Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Diva

Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Polecane posty

Bezzebna - ze złotym zębem na przedzie bo inaczej efektu nie bedzie:P Rymy mi się na mózg rzuciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam :) To chyba coś długo czekasz, skoro zdążyłaś już ponad 3000 postów naskrobać :D To jak już dostaniesz protezę, to w rewanżu wybiję Ci protezę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi nie no dziewuchy z tym złotym zębem to mnie już powaliło zupełnie. Dobrze, że się właśnie wysikałam, bo bym już krzesło zalała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zostanę może przy moim łoju kapiącym na bluzkę i zalewajacym mi oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuuu... buuu...
Właśnie wracam z Rossmanna, bo polecialam napalona na te oliwke Hippa ale nie kupilam bo nie bylo!!! Tzn. inne kosmetyki byly, ale w miejscu gdzie powinna stac oliwka, to bylo puste miejsce!!! Buu..buuu... ktora z was wykupila caly zapas?????? Wredne małpy :P Nic mi nie zostawily. CZekam na nowa dostawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, lepiej byc bez zębów :P Siedze i rżę do monitora jak głupia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E.Miśka555
Do Divy Mam ciągle ten problem, wypróbuję tą oliwke. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga to musisz sobie jakiś daszek zamontowac nad brwiami :D \"buu... buu... \"--> nie martw się, na pewno dostawa będzie lada dzień i będziesz mogła nabyć to cudeńko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezzębna wracaj szybko i pisz o efektach krzaczory albo zbiorniczki i łapać tłuszcz na te wspomniane wcześniej frytki :D ale jesteśmy obrzydliwe. Jak ktoś to przeczyta, to sobie o nas nieźle pomyśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko jakoś sobie poradzimy z kiepską reputacją, a teraz też uciekam muszę się czymś pożytecznym zająć buuu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEST - WYNIKóW CIąG DALSZY
Witam ponownie ;) Widze, ze topic nam sie zmienia na kulinarny :) Mowa byla o frytkach hehe, a ja taka glodna jestem! :( Uwazajcie, bo Was przeniosa na kulinaria :) Pisalam dzis rano o wynikach oliwkowego testu i obiecalam Wam, ze dopisze swoje dalsze spostrzezenia na temat tego jak oliwka sprawuje sie jako nietypowy podklad pod makijaż. Tak wiec, z reka na sercu moge Wam polecic ten specyfik! Makijaz trzyma sie idealnie i zauwazylam wrecz, ze moj puder (w kamieniu) jakby bardziej przylega do skory. Jesli chodzi o swiecenie, to jest nawet mniejsze niz po emulsji. To bardzo dziwne, bo skora w dotyku jest jakby nienaturalnie nawilzona, nadal jakby czuc obecnosc oliwki, ale absolutnie jej nie widac! Sadze, ze to za sprawa jej magicznej konsystencji. Bo jak wiadomo, zadna emulsja czy tez krem nie wchlonie sie tak idealnie jak stosunkowo rzadka oliwka. A nawet gdyby tak sie nam wydawalo, to odnosze wrazenie, ze skora po prostu wyrzuca ten specyfik, albo jego poszczegolne skladniki, ktore nie zostaly spozytkowane. Z oliwka jest o tyle latwiej, ze zawiera tylko dwa podstawowe skladniki i byc moze rzeczywiscie ktorys z olejkow odpowiada za zmatowienie skory.. nie mam pojecia w czym tkwi sekret tego cuda, ale jestem naprawde zadowolona, bo wlasnie konczyla mi sie emulsja pod makijaz Olay'a i wyglada na to, ze mam problem z glowy.. co wiecej! duzo lepsze rozwiazanie! Diva! Wielkie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak zachwalacie ta oliwke i tez sobie ja kupie ale poczekam jeszcze -poczekam na wasze opinie jaka bedziecie mialy cere po tygodniu bo moze bedzie pelna wypryskow od tej oliwki no bo na zdrowy rozum jak oliwka moze pomoc w zwalczaniu tlustej cery i wypryskow ??????moze sie myle zobaczymy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.k. szukałam pół dnia jak głupia i znalazłam coś dla niedowiarków. Znalazłam linka do strony na temat trądziku dr Różańskiego http://luskiewnik.strefa.pl/acne/akneterapia_wrzesien2005.html Wejdźcie tam i zobaczcie punkt nr 2 : \"Do codziennego smarowania skóry: olej sezamowy, olej winogronowy, olej migdałowy lub olej makowy. Kilka kropli wybranego oleju wcierać w skórę 2 razy dziennie. Oleje nie reagują z lekami przeciwtrądzikowymi i nie wywołują skutków ubocznych.