Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suri

Tutaj sprzedajemy suknie ślubne!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość bakoma
sprzedam suknię ślubną dla Pani o większym rozmiarze(42/44/46),wzrost 165+9cm obcas suknia jednoczęściowa na szerokich koronkowych ramiączkach, koloru śmietankowego. od spodu tiul,na halce z grubego tiulu. kontakt na maila 91gosia@gmail.com lub gg 6977605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do sprzedania piękną i elegancką suknie hollie z kolekcji Galla. http://allegro.pl/suknia-slubna-hollie-z-kolekcji-gala-gratisy-wawa-i1203620654.html ELEGANCJA I KLASYKA - to właściwe słowa na określenie tej sukni Suknia jest uszyta z tafty jedwabnej (bardzo delikatnej i doskonale układającej się tkaniny) w kolorze IVORY (troszkę ciemniejszy biały) posiada tren, który można podpiąć do sukienki dekolt jest w kształcie litery V, co pięknie uwydatnia i podkreśla biust Jedynym i podkreślającym elegancję elementem ozdobnym jest wysadzany kryształkami Svarowskiego pas oraz ramiączka (zdobione jedynie na plecach), co stanowi bardzo efektowny i delikatny dodatek Suknia ma delikatne marszczenia na dekolcie oraz kilka wychodzących z ozdobnego pasa w dół co powoduje że suknia pięknie się układa i podkreśla talię Istnieje możliwość regulacji ramiączek oraz skrócenia lub zwężenia sukienki, ponieważ nie posiada ona żadnych dodatkowych ozdób Suknia jest na osobę o wzroście 178-182 cm (najlepiej jednak przymierzyć osobiście) Do sukni jako GRATISY dodaję sięgający do ramion welon oraz halkę Dodatkowe zdjęcia przesyłam na adres e-mailowy Zapraszam do przymierzania 7 dni w tygodniu w Warszawie na Ursynowie (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym) Wszelkie pytania bardzo proszę kierować na adres mailowy: renata.wieczorek@damcer.pl lub telefonicznie: 0 600 392 809 begin_of_the_skype_highlighting0 600 392 809end_of_the_skype_highlighting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia07
Sprzedam piękną i delikatną suknię Emmi Mariage z salonu Angel zakupioną za 2400zł.Kolor ecru,rozmiar 38 na wzrost 165 + obcas.Jednoczęściowa na suwak,z podpinanym trenem.Z boku ozdobny kwiat.Góra sukni i dół ze wstawianą koronką w delikatne kwiatki i koralikami.Dodam GRATIS halkę na kołach i krótki welon z dżetami na grzebyk. Zainteresowanym prześlę zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Po 30 pażdziernika 2010 będe miała na sprzedanie suknie Demetrios 933 http://www.lisaferrera.com.pl/suknia/demetrios-933 .. A do sukni mam halkę na 3 kołach welon nie ma takiego w internecie (wyslę na e-meila ) kupiony za 280zł Etolę http://deparis.pl/index.php/front/showproduct/679 Diadem , rękawiczki http://www.sklep.morie-stylee.pl/images/menu/rekawiczki/siateczka/rs-029.jpg?osCsid=f929b28e3b0638839f8a7dbdcaa65dca , buty 37 (co dziwne ponieważ noszę 39 ) . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita2525252
Mam do sprzednia suknie ślubną WHITE ONE model 431. Rozmiar 38/40 na wzrost 165 + 7 cm obcas. kolor ecri. Miałam ja na sobie tylko w dniu ślubu, jest wyczyszczona chemicznie i czeka na nową szczęśliwą Pannę Młodą. Chętne osoby zapraszam do kupna. Polecam bo suknia jest naprawdę piękna, mimo tego że skromna. Cena 800 zł ,do negocjacji. Fotki: http://www.tomsbridal.com/white-one/white-one-431.htm Osoby zainteresowane obejrzeniem sukienki na normalnej osobie a nie modelce po retuszu niech piszą, podeślę kilka fotek ze ślubu na e-mail. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulenkaosw
na sprzedaz mam sukienke slubna MAGGIE SOTTERO model MONALISA wogole mam ja nie znisczona. szyta 6miesiecy w stanach! wyprana. piekna sukienka zapraszam rowniez mam sukienke na sprzedaz AGORY model 26-05 :) (mialam ja na poprawinach)0 WARO CENYY DOBRE agulenkaosw@wp.pl lub gg 4659705

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulenkaosw
