Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

co ty tam widzisz;) juz dawno zjedzone:D teraz bym zjadla czekoladke AERO czy jakos tak, mietowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA*****
Do Kornika79 Ja też się boję rantkować z poznanymi przez internet mężczyznami, ale powiedz gdzie można poznac fajnego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) do kika... a czy ja napisalem że się boje ? ;) a z tymi facetami to jest jedna wielka loteria tu jak i w rzeczywistości :) :* dla narzeczonej 🌼 dla Kasi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) do kika... a czy ja napisalem że się boje ? ;) a z tymi facetami to jest jedna wielka loteria tu jak i w rzeczywistości :) :* dla narzeczonej 🌼 dla Kasi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniątko wróciło:D Witaj....poł dnia dziś musiałam odpierać zarzuty odnośnie trwałości naszego uczucia;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zazdroszczą niebywale....już chcieli mącić wodę w tym spokojnym strumyku;) Ale nie dałam im tej satysfakcji....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu moja narzeczona ;) najlepszy,naj piękniejszy, naj inteligentniejszy kwiat na polskiej ziemi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No istny kwiat...paproci bym rzekła.....gdyby nie fakt, iż paprocie kwitną jedynie w baśniach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty robiłeś na tym polu?:D Myslałam, że uczysz w czymś budowlanym...a tu proszę.....podstawy rolnictwa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.....to prawie tak jakby wykopywali fundamenty....tylko w drugą stronę??:P:P;) A jak oni pracowali...to Ty w tym czasie......?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naganialem ich do pracy, wstawilem kilka jedynek, bylem z wizyta u dyrektora no i pilnowalem zeby pracowali i krzywdy sobie nie zrobili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniś....jaki Ty jesteś profesorski;) I zapewne przez cały dzień myślaleś o swojej rudej narzeczonej, nieprawdaż?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm w przerwie tak, całe 30 minut.... only o Twych rudo/miedzianych włosach... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko 30 minut?:D Ech...no cóz...Ci współcześni mężczyźni bardzo ekonomicznie podchodzą do tęsknoty:P Zadowolę się i tym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w drodze do domu... tylko o Tobie... nie mogłem się doczekać jak znowu zobacze te Twoje literki ;) A gdzie nasza drużka Kasia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby moje literki były takie kuszące?;) Kasieńka wkrótce powinna się zjawić...dziś pracowała do 17.....wiec dajmu jej czas na obiadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Korniś....dziś zupełnie bezproduktywnie .....nie zrobiłam niczego pozytecznego.....może jutro będzie z tym lepiej:D Generalnie czytałam, jadłam i pytlowałam z Kasią na gg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×