Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

yyy nie no yyy no ale żeby tak przy wszystkich i w ogóle i no co ja to miałem napisać tu jeszcze... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było silniejsze ode mnie;-) musiałam to wyznać;-) ale co?? ja sie tego nie wstydzę:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcza wszystkie fanki mi wypłoszyłaś :P wiem pełnia... zrobiłaś to pod wpływam chwili :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, dobra to se idę ;-( może pozostałe fanki wrócą ... hlip hlip hlip ... a swoją drogą to jakoś dużo ich nie było;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... przyczajony tygrys ukryty smok... ;) zresztą i tak nie byłem w ich typie... hlip- hlip hlip :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh mimo wszystko Cie lubię i dlatego powiem ci ze coś ci na zębach zostało;-) mi to na szpinak wygląda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neeee tą trzymam na noc poślubną... kufa to nigdy jej nie zjem ? korniki mi jom wpiepszom :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam;-) czy jak ktoś słucha muzyki klasycznej to nie jest z nim dobrze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam padam padam ;) i tym optymistycznym akcentem zegnam się z hmm ino Kasia został więc z Tobą Kasiu ;) spokojnych snów... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och ja się zagadałam z pewnym demonem z przeszłości;-) ale już się żegnam z Toba Korniku;-) a Leszek chyba zmarł z nudów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) zaczęły się studia, skończył się czas wolny. Odpowiadam na pytanie Kornika: owszem, aby dostac się na wzornictwo należy miec uzdolnienia plastyczne, ja także klasyfikuję się do tych osób chociaż bez przesady. Malarze wybierają ASP:) Pozdrawiam wszystkich na forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pushupek
mam do was takie pytanie bo tak się dzisiaj zastanawiałem jak to jest że uważacie że z sexem nie należy czekac do śluby tzn uważane jest to za staroświeckie a boicie się zagada pierwsze do faceta mamy 21 wiek jak wam się ktoś podoba to działajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×