Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

ale nie mam zadnego i nigdy nie mialam bo mieszkam w bloku:) jak bede miala dom z ogrodkiem to piesek bedzie:) a moze dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
patenta na podryw jezeli chodzi txt to nie mam bo to tak jakby sie wiersza nauczyć na pamieć a w razie jkaiegoś zmieszania mozna go zapomnieć a czasami jest cięzko improwizować ! co do zazdrości to z autopsji wiem tak ja nie prowokuje jakiś tam sytuacji i tez sobie tego nie życze, rozmowy owszem tance itd tylko żeby pózniej przyjść dac buziaka i bedzie ok ! zazdrośc jest chora ! ja czasami tez z kolegami musze wyjsc gdzieś do pub na meską wodke i jej też tego nie zabraniam ! trzeba sobie ufać ! ale jak widze jak jakis kolo obejmuje moja girl a ona sie nie broni to mnie trzesie :) wszystko w granicach dobrego smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
czekaj do zakonczenia testu !! ale miło ! buziak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh:D No nie osmieliłabym się wejść w drogę....naszej załozycielce....ale gdyby nie to....to bylby mój:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
prosze o jeszcze ! tutaj anonimowo moge Wam pisac rawde i tylko rawde !! dobrze ze to doceniacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
jak mam napewno wady ! ale takie poglady mam ! rzekłbym inaczej życie mnie tego nauczyło miałem kiedys dwie partnerki starsze od siebie i to ich zasługa ! chyle czoło do dziś przed nimi :) wiecie o co mi chodzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze.....to ja jeszcze zapytam o preferencje...jakie kobiety lubisz? :D Miała być prawda i tylko prawda...pisz wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satinelle--> czy ty sie przygotowalas do tego??? kornik--> co chciales napisac?? nikt cie nie posadzi o zazdrosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katasia...nie....no co Ty:D Mam dziś dobry dzień;) [chciałam napisać \"płodny\"....ale to byłoby semantyczne nadużycie]:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobhrze ze tu wstpailas;) przemaglujemy tych facetow, dowiemy sie o nich wszystkiego a potem ... na podryw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornik--> NIE SPIJ!!!!!!!!!!!!!!! 1on1-->TY TEZ!!!!!!!!!!!!!!!!! jest tu jeszcze ktos oprocz tych dwoch panow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
moja kobieta musi umieć słuchac, fajnie by było jakby lubiła góry (wspólne wyjzady ach...) poniewaz uprawiam treking i łazikowanie po górach to moja pasja i takie tam różne, z racji tego że mam wyzsze wykształcenie i iloraz intel.mój to 130 to mysle że mogła by miec wiekszy i chciałbym zeby też miała jakąś pasje bo fajnie by było przy kolacji a pózniej wieczorkiem w obiecjach poopowiadac sobie co nieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
powiem Wam moje kochane Panie że najlepiej sie podocierać bo wtedy wszystko wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o 1on1 że jest zbyt idealny... fikcja internetowa czy rzeczywistość ;) a co do preferencji to nie mam i nigdy nie miałem takowych, to się wie to się czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
no własnie lubie konkurencje !! :) budzta sie chopy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornik--> wiaodmo ze zycie weryfikuje nasze idealy:) ale jakies chyba masz:) nie mowie o wygladzie ale charakter:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velvet2006
Nie znasz dnia ani godziny kiedy napadną Cię te słynne motylki w brzuszku!! Po prostu idź przez życie z uśmiechem to naprawde pomaga i nie staraj się robić nic na siłę!Mnie motylki złapały jak miałam 27 lat i jestem szczęśliwie zakochana czego i Tobie życzę z całego serca;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katasia......moja lojalność względem Ciebie musiałabym zmaleć...gdyby on był faktycznie taki idealny;) 1on1...a może Ty kobietą jestes?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×