Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suri

Tutaj sprzedajemy suknie ślubne!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość elizka543857
czesc szukam sukni na 159 i bede w 5 miesiacu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka543857
czesc Andzia a miala bys sukienke dla mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli245
fotkę wysłałam jak któraś jest zainteresowana suknią z koronkowymi rękawami, to piszcie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8czerwiec
hej, biorę ślub cywilny 8czerwca i szukam jakiegoś ubrania, np. kostium może ktoś ma jakieś propozycje??? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efelinqa
chetnie odkupie suknie slubna mam rozmiar mniej wiecej 36-38 jestem ze slaska czeka na fotki !!! :) efelinqa@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8czerwiec
sabina_avon@op.pl wysyłajcie fotki, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli245
Sprzedam suknię z koronkowymi rękawkami. Biała rozmiar 36/38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia57
mam do sprzedania śliczną suknię z kolekcji Classa model 373 C , jednoczęściową kolru ecri, obszyta piekną koronką, ten model bardzo wyszczupla sylwetkę, ma wszyte miseczki a więc nie ma potrzeby zakładać stanika , jest bardzo wygodna i lekka , nie krepuje ruchów - co jest bardzo ważne rozmiar 40 - 42 na wzrost 160 , dodam welon suknia jest taka tania ponieważ niestety nie była jeszcze w pralni ,a to z tego powodu że oddałam ja kolezance która miała sobie ja uprać ale nic z tego nie wyszło i suknia znów trafiła do mnie a więc należy sobie doliczyć jeszcze 150 zł jako koszt prania ale i tak uważam że warto ja zapłaciłam za nia 2300zł ale nie żałuje , zależy mi na szybkim sprzedaniu bo oczekujemy dzidziusia a więc dodatkowe pieniążki by się przydały zainteresowanych prosze o kontakt na maila monika-sznajder@wp.pl lub tel 601187717 suknia do obejrzenia w okolicach Warszawy- naprawdę warto jak ktos bedzie bardzo zainteresowany to dodam rówiez buty za które zapłaciłam 180 zł rozmiar 37 śliczne i wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maania
CZEść dziewczyny mam do sprzedania śliczną suknię ślubną w kolorze bardzo delikatnym ecru. Sukienka jest w rozmiarze 36/38 na 172 cm wzrostu. Jest wyjątkowa, posiada bardzo oryginalne drapowania, ma podpinany tren, jest na jedno ramię. Polecam ją bo wygląda niepowtarzalnie. Gratis dodam szal, i inne dodatki. cena to ok 1500 zł. W sklepie zapłaciłam za nią 2600. zdjęcia wyślę na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 lipca
Hej Dziewczyny:) Po 28 lipca 2007 r. będę miała do sprzedania Janesę, rozmiar 36. Suknię zamówiłam w salonie. Suknia jest rewelacyjna koloru ecru. Ma odpinany tren, tak żedo tańczenia jest super! Po odpięciu trenu (a jest zapinany na zamek), suknia sięga po ziemię. Do sukni dodatkowo mam dorobione dwa kwiaty (identyczne jak przy dole sukni). Jeden kwiatek jest na agrawce i można go przypiąć wg. uznania. Drugi jest zrobiony do włosów. http://emmimariage.pl/index.php/main/pl/offer/2/20 Zainteresowanych proszę o kontakt: asiek_s@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do sprzedania suknię ślubna firmy agnes na wzrost 163 cm. plus obcas, rozmiar 40/42. Kolor ecru, materiał tafta, kolekcja 2006r, wyczyszczona, używana kilka godzin (przyjęcie bez wesela), w idealnym stanie. Fason świetnie podkreślający kobiece kształty, jednoczęściowa z szelką zapinaną na szyi dzięki czemu doskonale podkreśla i modeluje większy biust. Cena jaką chcę za suknię plus dodatki (szal, rękawiczki, halka) to 800 zł. (zależy mi na szybkiej sprzedaży dlatego cena do negocjacji). Zdjęcia mogę podesłać na maila. Kontakt do mnie: asiakala@o2.pl. Zapraszam na przymiarkę do Krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena111
witam ja mam do sprzedania suknie farage dol od modelu galaxy gora od modelu 2069 kolor ecrue z platynowymi koronkami rozmiar36/38 wzrost 168, moj nr gg7647997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia4563
czesc sdzukam sukni slubnej mam 160 i jestem w ciazy jak bede brala slub to bede w 5 miesiacu ciazy pomozcie bo nic nie umiem znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farage galaxy 36/38
W połowie czerwca będe mieć do sprzedania sukienke farage galaxy 36/38kolor ecru Do sukienki dodaje - koronkowe bolerko- z tej samej koronki co sukienka - nowy welon do pasa gładki...(nie bede go uzywać) - stroik na szyję - kamizelke pier carden ecru w prązki L/XL z musznikiem i butonierką. Moje wymiary 172cm /51kg obcas mam na 2 cm więc osoba niższa z wyższym obcasem spokojnie może ja założyć.Myśle ze juz od 165 cm . Mój rozmiar 36 ewentualnie małe 38 .Cena kompletu po czyszczeniu 1200 ewentualnie 1000 bez czyszczenia. Nie sprzedaję pojedynczych dodatków. Zdjecia mogę przesłac meilem. woj, podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak1
Witam . poszukuje sukni Herms Kelaz rozmiar 36 na 1 wrezsnia 2007 r.. nr gg 4515410. prosze o kontakt osobe ktora bedzie chciala sprzedac suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak1
Poprosze Pania Lui o jakies namiary i kontakt. podoba mi sie suknia ktora pani bedzie miala na sprzedaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja_suknia_na_sprzedaż
Cymbeline saphir rozm 36-38 wzorst 168cm do obcasu 5cm kolor:ciemny ecru,szampanski recznie robiona francuska koronka masa halek,tafta spodnica+gorset Częstochowa woj ślaskie ewent.Tarnobrzeg po czyszczeniu. Cena w salonie 4000 zlł moja cena 1500 zł DO SPRZDANIA OD CZERWCA 2007r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam ida sprzedaże sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agasssss
Czy mogłabyś wkleić zdjęcie sukni tutaj (jeśli jeszcze nie sprzedałaś) lub chociaż określić na stronie firmy agnes, który to model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×