Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suri

Tutaj sprzedajemy suknie ślubne!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Sukni ślubnej nie mam zamiaru sprzedawać, ale jeżeli ktoś chciałby kupić welon (welon średni, kolor jasny ecru, złoty haft) to proszę o meila :) wyślę zdjęcia i dogadamy się co do ceny :) 🌻🌻🌻 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
Kropka9 rozmiar 36 jest dopracowana w każdym szczególe szyta na zamówienie sprzedam za nieduże pieniądze potrzebuję ich na zakupy dla swojego maleństwa w innym wypadku bym jej nie sprzedawała ale niestety muszę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam suknię Papilio model Jaroslava. Rozmiar 44, wzrost bez butów 175, bez żadnych uszkodzeń, po praniu chemicznym. Kolor ecru. Dwuczęściowa, gorset wiązany. Cena 1800 zł. Zainteresowanym moge przesłać zdjęcia na maila. Mogę dorzucić gratis buty na niskim obcasie (3 cm), zapinane przy kostce, kolor ecru, wydłużone noski, bardzo wygodne rozmiar 39. Prosze pisac, czy mam wysłac rózwnież zjęca butów, czy samej sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
a ja dwa welony, jeden biały z bordowymi dodatkami, drugi długi 2warstwowy z haftem, diadem oraz dekoracje z tiulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam suknie slubna, białą, gorset+spodnica, rozmiar 36 ( na wzrost 168) 68 cm w pasie+bolerko+buty(rozm. 38)+torebka. Zainteresowanych prosze o pytania i maila:) Wysle zdjecia:) Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukniaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka.panna
Witam, szukam sukni ślubnej na roziar 38 wzrost 170 cm. biała lub ecru, koniecznie koronkowe rękawy , jestem w stanie sporo zapłacić. Proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
Ja mam do sprzedania z koronkowymi rękawami, biała, ja mam164 cm+ 7 cm obcas miałam i była jeszcze ciut za długa..Rozmiar 36/38, zwęzałam ją troche,ale mozna ją rozszerzyc, w gorsecie został materiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
zdjecia sukni, welonu i diademu wyślę meilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała duszyczka
deli24 Hej można prosić o foteczki na maila :) ewaa19@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
wysłane, któraś jeszcze chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatie
Witam, Sprzedam oryginalną suknię ślubną Cymbeline Bail, rozmiar 36/38, wzrost 160 (ale na ślubie miałam szpilki 10cm). Jednoczęściowa, w kolorze perłowym. Suknia prosta, ale bardzo elegancka, bez zbędnych pierdółek, jedyną ozdobę stanowią perłowe guziczki na plecach. Do sukni dodaję oczywiście halkę oraz kapelusz zakupiony również w salonie Cymbeline,szal i pokrowiec. Suknia jest po profesjonalnym czyszczeniu chemicznym. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/50f2fe591f0c64bf.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1fdc0e4ffb062d09.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c528ff17c0f1f297.html Kontakt: tatie@vp.pl Cena do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaax
Sprzedam sliczna suknię.Rozmiar 36/38, kolor ecru bardzo jasne, delikatnie zdobiona. Suknia zakupiona w salonie ADAGIO za ponad 2000 zł, ja chętnie odsprzedam ja za 600 zł i dołóżę gratis wszystkie dodatki - wpinka do włosów, rękawiczki. Suknia jest naprawdę śliczna, na gościach zrpbiła ogromne wrażenie. Zainteresowane osoby prosze o kontakt mailowy na adres agatkaaax@o2.pl. będę wysyłać zdjęcia, bo niestety nie mam na żadnej stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! :-) Drogie panie mam na sprzedanie suknie Mariees De Paris firmy Cymbeline model Dolores rozmiar 34/36. Do tego posiadam kozaki koronkowe rozmiar 39. Suknia składa się z dwóch części, po odpięciu dołu staje się nową kreacją, a jej wygląd wierzcie mi panie przyciąga wzrok nie jenego meżczyzny. Zapraszam do kupna odważne i seksowne kobiety, które swym wyglądem chcą oszołomić przyszłego męża oraz gości. Śpieszcie się panie bo naprawdę warto. Suknia w idealnym stanie. Ślub 07.10.06. Pozdrawiam kontakt tel. 0500195877 woj. mazowieckie/ Sierpc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki jesli którejś z Was odpowiada sukienia prosta, klasyczna, elegancka na ramiączkach bez przesadzistych koronek i dodatków to proszę o maila chętnie wyślę zdjęcia zainteresowanym. Sukienka jest na wzrost176 do tego welon i buty na niskim obcasiku- cena do uzgodnienia . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ale ze mnie zapominalska mój mail to olap29@o2.pl zapraszam zainteresowane kobietki z przyjemnością wyslę wam zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka do ołtarza
czy któraś ma sukienke dla dziewczyny ktora bierze ślub po raz pierwszy ale ma dzieciątko?nie biala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaax
Jeśli któras z przyszłych panien młodych zainteresowana jest piekną suknią ślubną, delikatnie zdobioną, a zarazem skromną, to proszę o kontakt mail agatkaaax@o2.pl Suknia zakupiona w salonie ADAGIO, kosztowała ponad 2000. Ja chętnie sprzedam ją za 600 zł i dorzucę do niej wszystkie dodatki które ja miałam. Suknia jest naprawdę bardzo ładna, zrobiła ogromne wrażenie na gościach. Na maila wyślę zdjęcia. Suknia rozm 36/38 jaśniuteńkie ecru, gorset + spódnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
SPRZEDAM NIE DROGO SLICZNA SUKIENKE SLUBNA !!! wielkopolska i nie tylko 22:20 nat1714 Hej laseczki mam do sprzedania sukienke slubna sliczna biała z koronkowym rekawkiem...składa sie z gorsetu i spódnicy, rozmiar 36-38. sukienka jest naprawde w bardzo dobrym stanie uzywana tylko raz cena do uzgodnienia sukienka jest wyczyszczona profesjonalnie kontakt pod nr gg 7934179 lub na maila un_angenatii@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
SPRZEDAM NIE DROGO SLICZNA SUKIENKE SLUBNA !!! 18:43 nat1714 MAM DO SPRZEDANIA NAPRAWDE SLICZNA SUKIENKE SLUBNA !!!! CENA DO UZGODNIENIA INFORMACJE I ZDJECIA POD NR GG 7934179 ZAPRASZAM NAPRAWDE WARTO!!! TUTAJ TEZ MOZNA PISAC 18:45 qniuniaq Mogłabys mi podac wiecej informacjii o tej sukience??? Jakies fotki???moj adres qniuniaq@o2.pl 18:45 nat1714 tak zapraszam tez na gg tam bedzie nam łatwiej porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny jest
do mamuski do oltarza... podaj adres to przesle zdjecie swojej sukni jest prosta koloru ecri rozmiar 38 z maszczeniami na biuscie, bez kola na dole, moj emilka_zet@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
suknia ślubna Rzeszów do sprzedania 13:56 fuczusiavp.pl sprzedam śliczna suknie slubna kupiona w salonie lisa ferrera suknia biala z calosci stan idealny z podpinanym trenem i z tyłu wiązana recznie haftowana i zdobiona kamyszkami zdjecia wysylam na maila prosze pisac 13:57 fuczusiavp.pl 13:57 fuczusiavp.pl (fuczusia@vp.pl) 14:14 kopo morono wyslalam emaila odpisz czekam 14:17 norka20 Jaki rozmiar? 14:26 fuczusiavp.pl (fuczusia@vp.pl) rozmiar 36 w pasie jakies 62 - 64 w biuscie mozna wyregulowac wysokosc 170 11:34 fuczusiavp.pl http://www.rzeszowiak.pl/ogloszenia.php?kod=pokazOgloszenie&oid=66292 oto ogloszenia a w nim zdjecia sukni wiecej moge wys;lc na maila pozdrawiam 11:35 kkkkkkkkkkkk beznadziejna ta suknia, oblatana i taka jak wszystkie 12:09 barcelonka1 bo jest prosta i delikatna dlatego jest oblatana?? terz wszystkie suknie maja falbanki i kwiaty wpiete a ta jest wlasnie taka delikatna i ma cos w sobie gdybym wychodzila za maz to tez bym cos takiego kupiła a nie taka ja te wszystkie zwydziwiane suknie z mnostwem kwiatow i falban pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
SUKNIA ŚLUBNA DO SPRZEDANIA 14:35 okolice Rybnika bardzo ładna Kto chetny?? 15:02 susi a może by tak rozmiar napisać, link do zdjęcia zamieścić? cenę ewentualnie? 15:46 nat1714 ja tez mam sliczna sukienke do sprzedania rozmair 36 zainteresowanych zapraszam na nr gg 7934179 lub mail un_angenatii@o2.pl cena do uzgodnienia 12:19 świetny jest suknia do sprzedania, szyta na miare rozmiar 38 kolor ecri, z marszczeniami w tali cena 400 zl. zdjecie przesle na email, a mój emilka_zet@wp.pl, zapraszam. 12:23 świetny jest okolice warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny jest
wklejam swoja za 400 zl 38 rozmiar www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/efd8ca04f98e3b63.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa B
Bardzo rozsądny temacik. Dołączę do sprzedających, choć ciężko rozstać się ze swoją suknią. No więc...sprzedam suknię ślubną koloru ecru, rozmiar 36-38, na wzrost 170 do butów na małym obcasie, 2-częściowa. Gorsecik bez ramionek, ładnie drapowany, regulowany na plecach, układający się na piersiach w półkole. Dół lekko rozkloszowany z organtyny, przykryty delikatnym tiulem, podpiętym dwoma kwiatami (również tiulowymi). Sukienka świetnie podkreśla figurkę i jednocześnie tuszuje niedoskonałości. 600 złotych- to cena, którą proponuję. Jestem z woj. śląskiego (Tychy). Zainteresowanym prześlę zdjęcia, więc prosze o kontakt efa-b@ tlen.pl http://mail10.tlen.pl/style/20061120/images/nieznany_D.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa B
Bardzo rozsądny temacik. Dołączę do sprzedających, choć ciężko rozstać się ze swoją suknią. No więc...sprzedam suknię ślubną koloru ecru, rozmiar 36-38, na wzrost 170 do butów na małym obcasie, 2-częściowa. Gorsecik bez ramionek, ładnie drapowany, regulowany na plecach, układający się na piersiach w półkole. Dół lekko rozkloszowany z organtyny, przykryty delikatnym tiulem, podpiętym dwoma kwiatami (również tiulowymi). Sukienka świetnie podkreśla figurkę i jednocześnie tuszuje niedoskonałości. 600 złotych- to cena, którą proponuję. Jestem z woj. śląskiego (Tychy). Zainteresowanym prześlę zdjęcia, więc prosze o kontakt efa-b@ tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×