m. Mam do sprzedania piękną suknię ślubną z kolekcji Maggie Sottero,najpiekniejszych firm amerykanskich .szyta w stanach 6 miesiecy oczekiwania na sukienke ....szczerze,naprawde sukienka robi WRAŻENIE. firma maggie sottero model MONALISA. Kolor sukienki ;diamond white.. JEST W DOBRYM STANIE . Krój sukni pięknie podkreśla sylwetkę. Suknia idealna jest na osobę noszącą rozmiar 36/38, możliwość regulowania gorsetu na sznureczku...dopasowuje sie dzieki sznureczką do ciała. W tej pięknej sukni każda kobieta poczuje się jak księżniczka - ja tak się właśnie czułam w dniu mojego ślubu byli również zachwyceni. Mąż nie mógł oderwać ode mnie wzroku, gdy mnie w niej zobaczył. Gorset ma kształt serduszka, które unosi biust i pięknie go podkresla. Suknia bardzo dobrze się trzyma. do sukni dodaję welon, diadem, bolerko . Model MONALISA to bogato zdobiona suknia z tafty w kolorze diamentowej bieli, jednoczęściowa z gorsetem wyszywanym pięknie mieniacych się kryształków Swarovskiego. Upinany dół sukni również wyszywany diamencikami. w tyle tren ( w kosciele idzie sie z rozpietym ) a potem na sale zapina sie nna guziki. Koszt nowej sukni w salonie 5tys z dodatkami .... zapraszam do przymiarki :)))) kontakt na gg ; 46-59-705.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbofbdvjbd
do anita2525252 ja bym bardzo chetnie zobaczyla te fotki:) a skad jestes? moj mail to tyglysek@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita252525
jestem z woj lubelskiego, Łuków dokładniej, fotki wysle Ci jutro na e-mail . pozdrowionki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie kupię suknię ślubną, jestem z okolic Siedlec,Łukowa, Garwolina,Mińska Mazowieckiego,mój rozmiar to 36-38,najlepiej kolor biały z pięknym gorsetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura189
MALAO484 mam do sprzedania suknię ślubną, ma ładny gorset i gładki dół. Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia to daj namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam do sprzedania śliczną suknie ślubną, rozmiar 38/40, kolor biały, na wysokość 160 cm plus 5 cm obcas. suknia jest jednoczęściowa z pięknym sznurowaniem na plecach. Suknia w stanie bardzo dobrym, raz używana, czyszczona. Jestem z województwa wielkopolskiego. Cena do Uzgodnienia. Zainteresowanym panią prześle zdjęcia, proszę o kontakt PankowiakM@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oka30
Mam do sprzedania suknię ślubną Sincerity 3335 kolor biały gdzieś około 165 cm wzrost r.38 sukienka idealnie leży i nawet wyszczupla:)była tylko założona na 3 godziny wogóle nie zbrudzona, chciałabym chociaż dostać za nią 1000zł ponieważ kosztowała mnie 2500zł, na wszelkie pytania odpowiem na meila ogruszka1@wp.pl i prześle zdjęcia .okolice Jastrzębia Zdroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca@
Witam, mam do sprzedania używaną suknię z salonu polsanta, model viktoria z kolekcji z 2009 roku. Rozmiar sukni to 42, ale na co dzień noszę 38-40. kolor ecru. Oto zdjęcia sukni ze strony salonu: http://www.suknie-polsanta.pl/pokaz.php?sukni e=66&w=d jednak moja suknia ma tren z samej koronki, bez drugiej warstwy satynowej. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt tutaj lub na e-mail: kociak2422@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość necia_85
WHITE ONE 176 Jestem pierwszą właścicielką sukni. Suknia w stanie bardzo dobrym. Niezwykle elegancka a jednocześnie bardzo wygodna. Dzięki kryształkom i perełkom suknia przepięknie się mieni. Krótki tren z możliwością podpięcia. Kolor śmietankowy. Rozmiar 36/38. Wzrost 163+7cm obcas. Moje wymiary to około 88/68/90. Możliwość przymiarki sukni w Tarnowskich Górach (województwo śląskie) oraz okolicach. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu mailowego (anecia_85@onet.eu) http://szafa.pl/c3704678-white-one-176.html Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaaa kiteczkaaaaa aaa
Czesc, kupilam ja za 2500, sprzedam za 1200, do tego welon bez lamowki. Kolor lekko zlamanej bieli, wzrost 168cm plus obcas 5cm, rozm 36-38. Dolny Slask. Tutaj dziewczyny wklejaja fotki tej sukienki, gdyby ktos chcial zobaczyc jak wyglada : http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=231458 06&posted=1#post23145806 Nosi sie bardzo przyjemnie, nie blokuje ruchow i jest naprawde leciutka. Mi sie oczywiscie bardzo podobala, i wzbudzala tez zachwyt wszytskich gosci - ale to pewnie zawsze tak wyglada, nawet gdyby panna mloda w worku na ziemniaki wyszla wiec tym bym sie nie kierowala. bojutek@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy te suknie
jakies ptaki obesraly? bo ma takie plamy z boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×