\" Jak widać wymienił olej sezamowy i migdałowy, a to właśnie te dwa olejki wchodzą w skład oliwki. A teraz OLEJ SEZAMOWY: z wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Olej_sezamowy \"Olej sezamowy ma właściwości rozgrzewające, oczyszczające (odtrutkowe), reguluje pracę gruczołów łojowych.masaż całego ciała ciepłym olejem sezamowym oczyszcza organizm z toksyn oraz nadaje skórze blask i jedwabistą gładkość\" OLEJ MIGDAŁOWY: \"W przemyśle kosmetycznym używany do produkcji perfum, mydeł i kremów, oraz w farmaceutyce. Nadaje się do każdego rodzaju skóry, rozprowadzony nie daje efektu ciężkości, jest dobrze wchłaniany. Polecany szczególnie do pielęgnacji skóry dziecka (jest bardzo łagodny, nie drażni, uspokaja).\" I co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi wszystkim :) strasznie mnie rozśmieszyłyście :D :D luzacki topik przekonałyście mnie jutro kupuję tę oliwkę na moją tłustą cerę której i tak już lepiej po brevoxylu pozdrówka papa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde moglam brac oliwke a nie kombinowalam i wzielam krem! troche sie dzis swiecilam ale tylko raz musialam uzyc chusteczki! jutro musze kupic olwike,ale to juz druga bedzie bo mam z babydreama,co tam pieniadz rzecz nabyta:):) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mam 2 pytanka - czy ta oliwka HIPPa jest w Realu? Czym oczyszczacie twarz? Bo ja używam szarego mydła i toniku \"siarkowa moc\" firmy Barwa, mam nadzieję ze zadziała z tą oliwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myję buźkę żelem uniwersalnym Babydream. Taka wielka butla z pompką 500ml kosztuje niecale 9 zł a jest bardzo dobry. I też bez zbędnej chemii i SLS. pasadenka--> ja radziłabym Ci odstawić szare mydło i tonik siarkowy, bo to okropne wysuszacze. A to błędne koło, bo im bardziej wysuszasz twarz, tym bardziej się ona przetłuszcza!! Ja myję tylko tym żelem, a potem od razu oliwka albo krem. Pod makijaż używam Soraya Witaminowa terapia matująca krem normalizujący. I jest ok. Dziewczyny, które się jednak decydują na zakup--> piszcie jak wrażenia i efekty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laski, ja Wam mogę polecićna cerę olej arachidowy- jest super do twarzy noi do picia-zdrowy i naturalny. Oliwka Babydream teżjest super ale do twarzy jeszce nie używałam. W ogóle wszystkie produkty Babydream sąświetne :) Zachęciła mnie ta oliwka Hipp i w ogóle produkty tej firmy. Zakupię kiedys napewno :) Z tego co mi wiadomo to jeszce firmę Bubchen chwalą-teżdla dzieci kosmetyki. Myślęże warto się przerzucić na kosmetyki dla dzieci ale te porządne, najlepiej nie produkowane w Polsce, bo np Bambino to jużma w składzie paraffinum itp a Johnson zalatuje chemią strasznie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) no więc tak.. kupiłam wczoraj oliwkę i wysmarowałam się nią cała - pachnie slicznie;) rzeczywiście dobrze się wchłania, ale niestety nie do końca na twarzy:( starłam chusteczką po ok 5 minutach ale i tak się troche świeciłam, Natomiast buzia była faktycznie gładziutka w dotyku:) Ale nie poddam się - będe się smarować codziennie i poczekam trochę na efekty:) Aha - kupiłam sobie podkład Lirene, a ten Infallible muszę chyba dać siostrze wrrr:P Jest lżejszy i fajniejszy, ale i tak się świecę:( ale to chyba przez ta moją wybitnie przesuszoną skóę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×