Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suri

Tutaj sprzedajemy suknie ślubne!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość AGNES 1858
Witam, sprzedam suknię AGNES 1858, typ hiszpanka, zakupiona przeze mnie w salonie, kolor biały, rozmiar od ok. 32 - 36, nie mam jeszcze wystawionych nigdzie zdjęć, ale można zobaczyć ją na stronie www. suknieagnes.pl, zakładka suknie ślubne, white collection (ta na głównym zdjęciu), cena 1.000 zł, więc mega tanio, a za 200 zł dorzucę jeszcze bolerko i welon szyty przez salon specjalnie do tej sukni, tel. 721 589 254. Zapraszam do przymiarek Złotów, k. Piły (woj. Wielkopolskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak czytam te
opisy cudowna przepiękna wspaniała to rzygać się chce, baby gusta są różne a takie infantylne określenia w dupe sobie wsadźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam się grzecznie
a co w niej pięknego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/skromna-slubna-kolnierzyk-3-opcje-38-ivory-ecru-i2044849836.html zapraszam - sprzedaję suknię ślubną według mojego projektu z bardzo modnym kołnierzykiem bardzo oryginalna, a przy tym skromna i z klasą - nie przyćmi urody Panny Młodej!!! Suknia została zaprojektowana tak, by móc zmieniac stylizacje w czasie ślubu i wesela materiał: ''inteligentny jedwab'', czyli mniej się gniecie :) potwierdzam!!! więcej info pod linkiem :) http://allegro.pl/skromna-slubna-kolnierzyk-3-opcje-38-ivory-ecru-i2044849836.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasicka8911
Witam mam do sprzedania suknie slubną ecru rozm 38 szyta przez krawcowa ze sliczna koronka i blyszczacymi kamieniami cena 600 zł do negocjacji Śląskie http://nk.pl/#profile/9991769/gallery#!q?album=6&photoviewer=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedaży śliczną jednoczęściową sukienkę ślubną, białą, rozm.36/38 na wzrost 163 cm + obcas 5,5 cm. Z tyłu wiązanie, typu gorset, dlatego można ja regulować i świetnie dopasowuje się do sylwetki. Jest bardzo wygodna. Suknia ślubna firmy SARAH, kolekcja GOLD, model 2004 z drobnymi zmianami (nie ma koronkowej aplikacji na dekoldzie i jest zakładana na szyję). Materiał: atłas jedwabny + na dole tiul z koronkowymi aplikacjami. Do sukni dodam rękawiczki, welon, bolerko oraz wygodne buty o rozm. 37, w których przetańczyłam calą noc, Istnieje możliwość przymiarki na miejscu. cena 500zł. tel: 602 314 892 Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że jestem z Jastrzebia-Zdroju. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co kobiety
kupują nową suknię ślubną a potem miesiąc po ślubie chcą się jej pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania suknię ślubną gorset plus spódnica wraz z dwoma welonami długim i krótkim, za jedyne 570 zł, zainteresowanym podam linka gdzie są jej zdjęcia, jestem z Torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1122
Sprzedam suknię ślubną w bardzo dobrym stanie, z podwiązywanym trenem (jak nie chcesz trenu - można go po prostu uciąć), prana chemicznie, jestem pierwszą właścicielką, dorzuce bolerko. Mozliwość przymiarki w salonie w Rybniku, zobaczyc ja można także wpisując w wyszukiwarkę hasło ,,herms kivor". tel 515092909 lub 508917684. Cena 900 zl do negocjacji # Rozmiar: biust 86, talia 70, biodra 100 Wzrost: 165 +7cm obcas # Producent: Herms Kolor: jasny ecru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×