Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suri

Tutaj sprzedajemy suknie ślubne!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość stinusia
Sukienka została zakupiona w salonie w Gdyni na mój ślub, który odbył się 14 sierpnia. Jestem jej pierwszą właścicielka - posiadam paragon oraz umowę sprzedaży sukni. Suknia jest w rozmiarze 4 (odpowiednik rozmiaru 36), pasuje na kobietkę, która ma 170 cm wzrostu (plus 5 cm obcas). Wymiary: biust 84,5, talia 67, biodra 96. Posiada tren, który można podpiąć. Sukienka wygląda właściwie jak nowa ( odpadło kilka kryształków z gorsetu ), suknia została także wyprana zaraz po ślubie. Nie była używana do żadnej ekstremalnej sesji zdjęciowej ( nie była zamaczana w wodzie, nie tarzałam się w niej w piasku itd..) Jeżeli chodzi o cenę to wygląda to następująco: Sprzedam ją za połowę ceny - cały zestaw kosztował mnie: - suknia: 3590 zł - halka: 250 zł - welon: 150 zł Co łącznie daje kwotę 3990 zł. Sprzedam za 1995 zł Dla zainteresowanych mogę dołączyć do zestawu buty firmy witt (oczywiście także za połowę ceny) w rozmiarze 38. Gratis>>> Stroik do włosów wykonany z kryształków idealnie pasujący do sukni!!! Zdjęcia prześlę na maila Jeżeli znajdzie się jakaś chętna na moją sukienkę to mogę wystawić ją na allegro. Pozdrawiam! Mail: justybu@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda 1985
Sprzedam sukienkę ślubną z bolerkiem rozmiar 42/44 na 170cm wzrostu plus mały obcas 2cm. Sukienka noszona tylko raz nowa ,po praniu chemicznym kupiona w salonie Lavena we Wrocławiu za1900zł. Aktualna cena do uzgodnienia, zdjęcia można obejrzeć na stronie :www.sukienka11.fotosik.pl mój adres asiekk1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anamayaa
Sprzedam oryginalną suknię ukraińskiej projektantki Oksany Mukha. Suknia była szyta na rozmiar 38 (170cm wzrostu + obcas 5cm). Raz Używana. Zdjęcia prześlę mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Mam do sprzedania Suknie Ślubną wraz z bolerkiem, rękawiczkami i stroikiem do włosów rozmiar 34-36. Suknia praktycznie nowa, bo nie robiliśmy wesela. Założona do kościoła i na obiad. Podaje link do allegro http://allegro.pl/suknia-slubna-34-36-nowa-z- bolerkiem-rekawicz-i1342826633.html moje gg 12017315, mail olkaszs@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniuchna85
Witam was mam do sprzedania dwie suknie jedna to suknia amerykańskiej firmy Estelle's jednoczęściowa na osobe wysoka rozm 42 komplet dodatkowo zawiera welon ,szal, diadem, oryginalny pokrowiec cena 550 druga suknia dwuczęściowa roz 38 w komplecie jest welon dwa bolerka , rękawiczki i diadem dodatkowo dodaje gratis suknie doskonałą dla świtkowej cena 350 zdjęcia mogę wysłac na maila zaprasza W obydwóch cenach jest juz koszt przesyłki Osoby zaiteresowane prosze o wiadość na maila bądz na forum Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniuchna85
Przepraszam ale mój @ to: reniuchna85wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary88
witajcie mam do sprzedania suknie szyta na zamowienie sliczna biala z kamyczkami i przecudowna koronkazaplacilam 2300, sprzedam nawet za 600zl do tego welon wzrost 164cm plus obcas 5cm, rozm 38. rzeszów zdjecia wysle na maila naprawde warto suknie jest boska slub mialam 21 sierpnia:wiecej info 663534851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKCH
WITAM, MAM DO SPRZEDANIA SUKNIĘ ŚLUBNĄ MANUELA MOTY MODEL SAMAN. SUKNIA JEST W ROZMIARZE 34, NA SZCZUPŁĄ OSOBĘ. WZROST 179 CM + 5 CM OBCAS. SUKNIE JEST JEDNOCZĘŚCIOWA, W KOLORZE ŚMIETANKOWEJ BIELI, OZDOBIONA KRYSZTAŁKAMI SWAROVSKIEGO. WYKONANA Z DELIKATNEGO TIULU JEDWABNEGO. POSIADA PODPINANY TREN. CENA DO NEGOCJACJI - 2500 ZŁ. ZDJĘCIA MOGĘ PRZESŁAĆ NA E-MAIL PROSZĘ O KONTAKT: eliza116@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_hanna
