Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

ok:) ale to dopiero po powrocie do domu,bo musze już zamykać te cuda techniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.....no tak:D wszyscy ponsimy konsekwencje swoich wyborow.....:D:P Ależ mnie dziś wszystko wkurza.......RATUJCIE......:D Może kozlek lekarski...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kasiu...kwitnie...właśnie będziemy się bić:P To znaczy...Korniś nadstawia uszu......ja mu je bolesnie nacieram.....a potem on będzie płakal:P Faktycznie.....rozkwit zwizku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytać też ale i pisać trzeba Kasiu ;) Więc jak to z tym kozłem było? Lekiem na całe zło ? czyli nas ? :D hmm a my przecież taaacy kochani jesteśmy... ała zostaw moje uszy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki kozel/koziol;-) ja nie wiem o co chodzi:-) co ty mi Olu wciskasz?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyrywaj się Korniś.....ałłł.....no przestań mnie drapać, co Ty kot?:P Nie....nie możemy o tym porozmawiać...już rozmawialiśmy....i skończ machać nogami....stój spokojnie..:P Boli bo musi..ot, życie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamy!!!!! A na jednej połyskuję brylant......zapominalski człowieku...toteż ją oszczedzam...żeby prezentował się pięknie do późnej starości:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOrnik..........................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze kombinujesz Korniś......ale jeszcze byś mógł coś miłego dodać:D Że piękna...czy że coś...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×