Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suri

Tutaj sprzedajemy suknie ślubne!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Calutka pokryta koronka w kolorze jasnego ekri i welon też jest obszyty koronką,mówie Wam dziewczyny...sama ja zaprojektowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja równiez mam do sprzedania suknie ślubną w rozmiarze 42, równiez mam sukienke na poprawiny w kolorze ecrue.Obydwie sukienki sprzedam za 600zł.Chętnym prześle zdjęcia na meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witm Podaj mi swojego meila.I napisz czy chcesz zdjecia 2 sukienek czy tylko slubnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLiknij na mój pseudonim i wyskoczy Ci adres mailowy:)Obie sukienki poproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :-) Sprzedam suknię ślubną z kolekcji Cosmobella nr 7163 z 2006r. (Ślub był 09.09.) Suknia jest biała, rozm.34/36, 1-częściowa , odpinane/dopinane ramiączka,z podpinanym tenem. Używana tylko raz, jest po praniu chemicznym, nieuszkodzona! Do tego dorzucam dodatki gratis--> rękawiczki(do łokcia), kwiatuszek na szyję i do włosów, welon 3-wartwowy(długi, do ziemi ,jest możliwość odpięcia tej trzeciej warstwy i zostaje 2-warstwowy do pasa). Cena w salonie samej sukni, kosztuje 2.470zł. Poniżej podaję link sukieneczki: http://www.lisaferrera.pl/product_info.php/pro ducts_id/62?osCsid=b398cbb3b6c073ded4bfd70121392848 MOŻNA SUKIENKĘ ZOBACZYĆ NA ALLEGRO: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=176602024 ZAPRASZAM I POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupię suknię, najlepiej ecru, karmel, choć biała ewentualnie też. Na wymiary: pas: 65cm biodra:95 biust: ok. 90 To jest chyba rozmiar 38...nie wiem??? Oferty wyłącznie z woj. sląskiego proszę przesłać na maila: lsporysz@o2.pl pozdrawiam kasiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka2006
Kasiaczek81 posłałam ci meila z moja suknią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, przyszłe mężatki:) Może którąś z Was zainteresuje moja suknia? Mam do niej co prawda duuuży sentyment, gdyż wesele było najbardziej extra imprezą w moim życiu, ale - nie jest mi już potrzebna, a może jeszcze komuś się przydać... Suknia jest w kolorze jasnego ecru, kupiona w lecie 2006 w krakowskim salonie, założona była raz, jest profesjonalnie wyczyszczona, stan idealny. Suknia w wersji oryginalnej jest na stronie http://www.galasuknieslubne.com/img/CRISTALLd.jpg Wymiary: 85/72/95,wzrost ok.172. Jest wiązana z tyłu, łatwo dopasowuje się do sylwetki. Do tego jest halka, welon, rękawiczki. Proponowana cena to 800 zł za wszystko, do negocjacji. Mogę przesłać zdjęcia sukni na maila. Mam również do sprzedania dekorację na auto, balony perłowe i złote, naklejeczki na ciasto itp... Służę również poradą w przygotowaniach!!! :))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warm.mazur.
2częściowa biała,gorset zdobiony biało-różowymi kwiatami,identyczny motyw na rękawiczce do łokcia,rozm.36.Sprzedam tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery2007
Jestem pierwszą właścicielką pięknej hiszpańskiej sukni INDIA z kolekcji Pronovias.Suknia świetnie wyszczupla a jednocześnie podreśla kobiece walory.Rozmiar 38 odpowiada rozmiarowi 36 oraz małej 40.Suknia na wysoką kobietę-ja mam 1,79 + obcas ok.5-6 cm ale można skrócić i idealnie dopasować!!! Do sprzedania po 10.08.2007 r. Cena do negocjacji. P.S.Suknia wystawiona jest w komisie na stronie www.waszslub.pl. Pozdrawiam Maria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednoczęściowa suknia z falbankami w kolorze jasnego ecru. Z tyłu sznurowana co umożliwia dużą regulację (zakres ok.10cm). Suknia była szyta na wzrost ok.162 cm + 5cm obcas, rozmiar 38-40 (biust-85cm, talia-70cm, biodra-95cm). W cenie sukni halka na kole, rękawiczki za łokieć z aplikacją taką jak przy sukni, welon 80cm i stroik do włosów. Suknia jest w stanie idealnym, wyprana (ślub był 30 lipca 2005). Możliwość przymiarki we Wrocławiu. Suknię można obejrzeć tu: http://allegro.pl/show_item.php?item=183197856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_79
do sprzedania suknia slubna http://www.wrzuta.pl/obraz/9pPqIveFE8/im000521 rozmiar 38, kolor ekri(koronka + kamienie), jednoczęściowa , zapięcie sznurowane, dł spódnicy 127 cm, biust 83 cm, talia 66 cm do sukienki dodam bolerko gratis. cena 1000 zł kontakt na maila : bakos79@o2.pl dla chętnych prześlę wiecej zdjęć i odpowiem na pytania jestem z województwa łódzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik23
