Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Gość 1on1
ale ja pisalem ze nie jestem ideałem !! takich facetów nie ma i napewno Wy tez byście takich nie chciały bo mysle że to straszna monotonia i czasami chyba by sie robiło mdło !! a co do wczorajszych wypowiedzi to pisałem to tak jak ja to czułem rozumiałem i robie a jak mnie skrytykowali ich pogląd ! cóz każdy może mieć swoje zdanie ! co ja zrobie ze taki jestem ! a ze czasami ktos tak to odbiera ! ja wcale nie uważam że te odpowiedzi takie były ! dla mnie były normalne ! pisałem że każdy ma jakś schize ;) mimo że łaczy nas solidarnność plemników to może facet faceta czasami nie rozumie, cóż wszystko jeszcze przed nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satinelle- niezle niezle- czekam na odp 1on1- odpowiedz super zwlaszcza ze jest mi smutno- i chcialabym zeby mnie ktos pocieszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
Witam serdecznie wszystkie Szanowne Panie 🌻, czyli róża dla każdej pani ode mnie na powitanie zechcijcie przyjąć i podejżewająć iż serial ulubiony teraz oglądacie nie chcę przeszkadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
Cześć rusałka83 , niedawno wróciłem z pracy , tak poza tym jest OKi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Rusałko...same właciwe odpowiedzi:D Mam trzy refleksje a) 1on1 wie co chcemy usłyszeć bo doświadczenie go nauczyło:D b) 1on1 wie co chcemy usłyszeć bo jest kobietą c) 1on1 jest fajnym facetem...ale naprawdę...tylko kilku fajnych w życiu poznałam...więc sama nie wiem;) Ach....i jeszcze jedna refleksja.....Rusałko...1on1 to "wirtualny chłopak katasi"....od wczoraj bodajże...hihihi:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
Witaj Katasia 🌻 dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal jest afera--> dziekuje:) wlasnie widzialam ze wszystkim obecnym paniom sie dostalo kwiatka i sie troszke ballam ze sie nie zalapie;) ale udalo sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
satinelle Ciebie chciałbym przywitać bardzo czule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
jestem chopem z krwi i kości moje Panie !! Chciałbym sie przywitać i powiedzieć koim Pania że miło Was widzieć :) bede za pół godziny no może troszeczke dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
Pozwólcie Szanowne Panie, że dzisiaj ja zacznę od pytania :) czy możecie mnie wytłumaczyć, dlaczego kobiety nie używają szminki do ust, młode kobiety zupełnie , czy taka jest moda ? Właśnie uważam, że usta kobiece podkreślają Waszą magię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez znikne na chwilke (ale sama a nie z 1on1). wlasnie wrocilam z hiszpanskiego i musze sie troszke ogarnac:) umowmy sie na 21;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satinelle ja tylko napisalam ze chcialabym zeby mnie ktos p ocieszyl:P Witaj Katasia?? Co slychac?? Fajnie jest sie tak spotykac hmmm prawie jak w knajpie ze znajomymi:-) A co do 1on1- mnie tez wydaje sie nie prawdziwy ale mozemy sie mile rozczarowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
no co ma sie rozebrac żebyście uwierzyły :) oj katasia a czemu nie ze mna znikasz na kwile ?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byla wiadomosc dla wszystkich;) a juz my wiemy co sie bedzie dzialo przez te pol godzinki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal jest afera- ja nie uzywam bo...... jestem wstretna palaczka wiec i tak sie to mija z celem:-( rzucic czas rzucic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
;) potwierdzam oficjalna wersje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
rusałka83 powiedz proszę, jak zaczęłaś to palenie , w jakich okolicznościach to było , długo już kopcisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh jak zaczelam nawet nie pamietam. W czwartej klasie liceum czyli 6 lat temu z poltora roczna przerwwa:-( wiem wiem nie krzyczcie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
Katasia życzę, wyglądaj fantastycznie przez cały wieczór , jak długo uczysz się hiszpańskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
rusałka83 przed maturą byłaś ? co teraz porabiasz , studiujesz , czy pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiuje na 5 roku. Hmmm na poczatku 4 klasy wiec ciezko to nazwac stresem maturalnym; razcej glupota; jakies wielkei problemy z perspektywy czasu malenkie i tak sie zaczelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×