Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Diva

Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Polecane posty

Gość daleko..
Dzieki:) :) :) Jak bedziesz testowac na sobie to odrazu pisz co i jak!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi ok, ale narazie nie zamierzam. Jak już to przy pierwszych mrozach dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć Cattarina
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam krem na noc Iwostin do tlustej cery znacie to?smierdzi strasznie ale jak wstalam dzis to cera pieknia zaskorniki pozasychaly tylko jeden mankamentw odczuciu moim ze skora taka jakby napieta zbyt,uczucie suchosci ale moze tak musi byc -jakie macie zdanie odnosnie tego kremu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa...........
no właśnie przed chwilą czytałam Twoją recenzję na Wizażu:) i zamierzam kupić tę oliwkę, bo mam ten sam problemz cerą co Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ten Iwostin, był ok ale nie zrobił na mnie szczególnego wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
divo czy ona jest dostepna tylko w polsce? bo jestem na razie w niemczech a chetnie bym ja kupila! pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to Rossmann to niemiecka sieć, więc powinna tam być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty kupilas w rossmannie? to zaraz biegne zobaczyc czy jest! nigdy nie interesowalam sie tym dzieciacym przedzialem wiec nie wiem czy maja. a jak nie to pojde do karstadu,mam nadzieje ze dostane! wiesz,mi niekiedy wyskakuja pryszcze,szczegolnie na polikach i boje sie zeby mi sie nie pogorszylo:( czy moge tez tej oliwki stosowac? naprawde skora sie nie przetluszcza po niej? ja mam strasznie przetluszczajaca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja już wysłałam
chłopaka po tą oliwkę do Rossmanna :) Powiedzialam, ze koniecznie musze ja mieć, bo podobno jest cudowna... No i poszedł :) Heh.. Diva - jesli jestes jakaś przedstawicielką producenta, to zdaje się, że możesz liczyć na znaczne zyski ze sprzedaży hehe.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWOSTIN stosuje poltlusty i dobrze nawilza.jest super do skory uczuleniowej.mam prob z zaskornikami i tego typu niemilymi rzeczami wiec wyprobuje tej cudownej oliwki ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe tak przedstawicielką!! Polecam tylko oliwkę a nie całą serię. Mi też się robią pryszcze na policzkach,a ta oliwka nie nasila tych zmian, a nawet powiedziałabym, że powoli znikają jak nie są męczone chemią. Moja buzia nie świeci się po tej oliwce przez kilka godzin. Potem delikatnie zaczyna błyszczeć, ale to nie to samo co dawniej, kiedy normalnie kropelki tego tłuszczu miałam na twarzy. Jest naprawdę dużo dużo lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczyna się błyszczeć, to wystarczy ponownie przetrzeć suchą chusteczką i jest znów matowa. Dawniej przy wycieraniu chusteczką ten "tłuszcz" tylko rozmazywał mi się po całej twarzy. A tera znie mam takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dawno czytalam o tej oliwce na wizazu,wiele nie kosztuje wiec mozna sprobowac. Poki co ja czekam az otworza u mnie rossmana, a to juz za kilka dni:) dziewczyny nie bojcie sie zapchania, to nie jest typowa oliwka jak bambino czy johnsona! wszystkie znane mi oliwki zawieraja parafine i dlatego zatyka pory. A to jest olejek - a dokladnie mieszanka dwoch olejkow - sezamowy ktory wlasnie moze matowic skore, i ja wcale bym sie nie zdziwila gdyby naprawde matowil. Oleje reguluja prace gruczolow lojowych, skora wsiaka ten olejek i nie musi dodatkowo sie przetluszczac. A jesli komus to twarzy sie nie spodoba zawsze mozna wykorzystac na cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi kobitki! juz wrocilam z rossmanna,mialam kupic tylko oliwke ale nabylam jeszcze kurtke i inne pierdoly i znow z kas licho hahaah a teraz do rzeczy-w rossmannie znalazlam duzo rzeczy z hippa min kremy lotiony itd. te kosmyteki maja ÖKO TEST sehr gut czyli wiadomo ze nie ma chemii i ze cerze nie zaszkodzimy.(jak to bywa z garnier ,nivea,loreal itd) znalazlam ta oliwke za 2.99 euro ale kupilam sobie krem . lubie oliwke ale tylko do ciala ,na twarz musze miec cos co sie wchlonie w miare szybko zeby zrobic maly make p:);) kupilam sobie oliwke z babydream,tez ma ten atest wiec jak bede potrzebowala porzadnego nawilzenia na noc to tez mam cos pod reka:) uwielbiam na wilgotne cialko uzyc oliwki,zarowno zima jak i latem,super efekt,,po solarium szczegolnie:):) aha jeszcze cos! polecam mydelko babydream,super oczyszcza buzke i jest delikatne! krem tez jest ok ale za slabo nawilza,ostatnio uzywalam brevoxyl i mi troche wysuszyl! nadzieja w hippim!!.):):) buzka i dzieki za rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki ma skład ta oliwka z Babydream?? No i jakie wrażenia po używaniu tego kremiku HiPP? A co do wypowiedzi Ewelki69 to sporo w tym racji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka babydream
