak rozczarowanie na twarzy męza przy każdej @ jest duże. Podziwam trinity27 za jej wytrwałość, prawdziwa twardzielka. Teraz też czekam i myślę dostanę czy nie dostanę tym bardziej, że mam nieregularne cykle. Mam nadzieję, że nie dostanę. Wogóle mam teraz nadzieję, bo mam od paru dni bolące piersi i wrażliwe, więc może akurat. Pozdrawiam Was wszystkie i bądźcie wytrwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiii
najważniejsze jest mieć nadzieję i nie załamywać się sama staram się nie tracić nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiii
do Paula będzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki kochanieńkie ...nadal czujesię nie za wery ... zobaczymy jak minie nocka i jutrzejszy dzionek ... Dianko kochanie tak się ciesze ... z Twojego fasoleczka - wiesz faktycznie to on juz był na Swieta Bożego Narodzenia - ale jeszcze o tym nie wiedzieliście - to jak najpiekniejszy w życiu spoźniony prezent ... życzę by maleństwo rosło pieknie ... pisz do nas ... bo tęsknimy za Toba skarbulku :) przesyłam 1000-ce buzaików dla wszystkich dzewczątek - i rozsiewam optymizm - bo pewnie i nas niedługo to czeka :) żyje ta nadzieją ... papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiii
a ja mam takie małe pytanko bo bardzo mi i mojemu mężowi zalezy na tym abysmy mieli dzidziusia no i próby zostały oczywiście poczynione no i niewiem bo pierwsze dwa dni okresu były bardzo skąpe zero bólu brzucha a w 3 dniu dostałam można powiedzieć ze normalnego okresu może trochę mniej niżzawsze ale ale napewno niewiele mniej jak myślicie czy jest szansa na to żejestem w ciąży nie wiem czy to istotne ale mam podwyższoną temperaturę bomiałam nawet 37.6 zależy jak dzień co najmniej 37 i ma jeszzce uczucie suchości w ustach i kilka wieczorów mnie mdliło jak myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio nic nie chce myslec ... człowiek tak bardzo sobie moze wmowic różne objawy - ze czasem swiruje - takze nie polecam się nakręcać - rozczarowanie strasznie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity..kochanie dziekuję za tak ciepłe słowa:) nawet nie wiesz..jak wiele znaczą!!ja wierzę, wiem że Tobie i pozostałym tez się uda!!!! Martwię się tylko czy to źle że mam brać te tabl...niby gin. mówi, ze się nie martwić..ale z drugiej strony...nie umiem:(ech...chyba jestem przewrażliwiona! śpijcie słodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Dianko ... chcialabym Cie upokoic - teraz takie juz nastaly czasy że kobiety maja problemy z zajsciem w ciaze i ogolnie z ciąza ... gatunek się oslabia - ale uszki do gory moja koleżanka która ma juz 4 letnia coreczke i teraz jest ponownie w ciazy - tez caly czas bierze cos na podtrzymanie - lekarz tez ja upokaja że ma się niczym nie martwić ... w sumie pierwsze 3 mieś . ja troche wymęczylo - bo ciagle było jej straszliwie niedobrze ale teraz juz jest oki fasolek piekne sie rozwija - a ona pieknieje z dnia na dzień ... jej córeczka Oliwka jest super dzieciakiem - także Twoje maleństwo bedzie rosło jak na drozdzach ... i twój brzuchalek też :) dbaj o siebie - pewnie jestes na L4 ? bo inaczej sobie tego nie wyobrazam ... ja juz się klade bo nadal jakos jestem niewyraźna ... caluje b. b. mocniutko ... Was wszysciusieńkie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a ja znowu do was wieczorkiem pisze a pewnie już wszystkie śpicie. Dianko bardzo się ciesze że u ciebie wszystko dobrze, że fasolka dobrze się rozwija. I niczym się nie martw to dobrze że lekarz przepisał ci duphaston to tak profilaktycznie. Kochana BĘDZIESZ w końcu MAMĄ a twój mąż TATĄ- to tak pięknie brzmi. A teraz Dianko realizuj swoje marzenia, one się właśnie spełniają:-). Trinity, tak wiem że mogliśmy zrobić badania na własną ręke ale ja chce mieć takiego lekarza który by mną pokierował i swoje gadanierealizował a nie tylko przekładał na inny czas. Więc zobacze jak będzie w invimedzie. U mnie bez zmian, owu brak ale trudno się mówi, poprzytulać też się można :-) A, Trinity ja na twoim miejscu zrobiłabym test bo po co się schizować że może jednak to ciąża a tak będziesz miała czarno na białym. Martyn--iu ty też dobrze się wykuruj żebyś mogła się zabrać do roboty w przyszłym cyklu;-) Pozwole sobie zmienić tabelke, jeśli wam się nie będzie podobać to jeszcze raz ją zmienimy Tabelka nr.1 oczekujące NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............14................ ......21.01.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............17.....................30-31 .01.07 Martyn--ia/Legnica......26..............3............... ......ok 10.01.07 Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 Mluwa/Warszawa........29...............0................ .....ok.23.11.06 Justyna/Londyn..........26.............. 4.....................ok.29.01.07 akasia/ Zielona Góra.....26............ 21........................ok. ??? nieudana 13/? ............36.............15 .......................? myszkaaaa/Białystok....25..............6................ ...... ? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.18.01.07 Tabelka nr.2 zaciążone NICK/Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn.......25..............5......................15.09.2007 Pozwoliłam sobie Dianko wpisać za ciebie jak coś nie tak to zmień:-) Ja już niedługo mam zamiar wpisać się to tab. nr 2;-) Pozdrawiam was cieplutko i dobrych snów wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinitko, Paziulku...dziękuję za wpisanie mnie do tabelki..za rady i wsparcie:) tak..jestem mamą, a mój miniu tatą...lekarka się śmiała i mówiła że jak do stycznia się nie uda miałam robić laparosopię...a tu prosze:) ja myślę, że wy też tak po kolei będziecie zachodzić w ciążę. Ja w to wierzę...może styczeń to będzie dobry miesiąc?:) wierzę naprawdę w was wierzę:) A co do zwolnienia..mam leżeć a w zwiazku z tym, że moja praca polega na organizacji promocji, a teraz jest mało pracy..nie mam zwolnienia..no i na uczeklnię musze jeździć, całe szczęście tylko w sr i czw:) a tak dużo leże i odpoczywam..no i czytam, czytam wwszytsko0 co dotyczy dzieci, macierzyństwa,ciąży:)a mój miniu?-biega dookoła mnie rozpieszcza...życzę wam...aby wasze marzenie też się spełniło:) bo zobaczyc na ekranie usg..malutkiego fasolinka..to przepiękne uczucie..miałam łzy w oczach:) poza tym czuję się dobrze, żadnych mdłości, tylko piersi bola,l apetyt jest no..i sikanie..co chwila:) buzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Dianko aż miałam łzy w oczach jak czytałam o twoim maluszku co ma już 5 tygodni. To napewno piękne uczucie:)Odpoczywaj teraz dużo-ile się da. Co do tabelki też mam nadzieje, ze niedługo zostanie już tylko druga tabelka:) Ja mam dziś 30 dc, @ nie ma, wczoraj wziełam duphaston, ale dzis stwierdziałm, że jednak dalej nie będę go brała skoro chcę zmienic lekarza za jakiś czas to narazie zostwie wszystko tak jak jest i poczekam na @ jeszcze z pewnie z kilka lub kilkanaście dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
Witajcie! mnie choróbsko rozłozyło totalnie- martyniu na Twoim miejscu wzięlabym duphaston ( on ma za zadanie wyregulowac cykle-zeby nie byly takie dlugie)i musze przyznac ze chyba kazdy lekarz go przepisuje. Diano to cudownie ze moglas obejrzec maluszka :-) jestesmy z Toba :-) ---ksiadz wczoraj byl bardzo szybciutko-jakis taki wyploszony :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki babolki :) co to dziś za pustki ... ja tez zaglądam teraz na chwilke - bo musze zrobic obiadek ... wiecie dziś zlapaalm strasznego doła ... tak okropnego ze zaczelam szukac w necie informacji ... o adopcji - jakie warunki trzeba spelnic i takie tam ... w pracy byłam sama ... jedna kolezanka na urlopie ..druga na zwolnieniu - pewnie juz do końca ciąży ... i tak przeraźliwy smutek chwycił mnie za serce - pierwszy raz sie tak rozkleilam ... teraz jestem w domku i płacze - ze nigdy nie zajde w ciaże - nie wiem co to za humory mnie dopadły - jak przyjdzie maz to pewnie dostanę reprymędę - za te smuty ... spadam kochane - zajrze później ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity tak nie wolno, nie zamartwiaj sie, spójrz na tablekę Dianka też długo próbowała i w końcu się udało, Tobie też się uda i nam wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiii
trinity dokładnie nie masz co się tak dołowac napewno wszystko bedzie ok nawet się nie obejrzysz a tu już będzie ciąża nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×