Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mirellka84

śmierć 14-latki wstrząsnęła gdańskim*** Aniu jesteśmy z Tobą...

Polecane posty

Nawet nie wiedzialam ze cos takiego stanie sie tu gdzie mieszkam.Sama znałam dziewczyne z widzenia i przeciez nie moglam zorientowac sie ze cos sie dzieje zlego. Ze swoja kolezanka trzymaly sie razem, zawsze przechodzily kolo mojego domu.... Nawet kiedys razem sprzatalysmy w kosciele bo ksiadz robil remont a brak bylo osob do sprzatania... Zle sie dzieje na swiecie... Aniu pamietaj zawsze bedziemy z Tobą...Wierzę ze bedzie ci lepiej tam wysoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego byłam, jestem i będę przeciwnikiem posiadania wytwornych komórek przez gówniarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tragediaaaaa
biedna dziewczyna (*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie wklejac swieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klasa zostala objeta opieka psychologiczna. No kurde biedne dzieci taki wstrzas przezyly!Szkoda tylko ze to co te zboki robily dziewczynie nimi nie wstrzasnelo. Cala klasa jest winna! A te przyjacolki..pozal sie Boze. Jak ja chodzilam d podstawowki (wtedy nie bylo gimnaziow) cos takiego bylo absolutnie niewyobrazalne. Ponad 20 osob (w tym \"przyjaciolki\") patrzylo jak oni upokarzaja ta dziewczyne i NIKT nie sprzeciwil sie im? Nie jestem w stanie zrozumiec. Mam 23 lata a widze ze roznica pokoleniowa miedzy nimi a mna to przepasc bez dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2
a ja mysle co za czasy zastanówmy sie czy w zyciu najwazniejsze sa pieniadze czy nie warto wziąsć sie ,za wychowywanie dzieci, by uniknąć takich tragedi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mna jeszcze bardziej chyba wstrzasnal jeden z komentarzy: \"ciekawe kiedy ten film bedzie dostepny do obejrzenia\" (nawet jesli to zart) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okrutne, niestety, prawdziwe...szkoda dzewczyny, ze taka klase miala....to wstrzasajace, ze nikt nie zareagowal z uczniow... gdy ja chodzilam do siodmej klasy rowniez byly takie podobne historie, chlopaki ciagneli dziewczyny do kibla...ale na takie cos sie szybko reagowalo, albo znajomi albo nauczyciele... w ogole to odnosze wrazenie ze nauczyciele czesto sie boja gimnazjalistow... Aniu (*)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze takie bachory za rok dwa moga juz nie tylko filmowac, ale moga gwałcic i filmowac, i handlowac tym swiństwem w internecie........:o pewnie bogatych rodziców mają, którzy nie maja dla nich czasu, ale za to ci rodzice maja drobne (np. 1000- 2000zł) które daja im jako kieszonkowe na zasadzie---- \" masz tu i daj mi spokój \" ludzie co sie porobiło, żałość bierze i tyle:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebyśmy cię
A nauczyciele to zawsze niewinni i nic nie wiedza... A zaloze sie ze skoro chlopcy ktorzy sie tego dopuscili byli tacy swobodni i rozochoceni to znaczy ze juz wczesniej sobie na duzo pozwalali, tylko ze moze nie az tak, ale nikt nie zwracal na to uwagi. Zreszta sama sie ucze i bylam kilkakrotnie swiadkiem, jak NA OCZACH NAUCZYCIELI i w ich obecnosci uczniowie dopuszczali sie przesladowan innych, a ci udawali ze nic nie widza! Coz moze nie byly to gwalty czy powaznepobicia albo podobne, ale tez widac bylo ze nie s ta przeklomarzania czy sprzeczki kolezenskie. Zreszta na slwoach sie nie konczylo bo czesto dochodzilo do grożenia i ze tak to nazwe "rekoczynow", choc moze nie tak bardzo powaznych w skutkach, ale jednak... W ogole to mysle ze ludzie ktorzy zostaja wybierani na nauczycieli w szkole powinni posiadac okreslone cechy charakteru aby umiec sobie radzic z trudna mlodzieza, bo ludzie w takim wieku (nastu lat) sa najbardziej nieobliczalni i po prostu rozhulani... Kandydaci na nauczycieli powinni przechodzic specjalne testy psychologiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To straszne, taka tragedia... Ale najgorsze jest to, że nikt Jej nie pomógł... [ ' ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś* czy ja cie obraziłem ze mnie od głupków wyzywasz zapominasz do czego jest forum jak sama nazwa wskazuje do wymiany opini i pogladów na dany temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebyśmy cię
Nic nie wolno, ale jesli ma on dobre pdejscie do uczniow, takze, a moze nawet przede wszystkim tych "ciężkich" to nie trzeba sily ani grozby, wystarczy sama sila przekonywania aby takich uspokoic. Niestety z drugiej strony nie tak wielu ludzi posiada podobne umiejetnosci. Ale mimo wszystko uwazam ze wiek nastu lat to najtrudniejszy wiek w zyciu czlowieka, bo gdy jestes dzieckiem latwiej miec na ciebie wplyw a jak masz juz 20 i wiecej jestes powazniejszy, natomiast nastolatki to nie tylko "dzieciaki"- one czesto sa jeszcze niedojrzale a juz okrutne, bo sa z jednoj strony sa jeszcze niepowazne, nieco dziecinne i tak jak dzieci popelniaja duzo glupot, a z drugiej sa swiadome tego ze rodzice maja na nie mniejszy wplyw i dlatego sa pewniejsze i okrutniejsze w swoich poczynaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macia84
Ale z ta dziewczynka bylo chyba cos nie tak skoro posunela sie do takiego czyny, slaba psychika.. to wina rodzicow bo nie poswiecaja czasu dzieciom a im sie wydaje, ze moga wszystko... zalosne A tych dwoch gowniarzy i ich rodzicow so sadu... Reszta klasy pewnie sie smiala jak doszlo do tego incydentu, albo udawala ze nie widza...teraz jest im strasznie przykro... ZALOSNE LITOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zajscie jest chore cała klasa miała ubaw a teraz są pod opieką psychologa bo jakąś niedogoloną cipke widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwa tragedia mam nadzieje ze tym skurwialym zbokom b9o inaczej sie nie da tego okreslic dowala taka kare ze sami zalamia sie psychicznie!! chcoiaz znajaac nasz system karny to kara bedzie smieszna w porownaniu z odebraniem sobie zycia przez tak mloda dziewczyne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gimnazjum młodziez jest
coraz gorsza - strasznie wulgarna, dziewczyny zaczynaja w gimnazjum współzycie, chodza wytapetowane takie "stare maleńkie" Ponosza za to odowiedzialnosc głównie rodzice bo niektóre bachory z domu nie wynosza żadnego dobrego wychowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tragediaaa
co za skurwiele zabiłabym przysięgam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×