ma dużo dłuższy skład od tej HIPPa, ale nie zawiera parafiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi! kremem posamruje sie wpierw rano po umyciu buzi:) a na noc zamierzam uzyc oliwki ,w skaldzie ma duzo ale nie ma parafiny i jesli ma ten atest to jest ok!!! kremik uzylam tylko troche na rece i super sie wchlania i ladnie pachnie! a jesli okaze sie ze na buzie sie zbytnio nie nadaje i nie spelnil mojego oczekiwania to kupie oliwke z hipcia:):) cdn!:);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEST - WYNIKI
Witam ponownie! Tak jak zapowiedziałam - za namową autorki zakupilam oliwkę i jestem już po pierwszych testach. Otóż wygląda to nastepująco: Mam skórę mieszaną, skłonna do przetłuszczenia, a co za tym idzie - do błyszczenia. Jednoczesnie potrzebuje odpowiedniego nawilżenia, bo jak juz zdazylam sie o tym przekonac wiele razy, wysuszenie w celu zwalczenia zaskórników i drobnych wyprysków, dzialalo wrecz odwrotnie. Odnioslam wrazenie, ze skora "bronila" sie przed tymi wszystkimi srodkami i wytwarzala wiecej tluszczu. Wczoraj pierwszy raz użylam oliwki i jestem zachwycona! Autorka nie bez powodu ja zachwala :) Otoż, moja skora wchlonela niemal natychmiast solidna porcje oliwki. Nakladalam ja zwyczajnie - palcami, bo szkoda mi bylo wylewac ja na wacik, w ktory przeciez wsiaknie wiekszosc oliwki. Co wiecej, nie musialam wycierac nadmiaru chusteczka, bo zwyczajnie nie bylo nadmiaru! Moja skora najwidoczniej byla spragniona takiego nawilzenia, bo wchlonela calosc oliwki pozostawiajac jedynie lekki, miekki poslizg po tlustawej warstwie, jednak o dziwo nie bylo to widoczne w postaci blyszczenia sie skory! Dzis rano, po nocy umylam twarz, a skora jest naprawde gladziutka. Oczywiscie nie zauwazylam jakiegos cudownego efektu niszczacego wypryski, ale jestem zdania, ze to, co ma wyjsc, to i tak wyjdzie "okresowo" :) CHodzi jednak o to, by nie pogarszac stanu skory, odpowiednio ja nawilzac, co przy regularnym stosowaniu na penwo przyniesie pozadane efekty :) A teraz jeszcze jedna rewelacja! Postanowilam bowiem wyprobowac to cudo pod makijaz. Na co dzien uzywalam lekkiej nawilzajacej emulsji Olay, z ktorej bylam zadowolona, jednak po calym dniu , chcial nie chcial, moja skora swiecila sie w typowych miejscach tzw. "T". Tym razem wsmarowalam oliwke, zebralam tlusta warstewke chusteczka i jak zwykle nalozylam puder w kamieniu. Ladnie sie przyczepil do skory i dal pozadany efekt zmatowienia... hm..ciekawe na jak dlugo :) Minely juz okolo 2 godziny i w meidzyczasie zdazylam sie juz niezle napocic z ukladaniem wlosow ... :) a skora nadal ladna, gladziutka, mieciuitka.. tak naturalnie odzywiona... no i matowa :) Moze to dzialanie zawdzieczamy w wielkiej czesci psychice, ale nawet gdyby - to podoba mi sie to! Naprawde polecam! Dam znac jak to cudo bedzie sie sprawowalo w ciagu dnia, tj. czy przypadkiem ok. 14 nie bede musiala przecierac twarzy gabeczka z pudrem w celu zmatowienia :) Pozdawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie, że komuś też pomaga :D Nawet nie wiesz, jak się cieszę!! U mnie niestety nie wchłania się całkowicie i po 5 minutach muszę zbierać nadmiar chusteczką, ale przy takich efektach, to to nie jest żaden problem :D Ja pod makijaż jeszcze nie próbowałam, ale fajnie że nie ma z tym problemu. A co do wyprysków, to po pierwszym razie Ci nie znikną. Skóra musi się oczyścić z chemii, więc to dopiero za jakiś czas zaczniesz widzieć pierwsze efekty. U mnie też od razu nie zniknęły, ale powoli jest ich coraz mniej :D Pozdrawiam i czekam na dalsze wrażenia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi !!! ja wczoraj na noc uzylam oliwki babydream,umylam wpierw buzie mydelkiem babydream a potem przetarlam oliwka(ile brudu na waciku bylo,hmm teraz wiem skad te pryszcze! jak peelingu nie zrobie to zostaje jeszcze troche tego brudu na cerze. rano wstalam i bylo super! gladka buzka,umylam ja i wklepalam kremik Hipp,super pachnie,ladnie sie wchlonal i nawilzyl! jestem zachwycona! precz z chemia ! w koncu znalazlam cos dla siebie! ten krem hipp nawet sie od makijaz nadaje tzn ja nie uzywam fluidu ale korektor,puder w kamieniu i bronzing, no i jak jakas plamka albo pryszcz to dermacol na to:) i wszystko ok,nie swiece sie!! penwie za pare godzin cera bedzie sie troche swiecila ale na to tez mam rade-przykladam po prostu chusteczke higieniczna i po problemie!! milego dnia !buzka pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 latka--> oj kusisz tym kremem, kusisz :P PEwnie go kupię na zimę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi idź idź i napisz jkakie wrażenia po użyciu trzymam kciuki, żeby Tobie też pomogło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno pomoże
nie mamy nic do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co najwyżej tłuszcz zacznie spływać nam po twarzy, ale zawsze można podstawić sobie miseczkę co by bluzki nie upaskudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×