Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Gość 1on1
a jak pokazaujecie do Was Panie że ten facet mi sie podoba tego lubie a ztym poszłabym do łózka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
a może za bardzo idealnego szukasz czy wogole nie było jakoś okazji z nimi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
korzysci musza płynąc w dwie strony !! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
do nastepnego razu kornik na castingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
dobranoc katasiu załozycielko kółka rózancowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
Skoro już sobie życzycie kolorowych snóóóóóóóóóóóóóóf to ja też po dżentelmeńsku się pożegnam i życzę Wam wielu fajnych snóóóóóóóóóóóóf erotycznych i sobie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
satinelle dobrze odpowiadasz ! chodzi mi tak załóżmy jesteś wolna szukasz faceta podoba Ci sie np. kolega z pracy jakie sygnały mu bedziesz wysyłała zeby w koncu zorientował sie sie że jesteś nim zainteresowana ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadajesz bardzo konkretne pytania....wnioskuję, że czekasz na takie właśnie znaki ze strony tej swojej koleżanki;) No cóz....albo się nie doczekasz, albo pomylisz sympatię i uprzejmosć z owymi \"znakami\";) Bo widzisz...jeśli ona bedzie chciała, żebyś ją adorował...to nie bedziesz musiał pytać o sygnały....po prostu...nie nie ma szans by ich nie zauważyć;) To proste.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
to akurat nie przekładam na ta akurat kolezanke poniewaz chodzi mi o to że ja pracuje prawie z samymi kobietami w róznym wieku ale zawsze to moge byc mądrzejszy :) i czytać z gestów chodz myśle że juz całkiem nieżle mi to wychodzi :) a co do koleżanki to wiesz bede soba fajnie by było wygrać bo smak wygranej jest najlepszy jak to mówią niech wygra lepszy tylko że ja staruje maluchem a on jedzie juz ferrari :) tak ogólnie sie pytam bo czasami koleżanki chca być miłe inne mniej a inne moze coś chca ot i tak poprostu jestem ciekaw ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
a do kogo to było ! czy to forum dla jakis kochajacych inaczej ? wróc i przeczytaj i przyjdz jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasadniczo to pytasz o niewłaściwe rzeczy:D Prosisz o regułe....jakąś receptę na płeć żeńską.....a to przecież zależy od temperamentu, stopnia zażyłości...ba! nawet humoru danego dnia:) To ruletka....mozna się uśmiechać, prężyć...i takie tam...tyle, że to nie musi nic znaczyć:) nie nauczysz się kobiet dzięki technice gestów....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
hahahaha !! pojechałeś !! siur że tak tomek masz racje !! powinienieś być w przyjaciółce psychoanalitykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
dobrze mowisz nie chce tego zaszyfladkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
ja wiem że kobiete tak do knca to nikt nie rozgryzie !!Wy chyba same tez nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
i doslismy do wniosku że na nic nie ma wzoru !! najlepiej sie przekonać na własnej skórze jak to jest !! a szkoda choć może z drugiej strony było by to strasznie nudne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że nie ma wzoru...o to chodzi;) Chyba, że.....Ty pytasz o coś w stylu \"tańca godowego\"...bo to już zupełnie inna historia:P:P[terminologia czysto biologiczna...używam jej wyłącznie w celu zaklasyfikowania zjawiska;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
a to ja w niej takiej terminologii byłem chowany !! ja mam teraz taniec godowy :) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
odpuszczam bo beret wisi mi już nad klawiatura i wypisuje głupoty !! a testosteron wali mi po deklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×