Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Diva

Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Polecane posty

Gość kociak123
sorki pomylka mam cere mieszana wiec jak mi teraz doradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociak123
kciak22 to kociak123 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELF82
Widziałam kosmetyki HIPP (w tym i oliwke) w tesco i w carrefourze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ai le tam kosztuja
? moze sa tansze niż w rossmanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mi się przypomniało że na jakimś \"urodowym\" topicu była mowa o tym że oliwka wysusza skórę jesli jest nałożona na suchą skórę (heh ale masło maślane napisalam), tylko na sucha, jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe przecież na ciało
nakłada się oliwkę jeszcze wtedy gdy jest wilgotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasadenka--> nie wiem o co ci chodzi :P tak, to napisalas, ze nie czaję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrr wrrrr
może to dotyczy tylko olejków z parafiną? bo takei olejki zatykaja pory i uniemozliwiaja nawilzenie skory w inny sposob, dlatego naklada sie je na mokre cialo ale hipp nie ma parafiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polokokta
oliwka HiPP ma boski skład, więc także się na nią skuszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o to mi chodziło że oliwkę podobno powinno się nakładać tylko na mokrą skórę, chyba ze Hipp\'a to nie dotyczy bo ma okrojony skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam na mokrą :P Ja nakładam na suchą i jest dobrze :D A co do tego kremu, to mam wrażenie, że jednak nie zmienię zdania.W ogóle nie nawilża, a wręcz mam wrażenie że wysusza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diva - jak chcesz to spróbuj, przynajmniej bedzie wiecej recenzji tylko żeby sie nie okaalo że on ma tłusta konzystencje a\'la ten tradycyjny Nivea...najwyżej zużyjesz go jako krem do rąk, jak tak zawsze robię z niewypałami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez sie skusilam dzis
na te oliwke, bo mam bardzo tlusta cere, kupilam tez od razu krem, zobaczymy czy podziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie obawiam się, że ten ochronny może być tłusty :o Ale dzisiaj drugie podejście i jednek jest trochę lepiej. Tzn. dzisiaj jakby lepiej mi buźkę nawilżył, ale nadal nie jest to oczekiwane przeze mnie nawilżenie. Zobaczymy. Narazie jednek nie skreślam go całkowicie. Daję mu jeszcze szansę, może się wykaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy...
inna oliwka moze dzialac podobnie?!?! czy tylko ta oliwka HIPP ma takie dobroczynne działanie?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietainlove
hej.oczywiscie jako maniaczka kupilam sobie i oliwke i krem.ja nie mam wielkiego problemu ze swieceniem sie twarzy tylko z porami .czasami cos wyskoczy.oliwka jest genialna!!!mam po prostu lepsza skore.wchlania sie u mnie niesamowicie i nic nie musze usuwac chusteczka bo nie ma nadmiaru.po prostu biore troche oliwki na wacik i przemywam twarz.nie wiem jak to dziala ale mam matowa twarz pory zmniejszone..wiedzialam ze tak bedzie bo kiedys stosowalam tak oliwe z oliwek za to krem jest za slaby ,za slabo nawilza ale uzywam go do pupci...i stop... koniec z kupowaniem beznadziejnych kremow..moje kosmetyki to teraz plyn miceralny Vichy potem myjes buzie Dermoklar..na to oliwka raz w tygodniu peeling i maseczka z alg tudziez z jablka i miodu albo z marchwii..i nic wiecej...polecam bo sa efekty! milego dnia ..jak fajnie ze dzis wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy...
wyprobowalam oliwke jonsons i powiem,ze moze nioe zmatowila skory, to po wytarciu wacikiem i nalozeniu pudru jest niezle.. to tak zastepczo.. bo nie bylam pewna, czy rzeczywiscie oliwka moze zmatowic skore.. a w domu mialam tylko oliwke jonsona ;) A chyba kupie zachwalana przez was oliwke HIPP A swoja droga czy oliwka oliwce nierowna?? Dlaczego ta HIPP mialaby byc lepsza??? Czy ktos probowal innej oliwki niz HIPP jak ja?? I czy tez widzialyscie podobne efekty?? Pozdrawiam.. jeszcze tu zajrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośnica - spróbuj na mokro nałożyć i wytrzeć ręcznikiem. Jeśli nakładasz nie tylko na buzie ale i też na ciało - to najlepiej to robić po ciepłej kąpieli kiedy skóra jest rozgrzana i chętnie wchłania różne specyfiki. Ja się przyłączam do fanklubu oliwiki Hipp - janhsony, bambino i cała reszta może się schować. Świetny prawie naturalny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej chomiczku
jak to "prawie" ??? chodzi ci o ten parfum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u p p p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do\"hej chomiczku\" - no tak właśnie o ten parfum mi chodzi...nie wiadomo co tam może sie kryć pod tym hasłem...oby olejki eteryczne:) Na butelce jest tylko napisane, że to są niealergizujące środki zapachowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe_Nozyczki - jeśli chodzi o włosy podobno dobrze robi podgrzana oliwa z oliwek (nałożyc na włosy, trochę potrzymac a potem umyć je szamponem), ale jeszcze tego nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELF82
Ale olej migdałowy też podobno jest dardzo dobry na włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam (nie chcę się chwalić) na szczęście łądne i zdrowe włosy, więc nie będę smarować ich oliwką, bo mi się nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny przeczyatłam cały topik czy myślicie że ta oliwka będzie dobra dla kogoś kto ma cerę tłustą w strefie T i suchą na policzkach i w okolicach oczu ze skłonnością do wyprysków? czy to nie nasili ich występowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro przeczytałaś cały topik, to powinnaś wiedzieć, że będzie dobra, bo pisałyśmy o tym ;) A zresztą wystarczyło przeczytać mój pierwszy rozpoczynający wątek post i byś już wiedziała, bo ja mam właśnie taką samą cerę :D Także nie bój się i wal do sklepu po oliwkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×