Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suri

Tutaj sprzedajemy suknie ślubne!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Sierpniowa :)) ciesze sie ze jestes zainteresowana - moj mail pod nickiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia S!!!!!BARDZO Mi się podoba Twoja sukienka!:)Cchiałam dopytać skąd dokładnie jesteś, ile chcesz za suknię i ewentualnie kolejne zdjatka!:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka2006
mam do sprzedania białą suknię z organdyny, rozmiar 36/38 na 167 + obcas, dwa welony (jeden długaśny) i bolerko jestem ze ślaska (okolice Mikołowa) napiszcie e mail to wyslę zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka2006
mój gg to 5741270

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia S
ma_rta Wysłałam do Ciebie maila z informacjami i zdjęciami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-i-ja
Witam wszystkie przyszłe Panny Młode :) Mam wrażenie że jeszcze niedawno to ja przekopywałam się przez liczne strony w internecie w poszukiwaniu sukni a tymczasem to ja mam do sprzedania wyjątkowo kobiecą suknię ślubną: - biała,jednoczęściowa - rozmiar 36/38 na wzrost 160cm+7cm obcas - koronkowe długie rękawy i koronkowa góra delikatnie odsłaniająca ramiona Fotki: www.mzuber.za.pl/suknia/1.html Jestem z Białegostoku. Zapraszam do przymiarki:) Zainteresowanych proszę o kontakt na maila bo rzadko zaglądam na forum. Mail: azubrycka@gazeta.pl Cena: 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia33
ja mam do sprzedania suknię DOLORES CYMBELINE suknia ma 2 odsłony.... grzczną do kościóła a po 24..odsłaniamu nogi poprzez zdjęcie halki suknia jest w styly hiszpańskim dla zaintereseowanych prześlę fotki i dokładnie opisze wszystko rozmiar 36...na sukience metka 34 na 165-173....miseczka B piszcie aniasart@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Monita.
Witam! Mam do sprzedania jednoczęściową koronkową suknię ślubną w kolorze ecru! Rozmiar 38/40 na wzrost 170+buty, suknia jest sznurowana z tyłu więc ladnie można ją dopasować do każdej figury, suknia nie ma trenu. Jest w idealnym stanie. Dodam do niej: 2 welony (długi i krótki) bolerko, rękawiczki i dopinane ramiączka! Cena do negocjacji.... http://www.allegro.pl/item159856536_jednoczesciowa_suknia_slubna_cala_z_koronki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Monita.
jeśli nie możecie zobaczyć sukni na stronie allegro (wystarczy w szukaj wpisać: jednoczęściowa suknia ślubna cała z koronki), powinna się wyświetlić ale jeśli nie to spróbujcie tu: http://www.gumtree.pl/warszawa/66/5949366.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu S dzieki za maila i zdjecia. Jesli pozwolisz to pomyslę jeszcze o tym. Ona mi sie bardzo podoba tylko pewnie spadnie mi z piersi:(ale wielkie dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zainteresowanych
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jednak ktoś ma jeszcze jakąś suknię do sprzedania???Jakiś link ze zdjęciem??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankona
SPRZEDAM SUKNIA ŚLUBNA Madame Zareba Ecru 36 Sznurowany gorset zdobiony haftem. Suknia z trenem, zdobiona satynowym drapowaniem i haftem w kolorze ecru. Użyta tylko raz (wesele bez tańców - bankiet - tylko 5 godzin w sukience); kupiona w salonie Sława w Łodzi. Teraz świeżo z profesjonalnej pralni. Dodatkowo dorzucam halkę i bolerko. Moge rowniez dorzucic buty w rozmiarze 37 w idealnie dobranym kolorze. Chętnie wyślę więcej zdjęć lub umówie się na oglądanie z Lodzi lub Warszawie. Rozmiar sukni ok. 36 - oto wymiary na jakie byla dopasowywana suknia: wzrost - 168cm + 4 cm obcasa talia - 63cm biodra - 90cm biust - 86cm (sznurowany gorset daje duze mozliwosci regulacji) Zdjecia http://www.slubnytarg.pl/ks/4462.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania suknię z kolekcji Papa Michel. Suknia jest śnieżnobiała, dwuczęściowa z wiązanym gorsetem, który daje możliwość świetnego dopasowania, delikatnie ozdobiona haftem i kwiatową aplikacją, z niewielkim podpinanym trenem. - rozmiar: 38/40 (na 168 + obcas) - suknia kupiona została nowa i używana była tylko raz - suknia jest w idealnym stanie i po profesjonalnym czyszczeniu Do sukni dodam oczywiście halkę w komplecie oraz białe idealnie pasujące, stroik na włosy i na szyję oraz wygodne rękawiczki. Suknia kosztowała w salonie 1890 zł., ja chciałabym ją sprzedać za 799 zł (łącznie z dodatkami). Suknię można zobacyć na: http://mapiku.fotosik.pl/albumy/130016.html#e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! chętnie kupię sukienkę rozmiar 38, Kraków. mój email agaluszka@vp.pl dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wszystkie przysłane zdjęcia sukien. Dzisiaj kupiłam, dziekuję. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie może jeszcze jakieś ładne sukienki, którymi mogłybyście sie pochwalć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupie suknie ślubną, koniecznie z bolerkiem (bo na październik 2007) 36-38 na 164 + kilka na obcasik. bardzo podobaja sie mi takie podpiete kwiatem, ale czekam i na inne propozycje. W gre wchodzi Kraków i bliskie okolice. foteczki prosze na whiterose78@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery2007
CZEŚĆ WAM!!! Odkupię suknię z kolekcji san patrick lub pronovias lub la sposa rozm.38. Mam 179 cm wzrostu,sylwetka szczupła. Proszę o kontakt na mój mail. PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciupra
witam moje drogie mam do sprzedania suknie slubna demetrios 896 bielutka roz 38 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciupra
zapomnialam dodac ze suknia bedzie dostepna od 30 lipca 2007 pozdrawiam serdecznie Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazowiekie
Dwuczęściowa suknia ślubna (gorset + spódnica) w śnieżnobiałym kolorze, gorset wyszywany ręcznie koralikami i perełkami, szeroka spódnica. Gorset jest sznurowany z tyłu. Suknia ma tren. Jest jak nowa bo to było tylko przyjęcie typu obiad weselny w restauracji. WYMIAR: suknia na wzrost 162 cm suknia w pasie: około 65 cm ( na gumce ) gorset rozm. 36 (regulowany) wysokość obcasa ok 10 cm Do sukni dołączam GRATIS welon Moge wysłać zdjęcie na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ci wszystkie te suknie które oglądałam sa jakieś takie bezpłciowe...bez wyrazu...W nastepnym miesiacu umieszcze zdjcie swojej...jest inna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×