Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suri

Tutaj sprzedajemy suknie ślubne!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość buty
mam do sprzedania nowe ,nieuzywane buty firmy gatuzo,kolor ecru,rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty
rozmiar 39,polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TANIO
Dla potrzebującej Pani tanio oddam suknię ślubną białą 2 częściowa rozm.36,szczegóły i foto na e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Anna
Tanio sprzedam suknię ślubną dla niskiej kobiety - 150 cm.+7 cm.obcas. Jest śliczna, koronkowa, niepowtarzalna, bo szyta na zamówienie. Fason - rybka. Zainteresowanym podaję e-mail sylwia_anna80@vp.pl. Mogę przesłać zdjęcia :) Aaa, w zestawie eleganckie buciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnimn jaka jest cena ostateczna ? Nie sądzę, że 10zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaa24
Witam, ja również mam suknię do sprzedania. Na zdjeciu jest bez halki - jeśli suknię założy się na halkę, to dół się pięknie rozkłada i eksponuje koronki oraz naszyte na nie kamyczki. Więcej zdjęć mogę przesłać chętnym na maila. Link: http://podkarpackie.gumtree.pl/c-Sprzedam-odziez-obuwie-akcesoria-suknie-slubne-PI-KNA-SUKNIA-LUBNA-typu-SYRENA-biala-W0QQAdIdZ396191511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InkaFinka
Sprzedam piękną, białą suknię ślubną. Jednoczęściowa, zapinana z tyłu na zamek (dół wykonany z tiulu, góra z satyny). Suknia na panią o wzroście 160 cm (+ 5 cm obcas), biust 92 cm, pas 84 cm. Po profesjonalnym czyszczeniu . Do sukni welon i buty rozmiar 38. Możliwość przymiarki w Katowicach lub Piotrowicach. Cena 600 zł, do negocjacji. link do sukni: http://katowice.gumtree.pl/c-Sprzedam-odziez-obuwie-akcesoria-suknie-slubne-Piekna-biala-suknia-z-tiulu-i-satyny-na-pania-o-wzroscie-160-cm-W0QQAdIdZ395145217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagiga
justin alexander model 8596 Przepiekna koronkowa, gipiurowa, BIAŁA suknia z trenem, model z roku 2012 ( przeszła równiez na rok 2013!). Rozmiar 34/36 (S) ( na metce producenta rozmiar 4) na wysoką osobę ( 179 + 5cm obcas), Dodatkowo dodaję do sukni halke, delikatną, zapewniającą swobodę podczas tańca:) jednak oczywiscie mozna tę suknię też skrócic czy poszerzyc. Efektownie podkreśla figurę- talię i biodra. Z tyłu przepiękne ozdobne guziczki oraz ozdobione gipiurą "plecy"- można zobaczyc także suknię na stronie internetowej- wystarczy w google wpisać justin alexander 8596 i obejrzeć zdjęcia z katalogu. Suknia zwraca uwagę, jest perfekcyjnie wykonana, wykończona. wzbudza podziw wielu osób ( na zdjeciach plenerowych nikt nie przeszedł obok nas obojetnie i bez komentarza:)!!!) Cena salonowa to ok 5000zł. Naprawdę warto wyglądac niepowtarzalnie. POLECAM!!! Możliwy odbiór osobisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagiga
biust: 82, talia 63, biodra 92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagiga
biust: 82, talia 63, biodra 92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagiga
mój mail: gagagiga@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenap
Elegancka, biała suknia ślubna z trenem, który wygląda dobrze rozpuszczony jak i podpięty, co jest wygodne przy tańcu.Posiadam też dodatki welon, bolerko, szelki(które można ewentualnie dopiąć do sukni (ja z nich nie korzystałam, bo suknia trzyma się świetnie ). Suknia jest jednoczęściowa z koronkowymi wstawkami, kryształkami Swavorskiego i śliczną broszką. Pięknie się układa i wyszczupla sylwetkę. Suknia raz założona, oryginalnie zakupiona w salonie, po czyszczeniu. Zainteresowanym prześlę więcej zdjęć lub zapraszam do obejrzenia. Annais Birdal model Kate, koronkowa z kryształkami Witam. Mam do zaoferowania piękną suknię ślubną firmy Annais Bridal model Kate. Suknia została zakupiona w salonie Impresja w Rzeszowie. Była użyta tylko raz - jestem jej pierwszą właścicielką, a następnie wyprana. Suknia nie ma żadnych uszkodzeń - stan bardzo dobry. OFERUJĘ: - suknię ślubną firmy Annais Bridal model Kate Rozmiar: 34/36 z moliwością powiększenia Wzrost: 168 cm Wysokość obcasa: 5 cm Kolor: biały Krój: litera A - przepiękny biały dwuwarstwowy welon z mieniącymi się koralikami , tiulowy (wpinany na grzebień),który doskonale współgra z bogactwem zdobień Kate - szelkiozdobione kamykami i koralikami,które można ewentualnie dopiąć do sukni (ja z nich nie korzystałam, bo suknia trzyma się świetnie ) - eleganckie bolerko Cała suknia jest pięknie pokryta koronką i wysadzana kryształami Swarovkiego i migoczącymi koralikami.co w efekcie końcowym nadaje jej niepowtarzalnego uroku. po więcej zdjęc proszę pisać na meila, to wyślę swoje marzenamatwij@o2.pl http://www.google.com/imgres?imgurl=http://slubnasuknia.pl/belissimaexclusive/10annaisbridal_d/Annais%2520Bridal%2520-%2520%2520kate.jpg&imgrefurl=http://slubnasuknia.pl/belissimaexclusive/10annaisbridal_d/Annais%2520Bridal%2520-%2520%2520kate.html&h=675&w=469&sz=112&tbnid=F62dfy4RfqrbaM:&tbnh=90&tbnw=63&prev=/search%3Fq%3Dannais%2Bbirdal%2Bkate%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=annais+birdal+kate&usg=__w-hT9a0bCicBsKWnZCgeF0HY0EU=&docid=XqmkNN9imFa8qM&sa=X&ei=2IJcUMioKae80QX9oYCIDA&ved=0CCwQ9QEwAg&dur=2680

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam suknie ślubną AGnes 10750! wiecej informacji pod ilona_jagiello@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedamiradir
sprzedam suknie miradir la sposy rozm.42 cena 600zl stan b.dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli któraś z Was planuje ślub w woj. lubelskim, to polecam facebook.com/tanislublubelskie Można skorzystać z promocji i zorganizować wesele trochę taniej. Ja skorzystałam, więc polecam innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×