Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Gość 1on1
jesień idzie !! i co ja tak sam w domu bede siedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
dobranoc sentille !! kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
Jeszcze nie śpię , jak widzisz gostkowi już tostesteron czaszkę rozwala , czy chcesz pomóc gostkowi , czy odpuszczasz już sobie ? Decyzja należy do Ciebie kobieto z WINNICY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
afera ty sie nie bój o mój testosteron i dekiel ;) hahahaha trzymaj sie ramy ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
jakby sie kto pytał to my tylko rozmawialiśmy na różne tematy ! na które i tak przeważnie znaliśmy odpowiedz ale nie zaskodziło spytać a może ktoś wysunołby teorie lepsza od teorii względnosci :) w koncu na każde pytanie jest jakaś odpowiedz ! a ze magików i myslicieli mamy wielu to i teorii też bysmy posłuchali róznych :) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal jest afera--> masz chyba bardzo silnie rozbudowane poczucie niezależności...odzywasz się tylko wtedy kiedy chcesz....czyli nigdy....kiedy akurat ktoś chce byś się odezwał;) Mówisz coś o tajemnicy i prowadzeniu gry...że ktoś się komuś daje podejść....Siedzisz i myślisz:) Nie ufasz kobietom?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
hej satinelle już z lekka padnięty jestem ale odpowiem na prowokację , ufam kobietom , szanuję kobiety i wiem jedno , kobiety w ostatnich stuleciach bardzo stały się nowoczesne , niezależne na maxa , bardzo kobiety są wykształcone ale nie są dowartościowane w życiu i dlatego szerzy się feminizm u kobiet, natomiast my faceci zatrzymaliśmy się z rozwojem w XIII wieku za czasów Mieszka I i czy nadal chcecie się kobiety z nami facetami zadawać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety..ale chcemy:) No tak to już jest....super być kobietą...ale tylko przy facecie ma to sens..stąd te wszystkie rozpaczliwe topiki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
satinelle chciałem wyczekać aby ludziska poszli spać i teraz chciałbym pogawędzić z Tobą , powiedz proszę dlaczego facet jest tak ważny dla kobiety skoro kobieta potrafi sobie świetnie w życiu poradzić sama , czy chodzi o opinię publiczną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal jest afera---> myslałam, że poszedłeś spać;) A to o co pytasz.....to zupełnie nie tak:) Ludzie to zwierzeta emocjonalne....w tym tkwi nasza słabość i wielkość zarazem...no i odpowiedź na Twoje pytanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wszyscy zapracowani:) ja nie mam za duzo roboty wiec sie troszke ucze;) mam dzisiaj sprawdzian z hiszpanskiego:D trzymajcie kciuki za mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
witaj rusałko !! za jakiś czas bede :) tzn. podpisze liste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
a beda dziś jakieś pytania czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
mysle że zrobilibysmy to co lubi na co ma ochote, napewno chciałbym ja wesprzeć silnym ramieniem :) jeżeli nie miałaby ochoty na nic bo nie i tak bywa starałbym sie zrobić wszystko żeby przestała tak o tym intensywnie mysleć ! nie zostawiłbym jej samej ! dzialał bym w koncu ta druga połówka musi sie na cos czasami przydać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1on1...to teraz moje pytanie...uważaj bo będzie trudne:P Wczoraj chłopaki...znaczy Kornik i Afera....trochę cię skrytykowali, zarzucając \"idealność\"...czyli coś co nie istnieje.......jak byś na to odpowiedzial?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×