Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Gość stanczyk nie nudz juz tyle
naprawde nikt za bardzo nie chce cie słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
stańczyk , dlaczego jesteś głupszy niż konstytucja przewiduje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykk27
ja mysle ze kobieta ma latwiej wiecie co wystarczy popatrzec na imprezie na faceta przez godzine wsrod kolegow i bedziesz wiedziala co to za facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, jestem cierpliwa:> znikam na pol godzinki (i nie ide na M jak milosc;)) a jak wroce to moze juz beda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykk27
dobra uciekam milego wieczoru ide na inne forum bo wy tylko o tym wzroscie stanczyka ,to niech liliputke znajdzie dla kazdego cos sie znajdzie ,w polsce na jednego faceta przypadaja 3 kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reasumując......najlepiej zacząć od czekania na kwiaty....wgryzania się w cudzy system......a w ostateczność szybkiego zlokalizowania najbliższego przybytku \"nie dla idiotów\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moc jest ze mną... żadna siła mi się nie oprze... w Twoim procesorze już temperatura wzrosła o parę farenhajt-ów... Katasia żałuj że nas opuszczasz... kwiaty pójdą dla innej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
czy można się z Tobą umówić w winnicy satinelle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi pięknie to podsumowałaś... należą się brawa ;) no i kwiaty z widowni... oj pomidor też poleciał... a to niedobraki Ci z tylnich miejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornik---> jak dla innej? Kwiaty dla Katasi...już postanowione...obietnic się dotrzymuje, nie wiedziałeś?:P A o mój procesor badź spokojny...dostał wody z lodem:P Twoje zębiska mu niestraszne...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e e e nie ma tak... ja tu z siebie wychodze a Ty chcesz ot tak wyrwać mega hiper laskę która właśnie depcze winogrona na przepyszne szato-cośtam rocznik 2006*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
satinelle , jakie roczniki preferujesz a jakie uważasz że są po przebiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no, to może ja się chilowo ulotnię ;) i Wam nie będę przeszkadzał... zamieniam się we wzrok.... 8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po przebiegu?:D nie do końca wiem co masz na myśli...ale powiedzmy, że nie nie lubię przedszkolaków, ale Uniwersytet Trzeciego Wieku to już dla mnie przesada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
Co powiesz STAŃCZYK na wzrost 'satinelle' , za wysoka czy powinna płaskie obuwie zakładać przy Tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanczyk....chłopcze....otrząśnij się, co?:D Fakt....mój były chłopak miał jakieś 185....ale nie dlatego nim był, wiesz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciętny
to nieprawda że dziewczyny zakochują się tylko w wysokich!!!! dość tych bredni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×