Suknia Lilea- z kolekcji Chantal Sprzedam suknię ślubną model Chantal M5910 w kolorze śmietany. Suknia kupiona w lipcu 2010 roku w salonie Lilea w Bielsku-Białej. Stan idealny- po północy przbrałam się w inną sukienkę. Przepiękna jednoczęściowa, delikatna, niesamowicie lekka, wygodna i niepowtarzalna. Suknia posiada podpinany na guzik tren. Całość wygląda bardzo elegancko. Suknia wykonana jest z przepięknej tafty zdobionej haftami i kryształkami. Zapinana na zamek. Dzięki fasonowi (połączenie rybki z klasyczną literą A), sukienka pięknie podkreśla biust, talię oraz linię bioder. W komplecie do sukni dołączam halkę oraz satynowe bolerko, Rozmiar: 36/38, Wzrost: 168 cm + 6 cm obcas, Producent: Lilea, Kolor: śmietana (ciemniejsza od czystej bieli i jaśniejsza od ecru ) Możliwość przymiarki sukienki w Bielsku-Białej, a po wcześniejszym uzgodnieniu także w Katowicach, Więcej zdjęć mogę przesłać na maila. Cena 1000zł- do negocjacji. Numer kontaktowy : 698-490-372 lub mail: nowak86@gmail.com Istnieje możliwość dokupienia za niewielką cenę dodatków: butów Ryłko, grzebienia do włosów, kolczyków, bransoletki oraz krawat dla Pana Młodego. Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam suknie ślubną na osobę o wymiarach około 160-162 rozmiar jakiś 40-44. Ma suwak i można wiązać. Dobre rozwiązanie jeżeli pójdzie suwak. Ale to raczej niemożliwe bo jest bardzo solidnie uszyta. Dołoże jeszcze welon, bolerko, biżuterie i buty (rozmiar 39). Cena 1500 zl za wszystko (do negocjacji). Zdjęcia przesle zainteresowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapomniałam - dorzucę diadem do całego zestawu:) Czekam na zainteresowanych pod mailem: annalabuda@tlen.pl. Będe wysyłać zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_R8
Wtam Dziewczyny! Mam do sprzedania piekna suknie slubna amerykanskiej projektantki Maggie Sottero model Marissa, rozmiar 34-36 (na 167cm wzrostu+5cm obcas). Sprzedam tanio, bo zalega mi w szafe :( Jest w idealnym stanie, kupowana w salonie. Mozna ja przymierzyc w Warszawie. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_R8
Wtam Dziewczyny! Mam do sprzedania piekna suknie slubna amerykanskiej projektantki Maggie Sottero model Marissa, rozmiar 34-36 (na 167cm wzrostu+5cm obcas). Sprzedam tanio, bo zalega mi w szafe Jest w idealnym stanie, kupowana w salonie. Mozna ja przymierzyc w Warszawie. Pozdrawiam serdecznie. Kontakt: wovow@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka.kulka
ale okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remi173
Biała suknia ślubna model Kelaz firmy Herms, rozm.36 Używana przez jedną noc. TO TWÓJ NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ W ŻYCIU MUSISZ WYGLĄDAĆ CUDOWNIE!!!! A W TEJ SUKNI ZROBISZ PIORUNUJĄCE WRAŻENEI!!!! Suknia jest biała, jednoczęściowa, w kształcie litery A, góra bogato zdobiona francuską koronką i kryształkami Swarovskiego, platynową nitką . Suknia jest ciekawa i wygodna Suknia jest z tiulu, więc jest lekka i wygodna, pozwala na całkowitą swobodę ruchów, co jest istotne w tańcu. Wzrost 162 cm + 7 cm buty. Do sukni mogę dołożyć: welon, halke, Suknia po profesjonalnym praniu zgodnie z instrukcją. Suknie została zakupinona w Salonie Mody Ślubnej JACQULINE za kwote 2500zł. Jeśli chcesz się poczuć jak księżniczka to jest suknia dla CIEBIE!!! Dla zainteresowanych - prześle wiecej info i zdjęcia.!!! Cena 1000 zł. do negocjacji. Możliwość przymiarki na miejscu woj. lubelskie Kraśnik Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu na maila remi173@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×