Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Błehehehe...Katasia---> on jest słodki.....jeśli masz ochotę na cukierka to nie daj się zbyt długo prosić:D W końcu po co wystawać po kosciołem...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykk27
wiecie co uciekam ,jakos nie czuje zeby mnie ktos tutaj sluchal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykk27
milo bylo i udanych lowow wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykk27
czytam co piszecie bo jakos dziwcnie mnie ten temat zainteresowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykk27
ja nie lubie przyjmowac kwiatow od kobiet ,a tak naprawde nigdy nie dostalem ---------wszyscy maja ten sam problemn druga polowa ,wyjscie do kina .W momenice kiedy ona juz jest to juz sie nie zabiega tak o jej wzgledy jak na poczatku ,zaczynaja sie klamstwa kretactwa ,koledzy i co tylko -jak braknie to problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykk27
moim zdaniem kobieta ma zdecydowanie latwiej poznac faceta ,tylko musi rozszyfrowac faceta ,jaki on jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykk27
czemu powiem ci ,mialem dziewczyne nie bylo dobrze bo sam do tego darzylem jak sie teraz zastanowie ,a teraz jak jej nie ma to mi sie przykro robi ze tak postapilem ze ja odrzucilem od siebie ,myslalem ze znajde lepsza ladniejsza mila i czula ,ale to jest bzdura jak sie ma kogos na kim ci zalezy to nie wolno ---jej opuszczac i oszukiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Kobieta ma łatwiej poznać faceta ale takiego chętnego do współżycia natomiast do związku to chyba ma trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> krzyk27 teraz to mnie zalamales:> zalujesz ze ja rzuciles bo lepszej nie znalazles????? myslalam ze zalujesz bo fajna babeczka z niej byla:P a ty chciales z nia byc z braku laku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ma trudniej
jak chodzi o podryw. Moze sie spotkac z roznymi nie przychylnymi reakcjami: może byc postrzegana jako natrętna, narzucajaca sie. W naszym społeczenstwie dalej panuje pewien konserwatyzm w tych sprawach i raczej inicjatywa z tego co widze dalej nalezy do facetów...niestety bo z was łajzy takie niesmiałe i czesto nie potraficie poderwac laski ktora wam sie podoba tylko czaicie sie tak ostroznie i w koncu czesto...nic z tego nie wynika !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykk27
jasne ja podalem przyklad prawie kazdego swojego znajomego i znajomych tych kolegow ,kazdy patrzy jak by tu uciec oderwac sie od rzeczywistosci i posmakowac wolnosci i innej kobiety ------------oczywiscie sa wyjatki ale na to na palcach moge liczyc wsrod swoich znajomych -------malo tego nie kazdy jest otwarty i wylewny wiec moze byc tak ze ten porzadny tez sie okaze draniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczuś---> ja lece na glowę niestety:( A niewielu mądrych na świecie:( I nie jest to tylko gadanie....nie wiem co Ty masz z tym wzrostem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×