Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Gość zmęczona
ludzie poradzcie jak znaleść faceta po 6 latach bardzo trudnego związku jak ponownie zaufać mężczyżnie bo mineły 4 lata a ja ciągle się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect4u
Polecam zatem Polskie linie Lot.Gdy urocza stewardessa zapyta sie na co masz ochote to popros o whiski z cola i piwo do popicia.Mysle ze przestaniesz sie bac a wrecz pasazerowie beda mogli wysluchac recitalu wszelkich przebojow piesni biesiadnej a pilot skieruje samolot prosto do Hollywood...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona-aż tak bardzo zostałaś zraniona ? Tu się nie da nic poradzić, to siedzi w Tobie w środku sama musisz najpierw sie \"odblokować\"... Może znalezienie odpowiedniego faceta by pomogło? hmm ale gdzie? Każdy ty o to pyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samolot odpada:D moze statkiem do ciebie przyplyne:D ale ja mam malo urlopu wiec chyba sie nie oplaca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect4u
Mysle ze praca czeka tutaj na Ciebie wiec mysle ze nie bedziesz musiala wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwiała, ja jestem po prostu niesmiala i małomówna z natury, nie lubie sie nat=rzucac, bo boje sie odrzucenia:( wystarczy, pozdrawiam, czekoladowych snów zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy spokojnie;) ja nigdzie nie wyjezdzam:D ja nie znam angielskiego;) ja z mamusia i tatusiem zostaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśmiała to w realu ;) a tu powinnaś pływać jak kaczuszka wypuszczona z wanny na pełne morze.... oczywiście żółta kaczuszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinko, nikt cie nie odrzuci;) najwyzej troszke znowu nadgryzie;) ale to nie boli:D odzywaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect4u
gdzie drwa rabia tam wiory leca.To w koncu chcesz sie trzymac mamusi spodnicy czy poznac mezczyzne Twojego zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu gwiazdeczko gdzie jesteś ? Te papiery są w drugiej szufladzie po prawej stronie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak..już niosę...ale zdaje się, że Ci kandydatka uciekła;) Zatrzasnęłam się w kantorku....musiałam wyskoczyć oknem.....podarłam sobie sweterek...a baunty i tak sobie poszła:P:P Ech te słodycze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupie Ci nowy sweterek :) szalona Olu ;) Więc każdy zadaje po pytaniu dla kokosanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralinka----> ile masz lat i skąd jesteś? [chciałam zapytać o przebyte choroby...ale ponieważ zawsze to robię to teraz postanowiłam wszystkich zaskoczyć:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect4u
Jest tutaj duzo kursow angielskiego ,rowniez bezplatnych .Sa takie za ktore sie dostaje pieniadze jak sie na nie uczeszcza. Jak sie bedzie Tobie nudzilo to polecam fajny zespol Kava42 Jest tam piosenka "Zapalasz mnie" ktora Tobie dedykuje. Trzeba wejsc na strone www.kava42.com lub www.kava42.pl Jest tam mozliwosc wysluchania prawie wszystkich piosenek z plyty tego zespolu .Jest tam rowniez 1 teledysk nagrany tuz przed wystepem Blue Cafe. Wybacz Piekna Katasiu ale bede musial opuscic to forum bo wybieram sie dzisiaj na wroclawski Kabaret Elita ktory przywiozl rowniez ze soba aktora nieKIEPSKIEGO czyli Andrzeja Grabowskiego i dzisiaj i jutro maja wystep w moim miescie. A jezeli chodzi o Ferdynanda to najczesciej padajace jego slowa ktorymi zwraca sie do zony to: Kobieto ,podaj piwo. P.s.Czy Katasia to skrot od Kasia i Asia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że narzeczona wykorzystała dwa głosy, hmm czyli swój i stańczyka :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect4u
To w koncu chcessz byc z mezczyzna Twojego zycia czy z mamusia? W razie czego to do Kanady mozna sprowadzaqxc rodzicow oraz dziadkow zeby dzieci mialy prawdziwe dziecinstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katasia to Kasia;) a Elity i Kiepskiego nie znosze ale mimo to zycze ci udanej zabawy:) PS. Niedawno byli w moim Zielonym Miescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje pytanie brzmi... dlaczego nie odpowiedziałaś na wyżej naszkrobane pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect4u
A czy moze mowi Ci cos nazwisko Andrzej Waligorski i nagroda Andrzeja na Wroclawskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej? Wyglada na to ze nigdy nie slyszalas jak przychodzil Pan Administrator do Dziamdziaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×