Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suri

Tutaj sprzedajemy suknie ślubne!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość do deli245
bardzo ładna Twoja suknia, za ile chcesz ją sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 maja miałam ślub - chcę sprzedać suknię ślubną rozmiar 38 - model KISS-Herm\'s Scarabeo - http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=191&item_id=1499&cmd=show_item&gallery_id=&shift=3 obecnie jest w komisie w Krakowie - ul. Długa 24 - salon mody \"Karolina\", kupiona była nowa w salonie Cymbeline, oczywiście mogę ją sprzedać po cenie niższej niż w komisie, więcej informacji prześlę bezpośrednio na email, polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do sprzedania przepiekna i bardzo orginalna suknie slubna w kolorze ecru (tafta inteligentna-roc),suknia jest z kolekcji 2007,zakupiona w salonie ANNA w Gliwicach. suknie szczerze polecam poniewaz jest naprawde bardzo ladna,na jedno ramiaczko,na gorsecie i spodnicy motywy kwiatowe,na calej sukni cyrkonie ,ktore sie pieknie mienia.do kompletu mam rowniez bolerko(szyte w salonie) oraz welon z lamoweczka. rozmiar to 36/38.serdecznie polecam!! zdjecia bardzo chetnie wysle na maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do deli 245...
Śliczna suknia. Jakie ma dokładnie wymiary(biust, talia , biodra)? Ja mam164 cm i noszę takie 38/40 więc się zastanawiam :-) Pozdrawiam - siabadabada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli245
biust jest na miseczke a/b. W biuscie mozna poszerzyć jeszcze troszeczkę bo ja miałam lekko zwęzane, wiec jest troche materiału. W pasie mam 72. A biodra to nie ma znaczenia, bo jest rozkloszowana, ja mam 96cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do EMSY
prosze o wiecej szczegolow dot. sukni,rozm,fotki,skad jestes itp,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32
moze z ktoras z kafetariuszek ma do sprzedania suknie w rozm.40 -42,najchętniej biała,jednoczesciowa,bez trenu,aaa zapomnialabym,najchetniej z woj.lubelskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam suknię ślubną Dogma z salonu Tylko Ona. Rozmiar 36/38 wzrost 170 plus obcas 4-5 cm. Kolor śmietankowy. Długi tren, odpinane ramiączka. Suknia jednooczęściowa, prosta, klasyczna, wyszywana koralikami. Foto na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaak
gosiak1982 i kropeczka1986 - śliczne sukienki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwę się wieczorkiem i fotki przeslę: Rozmiar małe 38, dopasowana z rozszerzanym dołem i krótkim trenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna sukienka z salonu Madonna w Krakowie, Herm\'s 2007, Grace. Kolor - biały, rozmiar - 36, cena 1200. Zapraszam do przymiarki po 23 lipca (okolice Wadowic). Pozdrawiam i życzę dużo zabawy przy przygotowaniach ślubnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto chce zdjęcie mojej sukienki niech poda maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli245
moja suknia z koronkowymi rękawkami aktualna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiek
HeJ zDziewczyny:) Pilnie kupię bolerko ecru rozmiar 36. Gładkie bez haftów, kołnierzyków, dodatków.... Czy ktoś ma może do sprzedania. asiek_s@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maania
SPRZEDAM WYJĄTKOWĄ SUKNIE ŚLUBNĄ ZAKUPIONĄ WE WRZEŚNIU W SALONIE FIRMOWYM CLASSA W BIELSKU- BIAŁEJ. NORMALNA CENA TEJ SUKNI TO PONAD 2400 Zł!!! TYLKO U MNIE DOSTANIESZ JĄ W NIŻSZEJ CENIE!!! SUKNIA TA POCHODZI Z KOLEKCJI 2006 I W KATALOGU POSIADA NUMER C-354. JEST ONA WYKONANA Z TAFTY W KOLORZE "SZAMPANA" (JASNY ECRU). ROZMIAR SUKIENKI TO 36/38 na ok 170 cm wzrostu GÓRA SUKIENKI JEST DELIKATNIE DRAPOWANA, POSIADA JEDNO RAMIĄCZKO NA KTÓRYM NASZYTA JEST RÓŻA. DÓŁ SUKIENKI JEST FIKUŚNIE DRAPOWANY (DRAPOWANIA ODSŁANIAJĄ CZTERY RÓŻE ZATOPIONE W MATERIALE). WYjĄTKOWOŚCI DODAJĄ UMIESZCZONE GDZIE NIEGDZIE HARMONIJKOWE MARSZCZENIA. SUKIENKA POSIADA PODPINANY TREN. DO KOMPETU DODAM SZAL IDENTYCZNIE MARSZCZONY (HARMONIJKA) JAK WSTAWKI W SUKNI, HALKĘ, RÓŻĘ DO WŁOSÓW BIżUTERIę ORAZ WORECZEK NA PIENIĄDZE. możliwa negocjacja ceny!!! http://www.allegro.pl/item208985867_piekna_suknia_classa_2006_zobacz_koniecznie_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×