Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Gość nadal jest afera
satinelle jestem na tym UNIWERSYTECIE , czy masz ochotę pogawędzić ze mną ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę kopnąć Stańczyka? Proszę pozwólcie bo już nie mogę wytrzymać tego biadolenia !!!!!!!! wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej internecik szwankuje. Myslalam ze moze maly casting zrobimy hehe bylo by zabawnie ale widze ze panowie tez zainteresowani tematem, witam serdecznie wszystckich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi śmiech rozpaczy.... no Ty to już nawet wiatrak nie jesteś... phi jaki Uniwersytet? Stare jest piękne... czy jakoś to inaczej było... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie:> zostawic na chwile faceta to nie dosc ze kwiaty nie czekaja na mnie to jeszcze widze ze zostaly przeznaczone dla innej:> ale satinelle, dzieki za solidarnosc:> a faceci juz tacy sa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno rusałki
są najfajniejsze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanczyk Twoja teoria jest dobr aale nie do konca. Chce zyzeszego od siebie. No tak zeby czasem moc zalozyc buty na obcasie:P ja mam 167 - malutka jestem buuu ale podobno male jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
rusałka83 są faceci i faceci którzy chcą założyć i mieć własną wspaniałą rodzinę :) temat zaczyna się dopiero rozkręcać , nareszcie brak podszywachy , czyżby sprawa moderatorki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornik--> tak to było własnie tak...stare jest piękne...małe jest jak wino...a niskie obserwuje świat z lotu ptaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w to wierze ze tacy sa, nawet jeszcze niedawno wydawalo mi sie ze z takim jestem:-( dom dzieci i pies- szczyt marzen. Ale nie zawsze sie spelniaja. Ale jesli jest ktos taki to chetnie poznam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
kornik79 czy mam przypomnieć Twoje słowa z początku naszej dyskusji - do jakiego wieku chcesz zostać wiatrakiem , ile mówiłeś do 40 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no!!! a teraz powiedz nam Korniczku gdzie mozna spotkac fajnych facetow:) bo cos odbiegamy od tematu:) temat wzrostu mamy w innych miejscach tego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
kornik79 w kurniku mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satinelle--> nie wiem czy jest sie czym dzielic;) bo to moze jakis KURDUPELEK;P (pozdrawiam stanczyka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie powrocmy do tematu; jakis pomysl???Mezczyzni gdzie spedzacie swoj wolny czas, oprocz kafeterii oczywiscie:P moze byc meczyk tez z checia pojde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×