Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pandeczka

Szampon na przetłuszczające się włosy??? JAKI????

Polecane posty

Witam wszystich! Mam takie pytanko... Włosy mam farbowane na jeden kolor i zaczęłam uzywac szamponow do włosow farbowanych i Pantene Pro-V teraz uzywam Dove. Mimo iz mam farbowane włosy nie są one suche tylko strasznie mi sie przetłuszczjaa ze musze codziennie rano myc włosy a to jest męczące. Takie moje pytanie czy powinnam uzywać szamponu do włosow farbowanych czy do przetluszczajacych??? i jak tak to jaki najlepszy na moja przypadlosc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FITOMED do włosów
suchych i normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli uzywas zodzywek do włosów to zrezygnuj albo uzywaj yko raz w tygodniu bo odzywki powoduja ze włosy sie szybciej przetłuszczają staraj sie niedotykac włosów i proponuje szampon fructis ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fructis uzywaj do przetłuszczjących a zebys miała ładny kolor mozesz raz w miesiącu uzywac szmpotentki po niej włosy sa miekkie i slicznie pachną ;] papa mam nadzieje ze pomoogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gf
mi pomogl szmpon z joanny do wlosow przetłuszczajacych sie (z biosiarka) brazowy. jest niedrogi bo kosztuje cos kolo 5 zl a naprawde mi pomogl ale trzeba go przez jakis czas stosowac czasami jedna butelka nie da dluzszego efektu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytaczacie tu szampony ktore sa tanie ale czy tanie jest skuteczne??? widac tak skoro wam pomoglo.zastanawiam sie nad tym fructisem bo jakos kiedys go uzywalam do wlosow przetluszczajacych sie i mi nie pomogl wlosy juz tego samego dnia bylyl tluste. porazka fructis to chyba najgoesza opcja jak dla mnie.z gory dziekuje za odpowiedzi i oczekuje wiecej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FITOMED
na pewno kosztuje trochę więcej niż Joanna czy Fructis choć i nie jest przesadnie drogi jednak jest skuteczny w przeciwieństwie do tych wyżej wymienionych, a odżywkę wystarczy nakładać od połowy włosów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, esencjasmaku napisał:

Vichy dercos ultra soothing do włosów normalnych i przetłuszczających się jest najlepszy, zwykle kolo 60 zl kosztuje ale da sie go kupic taniej na promkach.

a mezczyzna moze go uzywac? to jest jakas roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×