Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeno
no to pewnie też taka przy kości trochu jesteś;), no więc może być ciężko z 1.82 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jako szefowa topicu powinnaś coś wymyślić ;) a znając życie są tu osoby totalnie rozrzucone po Polsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowa szefową ... ale ja wlasnie szukam pomocy i nie wiem co tu wykombinowac;) wiec co, pomożecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
help pomocy... nie zostawiajcie mnie tu samego... No wiesz po całym dniu pracy tak mnie męczyć... ;) nadal myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze podam moj typ faceta? moze taka droga eliminacji bedziemy wybierac miejsca gdzie takiego kogos spotkac? lat 25-30 chociaz pewnie wszysyc ciekawi zajeci:-( wysoki inteligentny z poczuciem humoru:-( Cholera wszyscy mowia ze jestem ladna i madra hahah choc nie zawsze zreszta co sie tu chwalic bede- ale uraz jest wielki:-( stracilam przez faceta poczucie wlasnej wartosci:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Facetowi najłatwiej znaleźć/wyłowić jakąś kobietę w miejscach gdzie one przebywają stadnie tzn. w pobliżu akademików, liceum (zależnie od wieku), uczelni żeńskich (hum), na przystankach autobusowych (w odpowiednich porach), hipermarkety, w pobliżu kościoła, net. A kobietom to za bardzo nie wiem, chyba ten sam schemat znaczy wykorzystywanie deficytu płci przeciwnej i regularne przebywanie w takich miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusałko coś masz mało tych wymagań ;) hmm do jutra ? ok ;) ale jakieś pół na pół poproszę... albo tel. do przyjaciela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusałko, ideały to piekna rzecz, tylko ta siodma gora i siodma rzeka cholernie daleko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniczku, wierze w ciebie:) nie potrzebujesz zadnych pomocy;) A poprzedniego faceta poznalam przez ... internet;) ale chyba wole poznac kogos w realu (moze byc w Biedronce;)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej Katasia
i inne obiety, czy macie jakąś metodę opracowaną na poderwanie faceta, czy tylko bierność jest z Waszej strony i czekanie na WIDMO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w biedroncew to można na jakiś zepsuty, przeterminowany model trafić... ;) lepiej Media Markt... nie dla.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miala wypróbowany sposob to byc wlasnie podrywala a nie siedziala na forum;) a tak naprawde to jestem niesmiala osoba i nie umiem podrywac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata----
ja juz tylko na internet licze;/// bo gdzie indziej??? :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katasia, zrób sobie profil na ILove - tylko nie za bardzo desperacki - zaraz się ktoś z okolicy znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe.....zobaczcie jakże to brzmi.......to jak wołanie o laskę \"Błagam...zaczep mnie książe z bajki...proszę...stoję tu i czekam wymachując warkoczem.....usta mi płoną do romantycznych pocałunków....tylko.....mnie zaczep.....masz 4 opcje :1) na przystanku 2) pod kościołem 3) w Media Markt - jakiś znajdę...4) w necie...bo jeśli nie tu to gdzie?\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×