Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Diva

Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Polecane posty

Gość nie sądzę zeby syfy
wyskakiwaly po uzyciu oliwki, która mozna stosowac u niemowlat juz od pierwszego dnia zycia. Tym bardziej patrzac na jej skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chomiku, dzieki 🌼 Ja wczoraj na noc i dzis na dzień posmarowałam się kremem babydream bo skóre mam suchą na wiór :O Powiem Wam, ze ja codziennie po kapieli nakładałam Hipp\'ana mokre ciało i jeszcze nigdy nie miałam tak idealnie gładkiej skóry :)Ale niestety oliwka się skonczyła :( Ja też uzywam od kilku dni gąbki celulozowej do mycia buźki i tak się zastanawiam, jakie beda tego efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy oliwka
tłusta na tlusta cere???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw przeczytaj wypowiedzi
a potem sprobuj i dopiero sie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raport po kilku dniach używania: Płyn do kąpieli jest SUPER. Rewelacyjnie działa na cerę, skóra jest mięciutka, cudnie pachnąca, nie ściąga się, przestaje się łuszczyć na czole i nosie (już za to ma u mnie oskara kosmetyków ;) ) :D Co do oliwki to też bardzo fajna, ale jednak wole nakładać ją na wilgotną skórę. Nakładana na sucha dość słabo sie wchłania i nawet po starciu nadmiaru chusteczką pozostaje tłusta warstwa, która jednak mi przeszkadza. Natomiast nakładana wacikiem namoczonym wodą szybko się wchłania i nawet nie muszę specjalnie ścierać jej z twarzy, a cera jest miękka i elastyczna :) No i faktycznie, nie świeci się jak zwykle :) Ogólnie jestem BARDZO zadowolona, dawno tak miłej buzi nie miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się jeszcze z Wami podzielę moim najnowszym odkryciem z zakresu kosmetyków dla dzieci :D tak jak pisałam, kremik Hippa tak nie do końca mnie zachwycał, miałam po nim ściągniętą skórę w paru miejscach, bez znaczenia od ilości nałożonego kremu :) więc kolejna moja wycieczka do Rossmanna skończyła się zakupem kremiku Babydream, tego w najmniejszym pojemniczku, 100 ml. Jest zdecydowanie mniej \"tępy\" i faktycznie nawilża. Mam nadzieję, że większych śmieci w nim nie ma, w każdym razie będę go używać na dzień i oby mi nie przestał pasować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z tego miejsca dziękuję założycielce topiku, bo dzięki niej natknęłam się na Trochę Starszą Koleżankę i jej linki do bardzo wartościowych stron na temat chemii w kosmetykach. naprawdę WIELKIE DZIĘKI! :) i pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy oliwka
jak ktos napisal POZOSTAJE TłUSTA WARSTWA olaboga ludzie jest tyle specyfikow do tlustej cery a wy jakas tłusta oliwa sie smarujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do --> \"od kiedy oliwka\" nie wiem czy zauważyłaś, że juz próbowałam prawie wszystkie kosmetyki do tłustej cery i mi nie pomagały!!!! Więc się tu nie wymądrzaj, bo akurat one mi nie pomogły tylko właśnie oliwka. Jeśli dla Ciebie to jest absurd, to najpierw spróbuj, a potem się dopiero wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiadaczka cery tlustej
Po tej oliwce niestety mi sie skora przesuszyla.Nakladalam i na mokra skore i na sucha i to samo.Nie nawilza wystarczajaco skory ta oliwka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 20
dla mnie ta oliwka to tez troche dziwna sprawa ale spróbuje buzia mi sie okropnie swieci az wstyd ostatnio wypróbowałam podkład matujacy z avonu i przez pierwsze dni byłam zachwycona buzke miałam matowa prze ok 8 godz tylko teraz mam wrazenie ze powoli przestaje działac ale to moja opinia jak ktoras go tez stosuje to nich tez sie wypowie ja ogolnie byłam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papuierowych nozyczek
mozesz powiedziec cos wiecej co to za masło i gdzie to kupilas? jakies to firmy i jak to sie stasuje? ile mniej wiecej kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> od kiedy oliwka Nie wiem, dlaczego przyczepiłaś sie do tego jednego zdania. Nie chce mi sie powtarzać wszystkiego więc tylko polecę ponowne, poprzedzone skupieniem i wyciszeniem (może medytacja?) przeczytanie mojej wypowiedzi do końca :P A wszelkie kosmetyki do cery tłustej to polecam wsadzić sobie (albo raczej producentom) w d... 😠 Sama chemia która rzadko kiedy wychodzi komukolwiek na dobre, a kosztuje kupę kasy. A tym masłem przy okazji muszę się zainteresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajnalka
Natia, ja kupiłam to samo masło co P.N. w drogerii w Warszawie. Ale gdzie indziej nie widziałam go. Tzn w rossmanie czy w naturze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_25
Zaintrygowalyscie mnie ta oliwka. Niestety nie moge jej kupic, bo jestem w Stanach,w to firma niemiecka, wiec pewnie nie ma jej tu:( W kazdym razie tez strasznie mi sie swieci cera. Matuje ja przykladajac co jakis czas nie chusteczki hig. tylko zwykly papier toalet. albo recznik papierowy do rak (lepiejwchlaniaja tluszcz niz chusteczki), ale wolalabym, zeby mi sie cera po prostu nie przetluszczala! Coz, sprobuje poszukac tu jakies odpowiednika tej oliwki...A co do tego, ze skora sie wysusza, a potem przeluszcza to prawda, bo wszystkie kosmetyki przecitradzikowe wysuszaja pryszcze i wraz z nimi cala buzie, a skora sie broni wytwarzajac jeszcze wiecej tluszczu i stad swiecenie:/ Ja jak do tej pory stosowalam krem Deep Control Loreala i nawet nie jest taki zly (lekka konsystencja),a teraz kupilam sobie serie AcneFree (plyn do demakijazu, tonik i krem). Moze ktos o tym slyszal? Albo o serii Proactiv? Podobna to Acnefree, ale podobno troche gorsza. Zaczynam dzis stosowac i bede pisala o moich wrazeniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajnalka
Natia, napisz maila do tej firmy. ja właśnie w taki sposób zlokalizowałam masło w wawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlin2_3
Dziewczyny ja mam problem z wyskakującymi pryszczami ,czasem większym "gulkami" i strupkami po nich (wieczorem nie można odpędzić mnie od lustra) przeczytałam topic o olejku hipp, o kremie pichtowym i słyszałam o kremie bambino z cynkiem. Czy możecie mi doradzić co byłoby najlepsze na taka cerę jak ja mam (powygniataną :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do merlin
najlepsze to byłoby jakies lekarstwo-masć a nie zaden kremik. na takie grudki nie pomogą takie specyfiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do merlin
polecam isotrex-po grudkach ani sladu po 3 posmarowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej dziewczyny
tak zachwalacie kosmetyki dla dzieci, czytałyście artykuł w najnowszym Poradniku Domowym? pani dermatolog lub kosmetolog, nie pamietam, w każdym razie specjalistka w tej dziedzienie, kwestionuje używanie kosmetyków dla dzieci przez dorosłych. są skuteczne jedynie gdy ktos ma skórę zblizoną do skóry dziecka czyli normalną , w przeciwnym razie używanie tych kosmetyków nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro pomagają i to w widoczny sposób to znaczy, że jednak ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już kiedyś o tym pisałam tylko na innym topicu i o kosmetykach naturalnych. Moim zdaniem kosmetyki naturalne i te dzieciaczkowe też - pomogą osobom, które narobiły sobie szkody niewłaściwą pielegnacją skóry - np osobom z tzw. trądzikiem kosmetycznym. Te osoby zauważą największą poprawę używając kosmetyków naturalnych czy też półnaturalnych (np tych dzieciaczkowych). Na problemy skóre pochodzenia zdrowotnego (np. problemy hormonalne) - takie kosmetyki mogą pomóc, ale pewnie efektów powalających nie będzie. umiejętnie używane na pewno nie zaszkodzą. Nie ma się co oszukiwać, że oliwka taka czy siaka zapewni nam ochronę przed promieniowaniem słonecznym, czy też zapobiegnie zmarszczkom - ale mojej skórze lepiej służa takie kosmetyki niż te górnopółkowe za cięzkie pieniądze z tablicą Mendelejewa zamiast składu. Problemy skórne trzeba postrzegać całościowo i leczyć skutki a nie tylko efekty i starać się jak najmniej szkodzić . Ot i tyle. Przeczytam ten artykuł z ciekawości. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO PAPIEROWE NOZYCZKI
Mam do Ciebie pytanie w sprawie Karite. Czy uważasz, że nadaje się do bardzo suchej skóry (tradzikowej, ale suchej) i np na mróz (jak się zrobi załóżmy -10c to wystrczy)?? Z góry Ci dziekuję. Mi się bardzo łuszczy skóra i już nie wiem czym sie smarować:( a do tego mam plamy, blizny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuuuupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wtrącę 3 gr skoro Nożyczki zaginęły:) Sama mam cerę suchą ze skłonością (coraz mniejszą) do niespodzianek i dla mnie karite jest super. Sprawa wygląda tak, że może cię ono zapchać - jest to kwestia indywidualna - musisz po prostu przetestować. Jeśli cię nie zapcha to na trądzik bedzie w sam raz - karite sprzyja szybszej regeneracji skóry, nawilża, wzmacnia - no jak mówie jest super. Moim zdaniem - sama karitka na -10 to za mało, szczególnie jak masz suchą skórę, karite powinno ci się szyko wchłaniać, więc przydałaby sie jakaś dodatkowa ochrona. To tyle ode mnie - ale poczekajmy może Nożyczki się też wypowiedzą. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO CHOMIK
dziękuję Ci bardzo:)🌼 w takim razie się może skuszę na to karite. A co jeszcze proponujesz dodatkowo? Karite i na to np tłusty krem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO CHOMIK
oczywiscie ta wersja z tłustym kremem to na mrozy:) Ja ogólnie mam tłusta skórę, ale bardzo przesuszoną lekami, a będzie jeszcze bardziej bo biore roacuttane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak najlepiej jakiś krem zimowy, nie wiem tylko czy na karite. Karite proponuje stosować teraz jak jeszcze nie jest tak zimno, albo na noc. Zobacz jak ono ci się wchłania - jeśli dobrze, to możesz położyc na to krem, jeśli słabo to nie ma sensu sobie maselniczki robić z twarzy;) Trzeba po prostu kupić jakiś dobry krem na zime. Ja ze swojej strony polecam krem Martiny Gebhardt z masłem karite już w składzie - dla mne to jeden z najlepszych kremów jakie miałam. do kupienia u p. Adrianki na www.apmp.natura.xip.pl, prostym wyjściem będzie także upolowanie kremu Babylove na allegro - jest taniutki i ponoć dobry (recenzja w damskiej torebce). Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja kupiłam dzisiaj tą oliwke :) mam strasznie tłustą strefę T, mam nadzieję, że pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×