Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Jak ja mam znalezc faceta??? Nie lubie za bardzo wychodzic z domku. Czasami bywam w pubach ale jakos nikt mnie nie zaczepia a i ja nie mam smialosci do podrywania;) Na imprezkach tez rzadko bywam ... A w internet przestalam wierzyc :/ Chyba nie mam szans na milosc buuuuuu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sei rozplaczesz to na pewneo znajdziesz;);) wyjdz gdzies jak najczesciej i napewno sie sam znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia89
mam ten sam problem:( zakochana jestem po uszy :( ale nieśmiałość zawsze bierze górę:( mimo, że chodzimy do tej samej klasy... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, wychodze z domu i co???? mam zaczepiac facetow na ulicy??? w pubie tez jakos nikt sie do mnie nie dosiada ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagajaca jak zwykle
marudzisz, tez bys sie wziela za jakies podrywy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze jakies sposoby:> a tak w ogole to cos czuje ze staropanienstwo jest mi pisane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagajaca jak zwykle
a to niby kobiey decyduja o przebiegu podrywu :O w przypadku kobiet to wystraczy sie pousmiechac do faceta w pubie czy gdzie tam chcesz i jesli to zauwazy, spodobasz sie to chyba nie problem zadzialas. Poza tym, nie wiem czemu, ale kobiety dosyc rzadko sie usmiechaja tak poprostu, badz chociazby pierwsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagajaca jak zwykle
nie szpieguj :O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie nie w domku
na imprezie tez mimo wszytko srednio, bo bedziesz miala mine złaknonregołowcy, a to odstrasza, Najlepiej przypadkiem, mimochodem, Ja faceta zycia poznalam na ulicy - kulturalnie wyjasniał mi jaK znalężc droge . Wystawy, muzea, kursy jezykowe,biblioteka,w urzedzie nawet ( pytasz o cos kogos) , w pociagu, na wycieczkach, w roznych organizacjach, wolontariatach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej Katasia
Znasz zapewne powiedzenie, że kobieta wybiera faceta, więc co Tobie szkodzi uśmiechnąć się do faceta , pogawędzić w pubie i wybrać tego, który na Twój uśmiech zasługuje :) Uśmiecham się do Ciebie :) i pozdrawiam , ANONIM p.s. skąd pochodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dzisiaj
rozstalam sie z facetem z ktorym bylam 2 lata. Powinno sie to stac dawno. Zero uczuc etc/ Ale teraz martwie sie ze bede sama. gdzie kogospoznac. W pubie? na dyskotece? nie wierze zeby takie znajomosci mialy przyszlosc.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dzisiaj
chyba tak:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj Stanczyk:> ja sie z toba bardzo chetnie podziele wzrostem:) Moge ci oddac cale 7 cm:) 175 mi zostanie i bedzie w sam raz;) a tak w ogole to czesc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×