Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

eee juz mialam;) i jakos nikt ciekawy sie nie czepil yyyyy nie zaczepil;) ale Ty Kornik jak chcesz to zaczepiaj:P ja sie nie boje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
----------->może pomogę Bo to był schemat dla facetów. W takich miejscach jest nadmiar kobiet. Natomiast dla kobiet to nie wiem gdzie dokładnie, część może się pokrywać. Z tym że panie mają odrobinę gorzej, gdyż zdecydowana większosć boi się wyjść z inicjatywą do faceta. A czekając na inicjatywę pana trafia się na osobniki nieodpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykk27
dokladnie sam jestem zywym przykladem nie potrafie podejsc do dziewczyny ,ktora mnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu czekają kobiety na zaczepki więc próbuj, tu nikt Cię nie widzi... nie ma więc i wstydu ;) hej sokoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykk27
zawsze czekam na gest jaki kolwiek od tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to chyba musi byc jakis sygnal od drugiej strony ze nie ma nic przeciwko rozmowie:) ja kiedys byla odwazniejsza:> i dzieki temu poszlam z fajnym facetem na studiowke:) podeszlam do niego, pogadalismy, zaprosilami było fajnie;) czulam ze moze mu sie podobam ... ale kiedy to bylo ... człowiem mlody to jakis bardziej odwazny ... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej Katasia
Podejść można do kobiety na ulicy i zapytać o byle co , natomiast skończy się szybko ta znajomość , bowiem kobieta odpowie, że czeka na swojego faceta ............... i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykk27
a w jakim jestes wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Stanczyk:) ja znowu jestem za wysoka i czesto widze fajnych niskich facetow ale coz... chyba sie mnie boja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykk27
dokladnie wzrost nie ma tu wiekszego znaczenia nie raz sie widzi pare gdzie dziewczyna jest wyzsza od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej Katasia
Nie marudź w końcu stańczyk , ja mam 167 cm wzrostu i nie marudzę , wysokich kobiet nie zaczepiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykk27
wiecie co rada jest taka ,poprostu troszke odwagii pewnosci siebie ,zarowno kobiety jak i merzczyzni lubia takie cechy --i wiecie co ja mysle ze to jest podstawowy problem przez tory ludzie nie wiarza sie z osobami ktore je naprawde pociagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czekaj, coś taka niecierpliwa... ja nie powiem ile mam wzrostu bo nie dasz się zaCZEPIć... ...czekam na kwiaty od kuriera... takie zaczepne różyczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykk27
boze ale blad zrobilekm przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej Katasia
Nie tak stańczyk , jeżeli jesteś fajnym facetem to tak myślę, że każda kobieta z Tobą porozmawia , nie nastawiasz się raczej, że każda kobieta będzie Twoją parnerką , to jest śmieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykk27
Katasia ja tez mam tyle i mam strasznego dola z tego powodu i mam 179 cm i wiecie co moze i znalazlbym sobie kobiete ,ale jakos czlowiek wybiera analizuje ze chyba w koncu sam zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×