Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

do Stańczyka... Aby znaleźć miłość, nie pukaj do każdych drzwi. Gdy przyjdzie twoja godzina, sama wejdzie do twego domu, w twe życie, do twego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie czy ja mam co chwile Was prosic o pisanie ? hmm... ta dzisiejsza młodzież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyśliłam się po tym tekście do stańczyka...coś w tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się... :) tak jak pisałaś, jedno zdjęcie kilka ciekawych rozmów jeszcze nic nam nie mówią... życie pokaże :) ale nic na siłe, im bardzij miłości sie szuka tym gorzej ją znaleźć... sama nas odnajdzie :) oczywiscie troszke trzeba jej pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt,ze nie można siedzieć z załozonymi rękami i czekać,aż coś się wydarzy w naszym życiu:) szczęściu trzeba trochę pomóc;) a co do poznawania ludzi przez internet to po prostu trzeba być ostrożnym i mocno trzymać wyobraźnie za uszywke;) choc przyznam,że to bardzo trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czy ja wiem ? co w tym trudnego, ciężkiego ? Po to mamy wyobraźnie ;) a co do ostrożności to trzeba strasznie uważać, szczególnie kobiety powinny... ;) Stanczyku sam siebie nie możesz być pewien w 100 % więc za kogoś nie ręcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intuicja też się liczy i nie twierdze,że ona nie jest w porządku. Chodzi mi o cos innego, może się okazać,ze jest fajna,ale tylko jako kolezanka, bo brakuje tego czegoś co jest bazą uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby kazdy potrafił trzymać wyobraźnie na wodzy, to nie pojawiałyby się później topiki w stylu nieudane spotkania w realu. Przecież każdy tak naprawde za każdym razem liczy po cichu,że może cos z tego będzie...wyobraźnia szaleje a potem smutek... ale co tam!!! zawsz trzeba mieć nadzieje,że będzie ok!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już później... nie zawsze na początku jest to \"coś\"... niekiedy odkrywamy to po jakimś czasie. Jeśli tego czegoś nie ma to nowych znajomości nigdy dość :) a wg mnie nic nie dzieje sie bez przyczyny, i nawet to że tu jesteśmy Ola Kasia Stanczyk Ty i inni co tu zaglądają też ma jakiś cel... może dowiemy sie po latach jaki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Ona Tobie sie nie spodoba? ;) wyluzuj i ciesz sie chwilą z nią spędzoną :) reszta sama przyjdzie, im wiecej sie martwisz i starasz tym gorzej może wyjść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stańczyku najlepiej ustaw sobie pomarańczowe światło przed spotkaniem,a potem zobaczysz na jakie zmienisz: albo czerwone, albo zielone;) zlocik szykujecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ciesz się z poznawania nowych ludzi, bo wszystko przecież w naszym życiu dzieje się po coś...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tu na kafe poznałem parę ciekawych osób :) i bardzo sie z tego ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kafe podczytuje od dawna dawna...ale dopiero w tym tygodniu zdenerwowała mnie jedna wwypowiedź...i sie dopisałam pod nią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja hmm... przez przypadek z nudów... chciałem pogadać, nie miałem z kim i tak tu kliknąłem tam kliknąłem i znalazłem sie na forum kaffe... jak długo tu jestem nie pamiętam :) i bywam ru raczej okresowo, teraz jestem za jakiś czas znowu mnie nie bedzie... ;) różnie to ze mną bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×