Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suri

Tutaj sprzedajemy suknie ślubne!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Witam:)mam do sprzedania suknie sposabella 635 w kolorze ecru:)rozmiar na metce40 ,choć na codzień nosze 38...suknia na wzrost 168 +ok.6 cm obcas...zainteresowanym zdjęcia prześlę na meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupię_suknie
Kupię suknie w stylu greckim (kolor biały). Wzrost 170, rozm 38-40 Proszę jedynie o oferty osoby z okolic Katowic, Bielska. monika.1982@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam suknie ślubne w różnych wzorach i rozmiarach. Komis sukien ślubnych vestido w Lublinie zaprasza do obejrzenia sukienek.Ponad 200 modeli. Najnowsze modele niskie ceny. www.vestido-lublin.pl Rozmiary od 34 do 48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika_kwiecień
Ja mam do sprzedania NOWĄ suknię Pronuptia Paris model Loriana z kolekcji 2011 Roberto Torretta, śliczna ale nie na moją figurę nietety, a mam mało czasu żeby ją sprzedać i znaleźć właściwą... sprzedam ją za ok 3tys, do sporej negocjacji, gdyż zależy mi niesamowicie na czasie... sukienka w rozmiarze 38, spokojnie można ją zwęzić do 36 a nawet poszerzyć do 40 pomóżcie mi w jej sprzedaży, może jakaś znajoma poszukuje akurat i jej się spodoba dla zainteresowanych podaję e-mail: weerk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia ślubna Eliana z salonu Angel rozmiar 36/38 wzrost ok 170 cm zdjęcia mogę przesłać na maila ponieważ nie wiem jak tu dodać ;) dorzucam welon, buty i dodatki ślubne tren odpinany na suwak ramiączko odpinane mój mail: martak2@vp.pl cena 1 500 zł suknia do obejrzenia w Wołominie lub w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam suknie ślubna rozmiar 38-40 suknie trzeba oddać do pralni jest tylko odświeżona po weselu, dokładam stroik do własów a jeśli ktos by chciał welon, posiadam także buty na dużym obcasie rozmiar 40, za dodatkową opłatą posiadam także białe futerkowe bolerko z długim rękawem nr gg 7556382

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobieta cafe
ładna !!!!! powiedz szyta przez krawcową czy kupiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobieta cafe
dodam do obserwowanych :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta cafee
Jest to suknia z kolekcji Antra. Suknia była dopasowywana w salonie gdyż oryginalnie rozmiar był 38. Myslę że na stronie producenta prezentuje się gorzej niż na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam sukienkę jednoczęściową 177cm wzrostu +3-4cm obcas sukienka jest sznurowana wiec rozmiar mozna wyregulować 42-44 wyczyszczona, cena do uzgodnienia do obejrzenia w warszawie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/daac7d44f6219fb5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/907ef9b49ed6d7fc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d6ac63522c687290.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1202
Sprzedam suknie ślubną roz.36. Suknia jest koloru białego, jednoczęściowa. Do sukni jest bolerko, rękawiczki, welon. Mogę także dołączyć kamizelke i musznik dla pana młodego. Mieszkam okolice Nowego Sącza. chętni proszę pisać na: magda1202@poczta.onet.pl wtedy wyśle zdjęcia dla chętnych na emaila cena do uzgodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania śliczną suknię ślubną tzw. Greczynkę, Rzymiankę szytą na miarę.Rozmiar 41-42 na wzrost: 162cm + 4 cm obcas.Obwód biustu 83 cm , nad biustem 89 cm, miseczka B. Sukienka pasuje do każdego rodzaju sylwetki. Wygodna i praktyczna. Wykonana z muślinu, lekkiego i zwiewnego materiału. W suknie szyta jest już halka. Suknia jest bardzo prosta do przerobienia, każda krawcowa spokojnie sobie z tym poradzi.Ramiączko można bardzo łatwo odpruć. Suknia była używana 2 razy, w dniu ślubu i na plener. Suknia ma malutkie plamki(smużki) u dołu , prawie nie widoczne. Możliwość umówienia na przymiarkę. Gratis dorzucę welon. Dałam za suknię 1900 zł., a chcę tylko 1000 zł. Kontakt Aneta 609333209 zdjęcia na maila. link do ogłodzenia http://warszawa.gumtree.pl/c-Sprzedam-antyki-bizuteria-kolekcje-Sprzedam-suknie-slubna-szyta-na-miare-tzw-greczynke-rzymianke-W0QQAdIdZ319090724

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×