Posiadam do sprzedania suknie ecru, dwuczęściową. Gorset sznurowany, pokryty koronką w kolorze łososiowym (taka sama na dole spódnicy).Była szyta na miarę na rozmiar 38. Propnowana cena 500 zł. Dodam również rękawiczki, welon i szal. Można ją obejrzeć tutaj: http://www.fotosik.pl/moje_obrazki.php Kontakt mailem:tarzyk@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik23
aha suknia była uszyta nawzrost 168 cm. Mialam buty na obcasie 6cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjaja
niestety kasik23 nie da sie obejrzec twojej sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaulina
Witaj moniczkooooooooooo! ;) Ja mam suknię jakiej szukasz, jednak bez trenu, który po pierwszej przymiarce kazałam obciąć. Jest w kolorze jasnym ecru, na boku jest tylko jeden kwiat zamiast kilku jak na zdjęciu. Nie mam zdjeć oryginału bo odbieram ją z salonu dopiero 26 kwietnia. Do sprzedaży będzie po 26 maja, bo wtedy biorę ślub. Pozdrawiam, więcej informacji mogę podać na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaaaaaaaa
napisz mi dokladnie jaki to model kolor jakies zdjecie i jakie wymiary? wzrtost i rozmiar bo to w zasadzie nie dla mnie tylko kolezanki i pomagam jej szukac i napisz skad jestes moj mail monikagr@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia.25
http://www.brides.com/fashion/dresses/gallery/vendor/designer/sinceritybridal/detail/127420/?ff=Bride&f=Wedding+Gown+Designer%3ASincerity+Bridal&max=Wedding+Gown+Designer&offset=10&page=2 Mam do zaoferowania suknię ślubną skromną i prostą, a jednocześnie klasycznie elegancką. Coś o sukni: - suknia pochodzi z kolekcji Sincerity 2006 , model 3142 - kupiona jako nowa w salonie Polsce, sprowadzona za pośrednictwem salonu z USA – model oryginalny, (mogę udokumentować, jestem pierwszą właścicielką) - założona tylko raz , w piękną , wrześniową sobotę - kolor kości słoniowej - suknia na szczupłą osobę rozmiar: amerykański 8/10 , rozmiar polski 36/38, wzrost 165 cm+ 6 cm obcas - suknia jest jednoczęściowa bez rękawków suknia w linii-A - wykonana z delikatnej satyny i organzy. Górna cześć sukni z organzy jest przybrana asymetrycznie aplikacjami z koronki i naszywanych kamyczków - jest biżuterią samą w sobie - suknia posiada w tyle guziczki w stylu pic-pac są ozdobne i jednocześnie łatwe w zapięciu. - od środka posiada pasy, które modelują sylwetkę,nie sprawiają wrażenie ściśnięcia - stan bardzo dobry, nie jest w żaden sposób uszkodzona, nie ma plam, wyprana ( kupiona z myślą o odsprzedaniu wiec szczególnie dbałam , żeby nic się nie przytrafiło). Wymaga jedynie odprasowania. - suknia podkreśla figurę jest lekka i wygodna, można pod nią założy halkę ale bez koła! bo sama z siebie ładnie się układa. Tren: - suknia zakończona jest długim rozłożystym trenem, który bajecznie wygląda zwłaszcza przed ołtarzem - posiada tasiemki , które umożliwiają podpięcie ( nie tworzy przy tym bezy na pupie - zresztą już nie modnej),ewentualnie można na ręce „podwiesić na oczko” GRATIS DODAM !!! Halka: - halka jest na gumie - łatwa przy zakładaniu - wygodna ponieważ nie ma wszytego uciążliwego koła, doskonale podkreśla kształt sukni - wykonana z tiulu, jedna warstwa, rozkloszowana od kolan Welon : - prosty ponieważ suknia jest sama w sobie ozdobna - jednowarstwowy , wykonany z tiulu bez lamówki, - rozmiar 60 cm Rękawiczki: - długie za łokcie, z palcami Wszystkie pytania proszę kierować na mój adres email: magdzia.26@interia.pl wielkopolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia S
hejka heja ho podaję nr tel. 504088794

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznań
chciałabym kupić ładną sukienkę, ale tak aby można było przymierzyć (więc z Poznania najlepiej). Rozmiar 38, ecru lub biała. mój mail haniax@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jakaś dziewczyna malutka, szczuplutka i niziutka szuka sukni ślubnej to mam taką. Suknia jest szyta na zamówienie z całości, biała z rozszerzanymi rękawami i delikatnymi leciutko różowymi aplikacjami. Do tego welon śliczny gratis i buty rozm. 36. Acha suknia to rozmiar ok. 34/36 (gg2653390)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deli245 jeśli mozesz napisz na mój mail o rozmiarze tej sukienki, cenie i więcej zdjęć. Andia74 ja ma 165 cm wzrostu i nosze rozm.buta 36 wyslij mi cenę sukienki io zdjecia na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×